Problém s domluvenou nevěrou v manželství...

23.3.20 18:12

Problém s domluvenou nevěrou v manželství...

Dobrý den, potřebuji radu a asi upřímně vím že jsem vůl spíš bych potřeboval radu pokud s tím má někdo zkušenost jak se s tím vypořádat.

S manželkou ona 23 a já 23 jsme spolu 2 roky a v manželství půl roku. Vztah máme krásný nebo respektive měli. V roce jsem totiž přišel s návrhem že bych chtěl aby se manželka vyspala s cizím a i semnou řešili jsme to dlouho manželka byla proti a já ji svým způsobem nenutil jen věděla že mě to vzrušuje. Postupem času začala chodit na erotickou seznamku kde nevyhledával může přímo ale ráda se jim ukazovala a to mi nevadilo vůbec. Pak jednou se jí jeden muž zalíbil ale sešlo z toho protože byl zdaleka upřímně šlo vidět že jí to mrzí nedokážu si to vysvětlit jestli v tom byli city nebo ne ale neřešil jsem to. Pořád jsem žil až do dnes s pocitem že mě představa když manželka spí s jiným vzrušuje a taky vzrušovala. Poslední dva měsíce jsme se přestěhovali z jedné strany Republiky na druhou a manželka začala zase žít ve svém rodišti no nějak jsme se o té seznamce zase bavili a začala si tam zase psát ale řekli jsme si že tentokrát na to kašleme a bude jen chlapy provokovat ale nikdy snimi nebude nic mít a o pár dní později si začala psát s jedním mužem který nevím jak jí hodně zaujmul za celou dobu si chlapa neuměla vybrat a jeho znala pár hodin a šla sním ven na cigáro pokecat… Z kecani v autě a kouření bylo líbání s jazykem a osahávání intimních partii což jsem ji výslovně zakázal protože jsem jí říkal že Líbání je pro mě moc intimní a chci aby to dělala jen semnou. Když manželka přišla domů ptal jsem se jestli bylo tvrdila že jen pusa a poté jsem se dozvěděl pravdu od něj jelikož jsem měl přístup na tu seznamku taky… Hrklo ve mě že mi zalhala samozřejmě tvrdila že měla strach jak budu reagovat ale znala mě dobře víc bych bral pravdu než lež a tou to zhoršila. Druhý den se vše urovnalo a nijak jsme se o tom nebavili a manželka si sním začala znovu psát a muž ji přemlouval aby sním šla znovu o den později ale tentokrát kvůli sexu a manželka se vymlouvala já pak že srandy vzal telefon a napsal jsem že teda klidně a ať si pro ni přijede a psal jsem za ní. V tu chvíli manželka mi telefon z ruky nevytrhla chvíli trvalo než vůbec skončilo divadlo překvapení které hrála a pak se začala chystat a na to měla půl hodiny. Říkal jsem byla to sranda nedělej to a ona se chystala dál a nakonec odešla. Po 5 minutách co nastoupila do auta mi napsala jsme na místě jdeme dozadu a přestala psát. Nenapsala skoro dvě dlouhé hodiny tak jsem se jí vydal hledat na dané místo zoufalej s jakou blbosti jsem přišel… Zoufalej že vůbec sebrala tu kuráž a odešla i když jsem říkal že to byl vtip ať nechodí a nenašel ji… Po 2 hodinách mi napsala akorát je po všem 4× se udělal a vysmate smajlíky jako by se nic nestalo a hned potom přijela domu. V tu chvíli když přišla já se zhroutil a ona byla úplně vklidu. Doufal jsem že mě propleskne a řekne mi co to po mě chceš a nikdy by to nedovolila ale ona se v ten včerejší večer prostě sebrala i když jsem říkal ať nechodí a odjela. Dnes sedím na sedačce manželka dělá jako by se nic nestalo a chce po mě abychom na to zapomněli a neustále mě přesvědčuje jak to bylo špatný přitom vím co bylo psáno jak to nebylo úžasný bušení a že to nezažila dlouho atd. Tak tady sedím a nevím co dělat jestli to protpět nebo se sebrat a odejit… Jsem hlupák a nasadil jsem si parohy ale zároveň jsem doufal že aspoň ona bude rozumná a bude ta která to nedovolí a hlavně v tu chvíli když viděla že to nechci se měla přestat chystat a obejmout mě a říct jsem jen tvoje… HELP :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1319
23.3.20 18:17

Dlouhé prázdniny, děti se nudí a proklikaly se na eMimino :jazyk: Jestli nejsi troll, tak jsi de bil, manželku jsi za jiným poslal sám, máš, co jsi chtěl. Stačí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 18:18

:zed: wtf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 18:24
@7.straka píše:
Dlouhé prázdniny, děti se nudí a proklikaly se na eMimino :jazyk: Jestli nejsi troll, tak jsi de bil, manželku jsi za jiným poslal sám, máš, co jsi chtěl. Stačí?

Vím že jsem ji poslal sám ale důrazně jsem říkal že to b vtip a ať nechodí o to víc mě zarazilo že letí tak rychle za někým koho zná sotva pár hodina to proti tomu vždy byla… Já chtěl radu jak se s tím vypořádat a ne přečíst si to že si udělate dobře když mi řekněte že jsem de bil to vím i sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
23.3.20 18:35

Spíš jsi s ní si domluvil neveru v třech a ne ona sama, pokud tvé psaní chápu dobre :think:..

Nevím co poradit, myslíš že by tě méně ranila nevěra v třech? pokud ano, tak zkuste to… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 18:38
@Kralikcek píše:
Spíš jsi s ní si domluvil neveru v třech a ne ona sama, pokud tvé psaní chápu dobre :think:..Nevím co poradit, myslíš že by tě méně ranila nevěra v třech? pokud ano, tak zkuste to… :think:

No chápeš to správně já chtěl sex ve 3 ale ona z toho udělala sex ve dvou takže já z toho v podstatě ani neměl to s čím jsem před rokem přišel a ještě jsem na dně protože to byla i tak hovadina a věř že už nikdy víc nechci nic takového zkoušet jen prostě nevím jak z té deprese ven jestli se rozvést nebo to přetrpět ale já mám pocit že že mě to snad nezmizí nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 18:40

Nechci bez ní být Miluji ji ale nedokážu se přes to přenést jsou zavřený v kostce a mučím se každou minutu tím vším… Přemýšlel jsem i nad horším scénářem za tak krátkou chvíli bez ní život nemá smysl ale ani nevím jak to bude fungovat po tomdle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
23.3.20 18:53

:mrgreen:
kdo čím zachází, tím také schází…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
23.3.20 19:00
@NickATerezka píše:
No chápeš to správně já chtěl sex ve 3 ale ona z toho udělala sex ve dvou takže já z toho v podstatě ani neměl to s čím jsem před rokem přišel a ještě jsem na dně protože to byla i tak hovadina a věř že už nikdy víc nechci nic takového zkoušet jen prostě nevím jak z té deprese ven jestli se rozvést nebo to přetrpět ale já mám pocit že že mě to snad nezmizí nikdy…

Není možné že ti lhala? že pokracovala v té tvé srande? nevtipne?
Vždyť Ty jsi ji nabízel cizímu muži, třeba se urazila a chtěla Ti to dát sežrat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 19:13

A ty jsi normalni??? nebo ti hrabe???
To je masakr, v hlave to chlapce nemas v poradku!!! Leč se! A baby hledej na podobne zkazenych seznamkach. rict mi to chlap, tak me zklame na plné čáře a jeste pak fňukáš.. cos cekal??? Pry, ze te obejme… :lol: Ty jsi fakt lidska luza

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.20 19:14

Premyslel si o ufiknuti kouli??? :mavam: :pocitac: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.20 19:16

Chudak ženská :zed:
ale vazne je me te lito, to fakt je :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.20 19:17

8o 8o 8o 8o 8o :poblion:
je mi z toho privehu šoufl

• Nahlásit
  • Citovat
620
23.3.20 19:26

@NickATerezka Ti to měla aspoň natočit, že?  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
23.3.20 20:51
@NickATerezka píše:
Vím že jsem ji poslal sám ale důrazně jsem říkal že to b vtip a ať nechodí o to víc mě zarazilo že letí tak rychle za někým koho zná sotva pár hodina to proti tomu vždy byla… Já chtěl radu jak se s tím vypořádat a ne přečíst si to že si udělate dobře když mi řekněte že jsem de bil to vím i sám…

No tak co chceš slyšet? Manželce se omluv a víc se k tomu nevracejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama