Reklama

Kojím ale chci druhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 05.03.17 10:07
Kojim ale chci druhe

Holky kdyz kojim ( maly ma rok..a ms mam +- 26-30 dni..muzu treba caj..na podporu otehotneni..nebo vitaminy? Nosifol..atd..? Co myslite dekuji za vase zkusenosti a rady.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 10:21

Já jsem otěhotněla i při kojení hned první měsíc, co jsme si řekli, že bychom se mohli začít snažit. Brala jsem akorát kys. listovou a měla jsem koupený kontryhel, ale na ten už nedošlo. :) Ale na začátku těhotenství jsem měla problémy, tak jsem na radu gynekologa musela odstavit. :(

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 10:58

@Mia 82 Určitě můžeš kyselinu listovou případné jakékoliv vitamíny pro těhotné. Nic jiného kromě sexu nepotřebuješ, pokud jsi zdravotně ok.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.03.17 11:52

Otěhotněla jsem při kojení, 9 měs po porodu, kojit můžeš i v těhu-tandemové kojení-absolvovala jsem a super, doporučuju!

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 05.03.17 12:24

Dekuji za rady to jsem chtela slyset..zda muzu vitaminy a ty caje..:*mam jen jeden vajecnik a o to prvni sem se snazila hodne let..a to sem jeste mela oba vajecniky..

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 05.03.17 12:25

A jak dlouho jste holky kojily kdyz uz jste byly znovu tehu do cca 3 mesice?

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 05.03.17 12:35
@Mia 82 píše:
A jak dlouho jste holky kojily kdyz uz jste byly znovu tehu do cca 3 mesice?

Někdo kojí i celé těhotenství a pak obě dvě děti zároveň, ale já bych do toho nešla. Jestli más už roční dítě, tak bych osobně po zjištění těhotenství pomalu odstavila.

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 05.03.17 13:56

@zuzukobylka .dekuji za nazor.:* ja ani vic jak do 18 m nechci kojit.

zaharra
Kecalka 120 příspěvků 05.03.17 15:06

Mě se malej odstavil sám byla jsem asi tak ve druhém měsíci. To je asi nejlepší varianta, ale pokud to je závislák tak to bude spíš na postupné odstavení pokud nechcete kojit tandem

Mia 82
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 05.03.17 18:42

@zaharra co znamena tandem? Ale urcite nechci kojit do 3!! Let!:))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama