Potřebuju odpovědi

10
24.3.20 11:28

Potřebuju odpovědi

Dobrý den, mám velmi důležitou otázku.. mám vztah s jednou osobou a jsme spolu čerstvých 5 měsíců a včera mi řekla věc která mě dovedla k nechápání.. ona je věřící, já nejsem.. řekla mi že bůh k ní promluvil a řekl jí že její nejlepší kamarád je její spřizněná duše, prý jim spojil ruce a rekl ze v minulém životě byli manželé.. pociťují úplně stejné věci třeba oba je píchá stejně pod žebrem.. když mi tohle řekla že to tak má tak jsem vážně nevěděl co mám dělat.. a potrebuju znát odpovědi.. ona mě miluje a ja ji ale tím že je propojena s někým jiným tak nemáme ani jeden chladnou hlavu a bojíme se že se rozdělíme.. potřebuji znát odpovědi.. když bůh tohle dopustil, je možné ze když miluje mě že mě milovat nepřestane a ze spolu zůstaneme?? Je nějaký způsob aby zabránila tem společným věcem co se jim dějí? Jestli ano tak vás prosím o odpověď.. je to pro nás moc důležité a každé odpovědi si ceníme.. děkuju :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6265
24.3.20 11:34

A nepíchá ji náhodou i jinde než pod žebrem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15675
24.3.20 11:35
@karkarka píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2995

No když věří v Boha, tak je možné vše a tím pádem i vaše potenciální rozdělení v budoucnosti. Jelikož pokud slepě naslouchá tomu co jí říká když se jí zjeví, může dojít k názoru, že ty nejsi ten pravý, kdykoliv…

Příspěvek upraven 24.03.20 v 11:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@karkarka píše:
:mrgreen: :potlesk: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23663
@karkarka píše:

Třeba v lese :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
24.3.20 11:49
@karkarka píše:

Já myslím, že jo. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1380
24.3.20 12:03

Já taky nejsem věřící, utíkej seč Ti nohy stačí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 12:08
@karkarka píše:

Tak dík za kafe na klavesnice. Málem sem se pochcala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
24.3.20 12:11

Myslím, že s tebou lehce manipuluje… minimálně abys žárlil.

Jste asi dost mladí, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 12:21
@AndreaNova píše:
Tak dík za kafe na klavesnice. Málem sem se pochcala :-D

Tak aspoň, že to bylo to kafe… :dance: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23003
24.3.20 12:22
@Adin69 píše:
Dobrý den, mám velmi důležitou otázku.. mám vztah s jednou osobou a jsme spolu čerstvých 5 měsíců a včera mi řekla věc která mě dovedla k nechápání.. ona je věřící, já nejsem.. řekla mi že bůh k ní promluvil a řekl jí že její nejlepší kamarád je její spřizněná duše, prý jim spojil ruce a rekl ze v minulém životě byli manželé.. pociťují úplně stejné věci třeba oba je píchá stejně pod žebrem.. když mi tohle řekla že to tak má tak jsem vážně nevěděl co mám dělat.. a potrebuju znát odpovědi.. ona mě miluje a ja ji ale tím že je propojena s někým jiným tak nemáme ani jeden chladnou hlavu a bojíme se že se rozdělíme.. potřebuji znát odpovědi.. když bůh tohle dopustil, je možné ze když miluje mě že mě milovat nepřestane a ze spolu zůstaneme?? Je nějaký způsob aby zabránila tem společným věcem co se jim dějí? Jestli ano tak vás prosím o odpověď.. je to pro nás moc důležité a každé odpovědi si ceníme.. děkuju :(

Bůh není a ona osoba to hraje na dvě strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6265
24.3.20 12:24

@AndreaNova Pardon ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22354
24.3.20 12:27

Ja věřící jsem a zážitků s tím taky dost, ale tady bych řekla spíš, že přání je otcem myšlenky. Není si jistá. Táhne ji to jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 12:32

Chodila jsem s věřícím a už nikdy. Bůh je vždy na prvním místě, sex až po svatbě, antikoncepce tabu, úplně jiné priority v životě.. Uteč hochu, ať si ji ten nejlepší kámoš nechá :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama