Existuje zákaz sezení pod mostem?

27.4.20 22:14

Potřebuju znát váš názor

Ahoj na co se chci zeptat mi příjde docela úsměvný, ale zároveň mi to pořád vrtá hlavou..

Dneska jsme šli s kamarádkou ven, chtěli jsme jít někam dál od lidí, a tak jsme šli ke kolejím následně si sednout pod most.. upozorňuji, že tam nebyl bordel :lol:. Jen jsme povídali a seděli, po chvíli přišla nějaká babča co tam měla barák a řvala na nás a okamžitě vypadneme, že tam nemáme co dělat apod… Ani jedna jsme neměli náladu se hádat, tak jsme beze slov odešli.

Nikde nebyl zákaz, nebo upozornění nějakýho ryzika.. Opravdu tu ženskou nechápu.. na jednu stranu si říkám že je to naše věc, na druhou má nejspíš pravdu.. Prošlo kolem nás asi 5 lidí a nikdo neměl problém že tam jsme, jen ona.

Chci se zeptat jestli existuje něco jako, že se nesmí sedět pod mostem.. Abychom příště věděli.. Je mi to trapný, ale opravdu mě zajímá váš názor :D :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17734
27.4.20 22:36

Ne, byla to hysterka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22416
27.4.20 23:04

Asi se ty vaše pindy nedaly poslouchat… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19621
27.4.20 23:11
@Kacalka_Zuzana píše:
Ahoj na co se chci zeptat mi příjde docela úsměvný, ale zároveň mi to pořád vrtá hlavou..

Dneska jsme šli s kamarádkou ven, chtěli jsme jít někam dál od lidí, a tak jsme šli ke kolejím následně si sednout pod most.. upozorňuji, že tam nebyl bordel :lol:. Jen jsme povídali a seděli, po chvíli přišla nějaká babča co tam měla barák a řvala na nás a okamžitě vypadneme, že tam nemáme co dělat apod… Ani jedna jsme neměli náladu se hádat, tak jsme beze slov odešli.

Nikde nebyl zákaz, nebo upozornění nějakýho ryzika.. Opravdu tu ženskou nechápu.. na jednu stranu si říkám že je to naše věc, na druhou má nejspíš pravdu.. Prošlo kolem nás asi 5 lidí a nikdo neměl problém že tam jsme, jen ona.

Chci se zeptat jestli existuje něco jako, že se nesmí sedět pod mostem.. Abychom příště věděli.. Je mi to trapný, ale opravdu mě zajímá váš názor :D :zed:

Tak pokud jste nebyly na soukromem pozemku, tak vam nemela co rikat :nevim: Nema to vubec co delat se situaci ohledne corinaviru (to zminovane riziko). Ja bych se asi normalne zeptala, proc nemame pravo tam byt? To neni vyvolavani konfliktu, jen prosta otazka. Ale jestli jste tam treba pily, kourily nebo delaly bordel, tak to uz je zase na vasem svedomi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 23:16

Pokud to je komunální pozemek, což pozemek pod mostem ve většině případů je, tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 11:09

@unuděná Právě, že tam absolutně nic nebylo a opravdu jsme jen kecali, a seděli :D. Taky jsme si říkali, že i kdyby jsme si tam něco píchachali tak jí to může být jedno :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 11:10

@Další příspěvek Tak to babča slyší na 30 metrů hodně dobře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 11:12

Moc všem děkuji, chystáme se tam za pár dní tak uvidíme 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19621
28.4.20 11:19

A co vas pod tim mostem tak laka? :lol: nebylo, by lepsi vzit si deku a placnout se nekde na louce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5716
28.4.20 11:24
@unuděná píše:
A co vas pod tim mostem tak laka? :lol: nebylo, by lepsi vzit si deku a placnout se nekde na louce? :think:

Jestli tě baví být spálená od slunce a pořád vyndavat klíšťata, tak proč ne, ale já bych také raději zalezl pod most :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22416
28.4.20 11:36

Včera jsem zažila něco hodně podobnýho. Dva mladíci se usadili u nás pod železničním viaduktem a vykecávali tam. Rozlíhalo se to tak, že jsem je slyšela po celé zahradě a ty jejich postpubertální řeči se fakt daly poskouchat jen hodně omezenou dobu :mrgreen:. Já se musela sbalit a jít s dětma na procházku. Ono se to totiž pod tím mostem dost rozlíhá. Navíc pokud má babča z minulosti zkušenost, že se pod tím mostem scházeli fetky nebo bezďáci, tak se jí nedivím, že odsud každýho vyhazuje preventivně. A pokud to je místo, kde se běžně nechodí, tak počítejte s tím, že může zavolat i policii a ta si vás přijede zkontrolovat. Co kdybyste tam chtěly skočit pod vlak. To fakt nemáte lepší místo na pokec než železniční most, co je zamořenej azbestem a dalšíma hrůzama z provozu vlaků? To už je zdravější si jít sednout k dálnici ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19621
28.4.20 12:52
@Zumpa píše:
Jestli tě baví být spálená od slunce a pořád vyndavat klíšťata, tak proč ne, ale já bych také raději zalezl pod most :)

Tyjo, ty máš vážně problémy :roll: Deku si můžeš dát do stínu nebo si sednout někde na lavičku a jestli jsi ještě neslyšel o slově repelent, tak si doplň základní vzdělání. Rozhodně lepší klíště, než ochcané a oblité rohy chodníku a patníky :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5716
28.4.20 12:55
@unuděná píše:
Tyjo, ty máš vážně problémy :roll: Deku si můžeš dát do stínu nebo si sednout někde na lavičku a jestli jsi ještě neslyšel o slově repelent, tak si doplň základní vzdělání. Rozhodně lepší klíště, než ochcané a oblité rohy chodníku a patníky :poblion:

Strašně rád bych si doplnil vzdělání, hlavně o fungující repelent, poraď mi zlato, já o žádném 100% fungujícím žádnou školu nevystudoval. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19621
28.4.20 13:00
@Zumpa píše:
Strašně rád bych si doplnil vzdělání, hlavně o fungující repelent, poraď mi zlato, já o žádném 100% fungujícím žádnou školu nevystudoval. :mrgreen:
:roll: Hele, za dobu karantény jsme se s dětmi něco naváleli v trávě a zatím ani jediné klíště. Loni za celou sezonu asi 2. Repelenty nepoužíváme. Klíště můžeš chytnout i za tu dobu, než dojdeš po trávníku pod ten most, hysterko.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37060
28.4.20 14:38
@Janli píše:
Včera jsem zažila něco hodně podobnýho. Dva mladíci se usadili u nás pod železničním viaduktem a vykecávali tam. Rozlíhalo se to tak, že jsem je slyšela po celé zahradě a ty jejich postpubertální řeči se fakt daly poskouchat jen hodně omezenou dobu :mrgreen:. Já se musela sbalit a jít s dětma na procházku. Ono se to totiž pod tím mostem dost rozlíhá. Navíc pokud má babča z minulosti zkušenost, že se pod tím mostem scházeli fetky nebo bezďáci, tak se jí nedivím, že odsud každýho vyhazuje preventivně. A pokud to je místo, kde se běžně nechodí, tak počítejte s tím, že může zavolat i policii a ta si vás přijede zkontrolovat. Co kdybyste tam chtěly skočit pod vlak. To fakt nemáte lepší místo na pokec než železniční most, co je zamořenej azbestem a dalšíma hrůzama z provozu vlaků? To už je zdravější si jít sednout k dálnici ;)

Azbestem? Na co se v zeleznicni doprave pouziva azbest?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat