Kojím ale chci druhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 10:07
Kojim ale chci druhe

Holky kdyz kojim ( maly ma rok..a ms mam +- 26-30 dni..muzu treba caj..na podporu otehotneni..nebo vitaminy? Nosifol..atd..? Co myslite dekuji za vase zkusenosti a rady.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 10:21

Já jsem otěhotněla i při kojení hned první měsíc, co jsme si řekli, že bychom se mohli začít snažit. Brala jsem akorát kys. listovou a měla jsem koupený kontryhel, ale na ten už nedošlo. :) Ale na začátku těhotenství jsem měla problémy, tak jsem na radu gynekologa musela odstavit. :(

Svistice
Neúnavná pisatelka 17373 příspěvků 20 inzerátů 05.03.17 10:58

@Mia 82 Určitě můžeš kyselinu listovou případné jakékoliv vitamíny pro těhotné. Nic jiného kromě sexu nepotřebuješ, pokud jsi zdravotně ok.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 05.03.17 11:52

Otěhotněla jsem při kojení, 9 měs po porodu, kojit můžeš i v těhu-tandemové kojení-absolvovala jsem a super, doporučuju!

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 12:24

Dekuji za rady to jsem chtela slyset..zda muzu vitaminy a ty caje..:*mam jen jeden vajecnik a o to prvni sem se snazila hodne let..a to sem jeste mela oba vajecniky..

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 12:25

A jak dlouho jste holky kojily kdyz uz jste byly znovu tehu do cca 3 mesice?

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 05.03.17 12:35
@Mia 82 píše:
A jak dlouho jste holky kojily kdyz uz jste byly znovu tehu do cca 3 mesice?

Někdo kojí i celé těhotenství a pak obě dvě děti zároveň, ale já bych do toho nešla. Jestli más už roční dítě, tak bych osobně po zjištění těhotenství pomalu odstavila.

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 13:56

@zuzukobylka .dekuji za nazor.:* ja ani vic jak do 18 m nechci kojit.

zaharra
Kecalka 120 příspěvků 05.03.17 15:06

Mě se malej odstavil sám byla jsem asi tak ve druhém měsíci. To je asi nejlepší varianta, ale pokud to je závislák tak to bude spíš na postupné odstavení pokud nechcete kojit tandem

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 18:42

@zaharra co znamena tandem? Ale urcite nechci kojit do 3!! Let!:))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >