Tlak v podbříšku před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 01.03.17 13:08
Tlak v podbříšku před ovulací

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala na zkušenost. Můj cyklus je standardně 30 dní. Mrcha jsem měla od 19.- 24. dle výpočtu mi ovulace vychází od 6.3., ale už dneska cítím velký tlak v podbříšku a občasné píchání na pravé straně. Máte někdo zkušenost, že je to cítit několik dní dopředu. Moc díky

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4268 příspěvků 01.03.17 13:22
@Tereza0807 píše:
Ahoj holky,ráda bych se zeptala na zkušenost. Můj cyklus je standardně 30 dní. Mrcha jsem měla od 19.- 24. dle výpočtu mi ovulace vychází od 6.3., ale už dneska cítím velký tlak v podbříšku a občasné píchání na pravé straně. Máte někdo zkušenost, že je to cítit několik dní dopředu. Moc díky

U mě standardně začíná bolest cca týden před ovulací, takže možné to je.

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 01.03.17 13:37

@Zabatko je, tak to moc děkuji, to jsi mě trošku uklidnila. Rozhodla jsem se teď na ovu zaměřit a jak mě má kamarádka vyvedla z omylu, že to počítám blbě, tak jsem si nebyla jistá zda bolest není už předzvěstí, že probíhá ovulace.
:lol: :lol: :lol:

Zabatko
Závislačka 4268 příspěvků 01.03.17 13:40
@Tereza0807 píše:
@Zabatko je, tak to moc děkuji, to jsi mě trošku uklidnila. Rozhodla jsem se teď na ovu zaměřit a jak mě má kamarádka vyvedla z omylu, že to počítám blbě, tak jsem si nebyla jistá zda bolest není už předzvěstí, že probíhá ovulace. :lol: :lol: :lol:

Nemusí být, mně se právě to pobolívání stupňuje, je to opravdu těch 6-7 dní předem, kdy to začínám cítit. Ale může to být individuální.

hofka
Extra třída :D 14990 příspěvků 01.03.17 14:31

Jo, pár dní mám citlivý podbřišek, cítím ho obzvlášť, když na mě skočej děti:-) Ale dřív jsem to nemívala, až v poslední době. To tu ovulaci i poznám, dřív by mě ani nenapadlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >