Reklama

Powerbanka pro auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 16.08.18 18:27
Powerbanka pro auta

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s powerbankou pro auta? Nechci vkládat odkaz ať nedělám reklamu, ale dívám se konkrétně po této Výkonná multifunkční powerbanka startovací BOX Shark Jump Starter 10 000mAh voděodolná EPS-204 MV AGUSTA Brutale 675 2012-2016.
Taťka má starší fabii a v zimě má někdy problém nastartovat, tak jestli by toto vyřešilo problém, koupila bych mu to.
Díky moc

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 16.08.18 18:35

a nebylo by jednoduší koupit novou autobaterii

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 16.08.18 18:38
@iiiv píše:
a nebylo by jednoduší koupit novou autobaterii

je relativně nová

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 16.08.18 18:43

tak jí občas musí nechat nabít, pokud mu nedobíjí auto, ale to by poznal, tak nechat zkontrolovat alternátor

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >