Povedené nebo nepovedené rande?

Anonymní
8.8.21 00:14

Povedené nebo nepovedené rande?

Ahooj holky :srdce:
Tak by mě zajímalo, co si myslíte o mé situaci :nevim:

Asi dva týdny zpět jsem se nečekaně setkala s fajn kluky, když jsem večer šla s kamarádkou z baru. Byli moc fajn, byli to hudebníci a hned nám udělali soukromý pouliční koncert :lol:, večer jsme si užili, všichni jsme byli trošku cinklí. :dance:

Další den mi jeden z nich napsal a nějak jsme spolu začali trochu více konverzovat. Pozval mě ven a já souhlasila. :kytka:  — (zjistila jsem, že bydlí kousek ode mě na dědině a že je mým okolím “prověřený”, kamarádky říkaly ať tomu dám šanci, tak jsem si říkala proč ne. Zároveň jsem přes jeho kamarády slyšela, jak moc jsem se mu ten večer líbila a jak krásně o mě mluvil.)

No a tak jsme se domluvili a šli ven. Celé to setkání bylo moc příjemné. Vyrazili jsme si večer na romantické místo, donesl láhev vína a večeři. Měl to moc hezky přichystané. Při pozdravu mi dal dvě pusy na tvář. Celou dobu se choval slušně, cítila jsem se s ním bezpečně, slušelo mu to.. prostě gentleman. :* Nechoval se slizce, o nic “víc” se nesnažil, ale zároveň jsme se domluvili, že se zase sejdeme.

Bylo mi to sympatické, jenomže jak jsem přišla domů, tak mi začalo vrtat hlavou, jestli není divné, že mi nedal pusu. Nechci aby to vyznělo arogantně, ale ještě se mi nestalo, aby se o to kluk nepokusil, když mě pozval ven. Na jednu stranu mi to imponuje a říkám si, že je to tak správné a že není třeba to hrotit a že je fajn nechat to tak plynout.. ale na druhou stranu si říkám, jestli jsem se mu vůbec líbila?

Mám pocit, že buď kluci hrozně tlačí na pilu a chovají se slizce, takže radši beru nohy na ramena a nebo jsou s těmito věcmi pomalejší a já si říkám co je se mnou špatně. :nevim: a zda jsem dotyčného oslovila.

Zrovna teď když tento text píšu mi od něj přišly esemesky, jak ten večer byl fajn. Ale já stejně mám takový divný pocit, že jsem ho neoklouzlila dostatečně a to mě vytáčí :roll:.

Navíc je tu jedna věc, která mě znepokojuje. Chtěla jsem si ho trochu proklepnout za ten večer, tak jsem se ho i ptala, jak to má s holkama atd. Říkal, že se rozešel asi 4 měsíce zpět z vážného vztahu a že teď si chce trochu i užívat. Což po rozchodu chápu, nic proti tomu nemám, ale trochu mi to nasadilo brouka do hlavy. Jsem pro něj holka na letní románky nebo na potencionální vztah? Říkám si, že kdyby si chtěl užívat a měl by to být jen úlet tak mě přece zlíbá na lavičce první venek, ne? :mrgreen:

Nevím, jestli jsem pro něj holka na zábavu nebo jestli je pomalejší z toho důvodu, že by se mnou chtěl navázat něco hodnotnějšího. Já zatîm sice nevím, jestli bych s ním do vztahu šla, ale tady tyhle myšlenky mě vytáčí :? :lol:

Mám v sobě hrozný zmatek a chtěla bych vědět, jaké plány se mnou zamýšlí. Co myslíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3961
8.8.21 00:21

Myslím, že bys to měla nechat volně plynout. Proč to tak hrotíš? Nevíš, jestli bys s ním do vztahu šla, ale jsi hrozně uražená, že netlačí na pilu. Nemůžeš si to prostě užívat jak to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
8.8.21 00:27

Přestaň moc přemýšlet.
Kdyby ti hned cpal jazyk do pusy tak by to bylo taky zase špatně, tak je prostě opatrný.
Užívej si to a přestaň přemýšlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8904
8.8.21 00:52

Jak vyrobit problém tam, kde žádný není, v několika snadných krocích :lol: Prosím tě klid, je léto, jsi mladá a zajímá se o tebe fajn kluk. Možná si ho vezmeš a možná tě čeká jen příjemných pár týdnů, to se uvidí. Neanalyzuj to, užij si to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13046
8.8.21 01:18
@Michelle_M píše:
Jak vyrobit problém tam, kde žádný není, v několika snadných krocích :lol:
Žena dokáže vyřešit každý problém, který si předtím zbytečně vyrobila! :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
8.8.21 01:28
@Anonymní píše:
Ahooj holky :srdce:
Tak by mě zajímalo, co si myslíte o mé situaci :nevim:

Asi dva týdny zpět jsem se nečekaně setkala s fajn kluky, když jsem večer šla s kamarádkou z baru. Byli moc fajn, byli to hudebníci a hned nám udělali soukromý pouliční koncert :lol:, večer jsme si užili, všichni jsme byli trošku cinklí. :dance:

Další den mi jeden z nich napsal a nějak jsme spolu začali trochu více konverzovat. Pozval mě ven a já souhlasila. :kytka:  — (zjistila jsem, že bydlí kousek ode mě na dědině a že je mým okolím “prověřený”, kamarádky říkaly ať tomu dám šanci, tak jsem si říkala proč ne. Zároveň jsem přes jeho kamarády slyšela, jak moc jsem se mu ten večer líbila a jak krásně o mě mluvil.)

No a tak jsme se domluvili a šli ven. Celé to setkání bylo moc příjemné. Vyrazili jsme si večer na romantické místo, donesl láhev vína a večeři. Měl to moc hezky přichystané. Při pozdravu mi dal dvě pusy na tvář. Celou dobu se choval slušně, cítila jsem se s ním bezpečně, slušelo mu to.. prostě gentleman. :* Nechoval se slizce, o nic “víc” se nesnažil, ale zároveň jsme se domluvili, že se zase sejdeme.

Bylo mi to sympatické, jenomže jak jsem přišla domů, tak mi začalo vrtat hlavou, jestli není divné, že mi nedal pusu. Nechci aby to vyznělo arogantně, ale ještě se mi nestalo, aby se o to kluk nepokusil, když mě pozval ven. Na jednu stranu mi to imponuje a říkám si, že je to tak správné a že není třeba to hrotit a že je fajn nechat to tak plynout.. ale na druhou stranu si říkám, jestli jsem se mu vůbec líbila?

Mám pocit, že buď kluci hrozně tlačí na pilu a chovají se slizce, takže radši beru nohy na ramena a nebo jsou s těmito věcmi pomalejší a já si říkám co je se mnou špatně. :nevim: a zda jsem dotyčného oslovila.

Zrovna teď když tento text píšu mi od něj přišly esemesky, jak ten večer byl fajn. Ale já stejně mám takový divný pocit, že jsem ho neokouzlila dostatečně a to mě vytáčí :roll:.

Navíc je tu jedna věc, která mě znepokojuje. Chtěla jsem si ho trochu proklepnout za ten večer, tak jsem se ho i ptala, jak to má s holkama atd. Říkal, že se rozešel asi 4 měsíce zpět z vážného vztahu a že teď si chce trochu i užívat. Což po rozchodu chápu, nic proti tomu nemám, ale trochu mi to nasadilo brouka do hlavy. Jsem pro něj holka na letní románky nebo na potencionální vztah? Říkám si, že kdyby si chtěl užívat a měl by to být jen úlet tak mě přece zlíbá na lavičce první venek, ne? :mrgreen:

Nevím, jestli jsem pro něj holka na zábavu nebo jestli je pomalejší z toho důvodu, že by se mnou chtěl navázat něco hodnotnějšího. Já zatîm sice nevím, jestli bych s ním do vztahu šla, ale tady tyhle myšlenky mě vytáčí :? :lol:

Mám v sobě hrozný zmatek a chtěla bych vědět, jaké plány se mnou zamýšlí. Co myslíte vy?

A když ho chceš okouzlit dostatečně, tak uděláš co? A můžeš to udělat příště?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35776
8.8.21 06:49

Po pár dnech bych neřešila nic a prostě to nechala plynout. Víš, co nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15345
8.8.21 07:11

Jezis, neblbni.
Uzivej si krasne zacatky a nehledej problem, kde neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6759
8.8.21 07:59

Nedělej z toho vědu, užívej si a uvidíš co bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
8.8.21 08:45

Že ti nedal pusu není divný, vždyť se teprve seznamujete. Mně by takové tempo vyhovovalo, takový, co by se na mne sápal po prvním rande by mne akorát odradil (i kdyby šlo jen o pusu). Teprve si testujete osobní prostory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
8.8.21 08:55

Kdyby nemel vetsi zajem, tak by ti po rande hned nepsal sms, ze to bylo s tebou moc fajn atd. Proste by se ozval az nekdy za tyden treba, kdyz by se nudil. Tak si to tim analyzovanim zbytecne nepokaz. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
8.8.21 09:18

Promiň, ale jsi praštěná 8o On ti vymyslí krásný romantický večer, hezky o tobě mluví před známými, všichni ví, že se mu líbíš, chová se k tobě jako k princezně… a ty jsi vytočená a máš pocit, že tě dostatečně „nežere“ 8o
Radši hoď zpátečku, přestaň přemýšlet, začni si to užívat, ať to ještě svým negativním myšlením nezkazíš :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
9.8.21 07:53

Podle mě povedené rande. Třeba to byla jeho úmyslná taktika. Udělat vše tak, aby ti nešel z hlavy. Jak vidíš, nejde. To se mu povedlo. Navíc od hudebníků a umělců bych toto chování tím více očekával.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
9.8.21 10:34

Tak je prostě opatrnější a nepouští se do větších akcí dokud si není jistej na 120%, že je o to od holky zájem. Ono se v dnešní době ani není čemu divit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat