Tlak v podbříšku před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 01.03.17 13:08
Tlak v podbříšku před ovulací

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala na zkušenost. Můj cyklus je standardně 30 dní. Mrcha jsem měla od 19.- 24. dle výpočtu mi ovulace vychází od 6.3., ale už dneska cítím velký tlak v podbříšku a občasné píchání na pravé straně. Máte někdo zkušenost, že je to cítit několik dní dopředu. Moc díky

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4340 příspěvků 01.03.17 13:22
@Tereza0807 píše:
Ahoj holky,ráda bych se zeptala na zkušenost. Můj cyklus je standardně 30 dní. Mrcha jsem měla od 19.- 24. dle výpočtu mi ovulace vychází od 6.3., ale už dneska cítím velký tlak v podbříšku a občasné píchání na pravé straně. Máte někdo zkušenost, že je to cítit několik dní dopředu. Moc díky

U mě standardně začíná bolest cca týden před ovulací, takže možné to je.

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 01.03.17 13:37

@Zabatko je, tak to moc děkuji, to jsi mě trošku uklidnila. Rozhodla jsem se teď na ovu zaměřit a jak mě má kamarádka vyvedla z omylu, že to počítám blbě, tak jsem si nebyla jistá zda bolest není už předzvěstí, že probíhá ovulace.
:lol: :lol: :lol:

Zabatko
Závislačka 4340 příspěvků 01.03.17 13:40
@Tereza0807 píše:
@Zabatko je, tak to moc děkuji, to jsi mě trošku uklidnila. Rozhodla jsem se teď na ovu zaměřit a jak mě má kamarádka vyvedla z omylu, že to počítám blbě, tak jsem si nebyla jistá zda bolest není už předzvěstí, že probíhá ovulace. :lol: :lol: :lol:

Nemusí být, mně se právě to pobolívání stupňuje, je to opravdu těch 6-7 dní předem, kdy to začínám cítit. Ale může to být individuální.

hofka
Neúnavná pisatelka 15013 příspěvků 01.03.17 14:31

Jo, pár dní mám citlivý podbřišek, cítím ho obzvlášť, když na mě skočej děti:-) Ale dřív jsem to nemívala, až v poslední době. To tu ovulaci i poznám, dřív by mě ani nenapadlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >