Problémy s přítelem

Anonymní
23.3.20 20:41

Problémy s přítelem 18

Pro někoho to může být blbost. Ale mám pocit že můj přítel jezdit spíš za míma rodičema než zamnou
Chodí teď přes týden na stavbu s čím nemám nejmenší problém já si aspoň dodělám v klidu věci do školy atd.. ale když už teda přijde tak sedí další hodinu dole ve sklepě a kecají pa příjde jediné co slyším prodej mi čistý věcí a nandáš mi jídlo.
Nají se u mě v pokoji a pak jde do obýváku se koukat s míma rodičema na televizi. Zatím co já po něm milostivé odnesou nádobý. A pak když se uráčí přijít ke mě tak čumí do mobilu a jde spát. Já nejsem člověk který potřebuje pozornost 24/7 ale tohle mi přijde už moc když to trvá už asi 3 týdny…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40
23.3.20 21:01

Tady se s tím snad dneska roztrhl pytel. Je tady vůbec někdo kdo si umí vybrat normálního přítele a nevezme první pometlo co se namane? Tak si s ním o tom promluv ne? Že ti vadí že vysedává s tvými rodiči a pak si z tebe dělá služku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10783
23.3.20 21:08

Nelži, věci do školy hotové nemáš, podívej se na ten text, samá hrubka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
23.3.20 21:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23219
23.3.20 21:24
@Anonymní píše:
Pro někoho to může být blbost. Ale mám pocit že můj přítel jezdit spíš za míma rodičema než zamnou
Chodí teď přes týden na stavbu s čím nemám nejmenší problém já si aspoň dodělám v klidu věci do školy atd.. ale když už teda přijde tak sedí další hodinu dole ve sklepě a kecají pa příjde jediné co slyším prodej mi čistý věcí a nandáš mi jídlo.
Nají se u mě v pokoji a pak jde do obýváku se koukat s míma rodičema na televizi. Zatím co já po něm milostivé odnesou nádobý. A pak když se uráčí přijít ke mě tak čumí do mobilu a jde spát. Já nejsem člověk který potřebuje pozornost 24/7 ale tohle mi přijde už moc když to trvá už asi 3 týdny…

Víš co, radši se uč a netahej kluka k vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 21:30

Tak dík za rady já sem s toho zoufalá a vy bude ještě rejt

• Nahlásit
  • Citovat
23219
23.3.20 21:31
@Anonymní píše:
Tak dík za rady já sem s toho zoufalá a vy bude ještě rejt

A proč ho taháš k vám? Je nouzový stav. U vás nemá co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 21:33

Tak on tu má teď práci že? Takže je hovadina aby jezdil domů a zpátky.
A nikoho neohrožuje jsme doma a když jede domů tak jde jen v autě a nikde nestaví
Takže nevidím problém

• Nahlásit
  • Citovat
3325
23.3.20 21:34

Tak mu to řekni, nevím co chceš řešit tady. V osmnácti řešíš tohle? Pošli ho do řiti a naraž si jinýho. Kdy jindy než teď. No, teď úplně ne, až skončí karanténa, myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8546
23.3.20 21:35
@Anonymní píše:
Tak dík za rady já sem s toho zoufalá a vy bude ještě rejt

Tak nebuď zoufalá, neskákej kolem něj a nedělej mu služku. Proč mu neřekneš, že ti tohle chování vadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 21:37

@arinecka nepsala bych to sem kdyby jsme to neřešili 100× ale většinou vyvolá akorát hádku a tahá ven věci který už jsou rok starý

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.20 21:38

@Azeretereza on se člověk s kterým jste skoro už dva roky odkopává špatně ale chápu co tím chtělo být řečeno :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
23219
23.3.20 21:40
@Anonymní píše:
Tak on tu má teď práci že? Takže je hovadina aby jezdil domů a zpátky.
A nikoho neohrožuje jsme doma a když jede domů tak jde jen v autě a nikde nestaví
Takže nevidím problém

On u vás nemá co dělat. Nesluž mu a uč se, abys odmaturovala. Takových jelimanů potkáš ještě dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 21:44

@Russet na jasný. já sem z maturitou ještě v klidu maturuji až za rok :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
8546
23.3.20 21:44
@Anonymní píše:
@arinecka nepsala bych to sem kdyby jsme to neřešili 100× ale většinou vyvolá akorát hádku a tahá ven věci který už jsou rok starý

Tak mu ukaž, kde máte vchodové dveře, jednoduchý, rychlý. Nelíbí se ti to, jemu to je fuk. tak na co čekáš? Nebo mu mám jít domluvit? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama