Reklama

Pozdĕjší ovulace a přitom brzo menstruace - problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 18:50
Pozdĕjší ovulace a přitom brzo menstruace-problém?

Od srpna mi nejde otehotnet. Delam ovulacni testy a pozitivni byvaj 17.az18.den cyklu. Coz mi prijde celkem pozde. Menstruaci ale mivam vetsinou po 26-28 dnech :(.Tak me napada jestliv tom nebude problem. Prijde mi, ze mam pozde ovulaci a neumerne kratkou tu fazi po ovulaci. :nevim: Kdyz je ovulace 24-48hodin po pozitivnim testu, tak ja mam pak ovulaci klidne az 20ty den cyklu (kdyz je pozitivni 18.den).Nemate s tim nekdo zkusenost? Prce jen se uz 7mesicu nedari. Anonymne, se stydim za neschopnost pocit :(.Jedno dite teda mame, ale to sem ovulaci mivala max 16den cyklu, pri delce cyklu 30 az 32dnu.

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 06.03.17 18:54

Lutealni faze by mela byt aspon 10dni…mohl by tomu pomoct utrogestan nebo podobny lek..můžeš mit ovulaci i v den pozitivního ovul. testu, ale to zjistis podle utz nebo merenim bt

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 19:00

Vetsinou je styk jeste ten den pozitivniho testu a pak obden a presto nic.Ted byl teda styk jen 12hodin po pozitivnim ovu testu.Ale asi to zas dostanu dle cipku. Prijde mi otevreny a nizko. Ale to poznam spatne. Cipek mi prijde porad otevreny, ale ted vice no.Mam to dostat zitra po 26dnech nebo az ve ctvrtek po28.Uz si prijdu jak blazen.

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 06.03.17 19:03

Ja mam po prvním porodu cipek pootevreny porad, takze poznam jen kdyz je mekky popripade podle hlenu..vsimla sis jestli mas plodny hlen?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 19:07

Ja vetsinou plodny hlen nemam.Mam ho jeden mesic hodne a pak 3mesice vubec. Bolest pri ovulaci nemam vubec, jen asi jednou byla, takze to poznam opravdu jen podle ovu testu.

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 06.03.17 19:19

Zkus pred ovulaci pit caj z maliniku nebo cca 5dni pred grepovy dzus..je na plodny hlen dobry..jinak ja bych asi skocila za dr.aby dala neco na to prodloužení lf..

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.03.17 19:20

Ja jsem to mela stejne jak ty. Jistojiste jsem mela 1, mozna dve biochemicke tehotenstvi. Nevim, jestli za neuspechem byla prave kratka doba do menses nebo spatna spermie :nevim:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 19:41

Mívala jsem cykly 24-25 dní a ovulaci kolem 18DC a otěhotněla jsem s manželem na první pokus, po porodu jsem nemenstruovala při kojení vůbec, ale jakmile jsem odstavila malého, tak přesně za dva týdny byla ovulace, která nešla nepoznat, a okamžitě jsem otěhotněla zase. Ale s předchozím partnerem jsme se dlouho pokoušeli marně, i když on byl naprosto v pořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 21:10

Ano, může to být problém. Potratila jsem k vůli tomu na začátku 6. týdne. Paradoxne ten potrat nastartoval moje tělo normálně, na dřívější ovulaci, jsem znovu těhotná. Před tím 4 úspěšná těhotenství, krátká lutealni fáze byla k vůli kojení. Nepomohl ani kontryhel, s ním jsem potratila, všechna ostatní tehu bez něj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama