Mám mu říct pravdu, nebo to zatajit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 11:50
Potrebuju radu prosim

Ahoj holky, asi 2 měsíce mám moc ráda jednoho muže, bavili jsme se i o vztahu, ale nechce nic úspěchat. Máme spolu vše a mám k němu city.. Jenže včera jsem udělala velkou chybu a v opilosti jsem se vyspala s jiným, teď toho strašně lituji a je mi hrozně. Poraďte mi prosím zda mu to říct. Nechodíme spolu, ale vím, že jsem to neměla dělat. Nechci mu lhát a tak si myslím, že nejlepší by bylo mu říct vše narovinu, ale bojím se jeho reakce. Jak by jste se zachovaly vy?

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 22.12.18 11:53

Ma sanci se to dozvedet? Pokud ne, tak mu nic nerikej. Taky proc? Urcite by ti vyznal lasku a rekl, ze to nevadi :roll:

Příspěvek upraven 22.12.18 v 11:54

terien
Extra třída :D 12157 příspěvků 22.12.18 11:53

Já bych mu to neřekla. Nechodite spolu takže mu do toho nic není.

nostress
Extra třída :D 14657 příspěvků 22.12.18 12:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, asi 2 měsíce mám moc ráda jednoho muže, bavili jsme se i o vztahu, ale nechce nic úspěchat. Máme spolu vše a mám k němu city.. Jenže včera jsem udělala velkou chybu a v opilosti jsem se vyspala s jiným, teď toho strašně lituji a je mi hrozně. Poraďte mi prosím zda mu to říct. Nechodíme spolu, ale vím, že jsem to neměla dělat. Nechci mu lhát a tak si myslím, že nejlepší by bylo mu říct vše narovinu, ale bojím se jeho reakce. Jak by jste se zachovaly vy?

Jestli s ním plánuješ vážný vztah, pak se to nesmí nikdy dozvědět. To by byl začátek konce. Chlapi jsou na tyto věci obzvláště hákliví.Krom toho spolu ani nechodíte/zatím/, takže bych to brala tak, že co bylo před vztahem, to ho nemusí zajímat.Stejně tak bych nerozebírala počet a podrobnosti předešlých sexuálních vztahů.

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 22.12.18 12:17

Řeknu mu to, jen kdyby se ptal - a na to předpokládám nedojde

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 12:19
@nostress píše:
Jestli s ním plánuješ vážný vztah, pak se to nesmí nikdy dozvědět. To by byl začátek konce. Chlapi jsou na tyto věci obzvláště hákliví.Krom toho spolu ani nechodíte/zatím/, takže bych to brala tak, že co bylo před vztahem, to ho nemusí zajímat.Stejně tak bych nerozebírala počet a podrobnosti předešlých sexuálních vztahů.

Asi mu to nakonec říkat nebudu, bojím se, že by to mezi námi skončilo. Pravda, že taky neřeším jeho bývalé sexuální partnerky, kterých bylo opravdu moc 8o Jenže já už mu psala sms zprávu, ze mu musím něco říct, ze jsem hloupá, a ze mu musím něco říct. Jak se z toho teď vymluvit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 12:20
@Anonymní píše:
Asi mu to nakonec říkat nebudu, bojím se, že by to mezi námi skončilo. Pravda, že taky neřeším jeho bývalé sexuální partnerky, kterých bylo opravdu moc 8o Jenže já už mu psala sms zprávu, ze mu musím něco říct, a ze jsem hloupá. Jak se z toho teď vymluvit?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 12:21
@Elishka1 píše: Řeknu mu to, jen kdyby se ptal - a na to předpokládám nedojde

Nemělo by k tomuto dojít, nemá se to jak dozvědět.

nostress
Extra třída :D 14657 příspěvků 22.12.18 12:27
@Anonymní píše:
Asi mu to nakonec říkat nebudu, bojím se, že by to mezi námi skončilo. Pravda, že taky neřeším jeho bývalé sexuální partnerky, kterých bylo opravdu moc 8o Jenže já už mu psala sms zprávu, ze mu musím něco říct, ze jsem hloupá, a ze mu musím něco říct. Jak se z toho teď vymluvit?

Vmysli si nějakou výmluvu. Třeba že jsi měla jenom nějakou depku, a moc se ti po něm stýskalo, tak jsi mu psala. ;)

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 22.12.18 12:35
@Anonymní píše:

třeba ze jsi mu koupila nějaký hloupý dárek a teď ti je to trapné a nechces o tom mluvit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 13:08

Holky všem moc dekuju za rady :srdce:

nostress
Extra třída :D 14657 příspěvků 22.12.18 13:13
@Anonymní píše:
Holky všem moc dekuju za rady :srdce:

Nemáš za co. A příště si dej na tyto věci pozor. Kvůli jedné chybě by jsi mohla přijít třeba o nejlepšího chlapa na světě.

Meily
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 14:23

Řekni mu že to byla zbytečná přehnaná reakce, že jsi třeba rozbila nějaký dárek, nebo doma něco pokazila - já nevím třeba urvala kohoutek a vytopila podlahu :D něco bych si vymyslela. Jinak určitě mu o tom neříkej (ten sex s jiným). Nejste partneři a nic mu do toho není. Ale když mu to řekneš, tak vztah ani nebude. Až ti dá zelenou, že jste pár, tak prosím takové kraviny už nedělej :D Ale teď si nic nevyčítej ;)

Monika7878
Kecalka 218 příspěvků 22.12.18 14:30

Pokud nejste „oficiálně“ spolu, tak bych to taky neříkala. Dokud zadaní nejste, tak mu to může být fuk a krom toho, ty taky nevíš, co s kým v mezičase dělá on. Stalo se a pokud ten úlet nemá mít žádné další pokračování, tak to hoď za hlavu a neřeš to.

Váš příspěvek
Reklama