Sexuální deprivace

Anonymní
23.3.20 22:08

Sexuální deprivace

Hezký večer. Je mi kolem třiceti, příteli 40+. Máme hezký vztah. Ovšem skřípe nám to v posteli. Já bych mohla klidně každý den, jemu to stačí 1× za 14 dní. Nicméně našli jsme nějaký kompromis a nějakou dobu to i fungovalo. Ovšem teď jsme se dostali do fáze, kterou já přestávám psychicky zvládat. Nežijeme spolu. Teď je tu ještě karanténa. Nespali jsme spolu cca měsíc, možná trochu víc. Ale už předtím to bylo málo. A já začínám těžce cítit tu frustraci.

Přesně jak se říká, jak protivný jsou ženský, co nemají sex. Já nejsem sice protivná na okolí, ale sama sobě jo. Připadám si ošklivá, nechtěná, a co hůř, je mi to jedno. Přežírám se, nechce se mi doma cvičit, teď ani nemůžu nikam ven se jít vybít - pokud jsem se někde vybila, že jsem večer padla do postele, tak mi bylo líp a nějak jsem nad tím víc nepřemýšlela. Ale teď to na mě dopadlo v plný síle.

Mám sto chutí sehnat někoho na sex a pořádně si zaš. ukat, jenže jak na to, ouha. Teď aby se člověk bál, že chytí koronavirus, navíc jak to technicky udělat, když ani není kde. Domů si nikoho tahat nechci. Známý na sex jsem taky dávno odstřihla s tím, že je potřebovat už nebudu, no, trochu jsem se pletla.

Už teď se musím dost přemáhat, když mi volá, abych byla milá, jsem na něj naštvaná, i když racionálně vím, že teď prostě nemůže být se mnou, jsem naštvaná, že se mnou nechce spát, i když vím, že to není kvůli mně, a i vím, že když to toleruju jakou dobu, tak že mu to teď nemůžu vpálit. Ani nechci.

Nemá to řešení, já vím. Snad jen jít od sebe. Nechci strávit zbytek života v polocelibátu jen proto, že on to nechce tolik jako já. Vím i, že na tom svět nestojí, a dlouho mi to nevadilo, ale teď jsem z toho na prášky, nechce se mi fakt nic, a cítím, že kdybych si někde pořádně pustila ventil, bude mi aspoň týden trochu líp. Taková ta energie.

Dík za přečtení, ač to nikomu nepřeju, doufám že to má někdo podobně, protože sdílená bolest - poloviční bolest :mrgreen:

Anonym - soukromí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7172
23.3.20 22:25

A chodíte oba do zaměstnání nebo jste na home office? sešla bych se s přítelem, to by nešlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
23.3.20 22:29
@bublinek píše:
A chodíte oba do zaměstnání nebo jste na home office? sešla bych se s přítelem, to by nešlo

Přesně to jsem se chtěla zeptat. Vy se vůbec nevídáte? Jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 22:35

@bublinek @Kockazvysocan Já do práce, přítel na home office. Nechci konkretizovat, proc nejsme teď spolu, ale aspoň přiblížím - pracuje ve městě, kde bydlím já, od něj z firmy jsou všichni na HO. A je z určitých důvodů mimo v jiném městě. Nejedná se ani o nemoc, ani o nařízenou karanténu, ale nemůže za mnou. Respektive - a to je asi další část problému v tuhle chvíli - by mohl. Chápu, že se bojí, je v kontaktu se seniory a nechce něco přitáhnout, ale tak do háje… Takže ne, viděli jsme se naposledy minulý pondělí. A jsme spolu rok a půl cca.

• Citovat
  • Nahlásit
2284
23.3.20 22:46
@Anonymní píše:
@bublinek @Kockazvysocan Já do práce, přítel na home office. Nechci konkretizovat, proc nejsme teď spolu, ale aspoň přiblížím - pracuje ve městě, kde bydlím já, od něj z firmy jsou všichni na HO. A je z určitých důvodů mimo v jiném městě. Nejedná se ani o nemoc, ani o nařízenou karanténu, ale nemůže za mnou. Respektive - a to je asi další část problému v tuhle chvíli - by mohl. Chápu, že se bojí, je v kontaktu se seniory a nechce něco přitáhnout, ale tak do háje… Takže ne, viděli jsme se naposledy minulý pondělí. A jsme spolu rok a půl cca.

Nezakladala si tu dneska už jednu diskusi? Dost podobný scénář, délka vztahu sedí i to, že nechceš konkretizovat. Ve finále i ti senioři a věk vlastně taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7172
23.3.20 22:47

Jste na to mohli skočit minulé pondělí ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 23:01
@Kockazvysocan píše:
Nezakladala si tu dneska už jednu diskusi? Dost podobný scénář, délka vztahu sedí i to, že nechceš konkretizovat. Ve finále i ti senioři a věk vlastně taky.

Nezakládala. Jak se ta diskuze jmenuje? Nechtěla jsem zakládat ani tuhle, ale nějak to na mě padlo dneska, a přemýšlím co s tím. Nechci ho opustit, ale nevím, co dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
2284
23.3.20 23:04
@Anonymní píše:
Nezakládala. Jak se ta diskuze jmenuje? Nechtěla jsem zakládat ani tuhle, ale nějak to na mě padlo dneska, a přemýšlím co s tím. Nechci ho opustit, ale nevím, co dělat.

Tak proč nejdeš ty za nim, když nechce on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 23:04
@bublinek píše:
Jste na to mohli skočit minulé pondělí ne?

No, nemohli. Byli jsme jen na procházce. Píšu že jsme neměli sex měsíc, možná déle. A to jsme byli doma. Byl unavený, nebo se mu nechtělo, nebo, nebo, nebo. Nejhorší je, že on neřekne - nechci, jsem unavenej. Neřekne nic. A počká, až mi dojde, že teda nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 23:09
@Kockazvysocan píše:
Tak proč nejdeš ty za nim, když nechce on?

Nevím jestli nechce, řekl mi že se mu stýská a že by mě rád viděl. Tím to haslo. Já bydlím sama, kdybych jela tam, kde teď on je, tak tam jsou další lidi. Nemohla bych dovnitř, protože si nepřejí, aby tam někdo zvenku v tuhle dobu chodil. Dobře, tak bychom mohli na procházku, což neřeší jaksi problém. Sama jsem mu navrhla, že můžu za ním někdy přijet, což platí, on o tom nemluví, tak já se zase úplně angažovat nebudu. Nějak se to teď nabalilo.

• Citovat
  • Nahlásit
2284
23.3.20 23:13
@Anonymní píše:
Nevím jestli nechce, řekl mi že se mu stýská a že by mě rád viděl. Tím to haslo. Já bydlím sama, kdybych jela tam, kde teď on je, tak tam jsou další lidi. Nemohla bych dovnitř, protože si nepřejí, aby tam někdo zvenku v tuhle dobu chodil. Dobře, tak bychom mohli na procházku, což neřeší jaksi problém. Sama jsem mu navrhla, že můžu za ním někdy přijet, což platí, on o tom nemluví, tak já se zase úplně angažovat nebudu. Nějak se to teď nabalilo.

Pokud ty jseš sama a on nechce, tak asi prostě nemá zájem. Má třeba jinou? Kdo ví. Na druhou stranu je logické, že když zbytek nechce nikoho tam, tak že ani on nebude nikam chodit, aby to nepřitáhl.
Ve vašem věku bych čekala, že budete spolu bydlet. Proč nešel na karanténu k tobě?

Příspěvek upraven 23.03.20 v 23:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
23.3.20 23:14

Ted je fakt spatna doba na reseni takovyhle problemu. A nepremyslela jsi nad tim si tam od vas docasne nekoho na ten sex najit? A pak az se vzpruzi on to zase vratit do zajetych koleji? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24380
23.3.20 23:22
@Anonymní píše:

Proč jsi s chlapem o 10 let starším, který ti nestačí už teď? Ve 40 budeš stále při chuti a on co? Nejspíš vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 23:22
@Kockazvysocan píše:
Pokudvty jseš sama avon nechce, tak asi prostě nemá zájem. Má třeba jinou? Kdo ví. Na druhou stranu je logické, že když zbytek nechce nikogo tam, tak že ani on nebude nikam chodit, aby to neořitáhl.
Ve vašem věku bych čekala, že budete spolu bydlet. Proč nešel ba karanténu k tobě?
Čtu tu druhou diskuzi, tam je problém v tom, že ona se chce častěji vidět. Mě primárně o tohle nejde, já chápu, že to teď nejde, jsem zvyklá být bez něho, dost pracovně cestuje a já jsem samostatná. O to nejde. Náš hlavní problém je v posteli a začíná to prorůstat i do jinak fungujícího vztahu, kdy já vidím i slyším trávu růst. Jestli má jinou nevím, těžko by to stíhal, a nevím co by s ní dělal, když sex nechce. Mluvili jsme o tom několikrát, nemá takovou potřebu. V tom mu věřím. Na karanténu nešel ke mně proto, že já bydlím v bytě a tam má barák se zahradou. A střídat to nemůže z důvodů co jsem už uvedla. Proč nešel na týden tam a týden ke mně nevím, dozvím se až mi bouchnou saze, nechci se hádat po telefonu, nechci se hádat vůbec, ale chci znát odpovědi na svoje otázky.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 23:23
@PetrDOA píše:
Ted je fakt spatna doba na reseni takovyhle problemu. A nepremyslela jsi nad tim si tam od vas docasne nekoho na ten sex najit? A pak az se vzpruzi on to zase vratit do zajetych koleji? :)

Přemýšlela, samozřejmě, ale jak to teď mám udělat?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama