Pozdější růst zubů

18
28.10.20 11:21

Pozdější růst zubů

Ahoj, chci se zeptat… Je tu někdo, kdo má dítě, které mělo zuby později? Malá má 14 m a ani jeden zub. Nebaví mě to pořád všem vysvětlovat. Doktorka říká, ať v držíme, že narostou. Ale každý okolo se tomu hrozně diví 🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
976
28.10.20 11:25

Kasli na to… Ja mam malou 13mes zubu ma uz sice 12, ale pro zmenu jeste nechodi…a taky furt slysim, jakto?? No, uz by prece mela…,to je divný… Atd.
A blabla… Obchazi jak diva, ale do chozeni se nehrne. Kazdy dite ma na vse svuj cas… A ostatnim je do toho prd. I kdyz chápu, me ty otazky taky vytáčí.. Jendim uchem tam, druhym ven. Doktorka vi lip, nez ostatní co a jak. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20020
28.10.20 11:29

Syn první až v 15m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
28.10.20 11:33

Dcera první zub právě ve 14M, pak to šlo ale ráz na ráz… Pediatra neřekla ani popel… Bezzubá dcera ale už v těch 14M jedla normální kousky jídla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
28.10.20 12:08

Nase ne, ale od kamosky na 17m 4 zuby, 2 ji vyrostli teda v pul roce, ale horni dva az asi az v 15m a od te doby nic, ale ji normalne uplne vsechno i mrkev :nevim: lidi jsou spis blbi, jak se furt necemu divej :roll: nema zuby jeste 8o nema vlasy jeste 8o nechodi jeste 8o ma pliny…nemluvi…atd atd…asi maj lidi malo, svejvch starosti… kdyz se zas nekdo zwpta, rekni mu, ze se mu aspon nestihnou zkazit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
28.10.20 12:17

@Melodie91 pravda a navíc si mamka posetri trochu nervy, pac to čištění zubů je nekdy celkem boj :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
28.10.20 12:23
@Konys píše:
@Melodie91 pravda a navíc si mamka posetri trochu nervy, pac to čištění zubů je nekdy celkem boj :lol:

Nekdy..u nas porad :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
28.10.20 12:26

@Melodie91 U nas taky.. Jsem okopana, a dve ruce mi nestačí abych ji udrzela pusu otevrenou :lol: Jeste, ze ji smakuje ten gel na cisteni, vcera se mi na tu tubu pricucla jak na pikao 8) :lol: :lol: Ale diky kartacku a tomu gelu vydrzi na nocniku, si to zuzla a i se tam vycvrnká :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
28.10.20 12:31

Naše ma taky 14 měsíců, zubů ma asi 6 a pul… Kdyby měla zuby, lidi by se divili něčemu jinýmu. Jakto, ze nechodí, nemluví, nema náušnice, má dudel,… oni si vždycky něco najdou. Jedním uchem tam a druhým ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama