Reklama

Tlak v podbříšku před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 01.03.17 13:08
Tlak v podbříšku před ovulací

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala na zkušenost. Můj cyklus je standardně 30 dní. Mrcha jsem měla od 19.- 24. dle výpočtu mi ovulace vychází od 6.3., ale už dneska cítím velký tlak v podbříšku a občasné píchání na pravé straně. Máte někdo zkušenost, že je to cítit několik dní dopředu. Moc díky

Reklama

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 01.03.17 13:22
@Tereza0807 píše:
Ahoj holky,ráda bych se zeptala na zkušenost. Můj cyklus je standardně 30 dní. Mrcha jsem měla od 19.- 24. dle výpočtu mi ovulace vychází od 6.3., ale už dneska cítím velký tlak v podbříšku a občasné píchání na pravé straně. Máte někdo zkušenost, že je to cítit několik dní dopředu. Moc díky

U mě standardně začíná bolest cca týden před ovulací, takže možné to je.

Tereza0807
Stálice 69 příspěvků 01.03.17 13:37

@Zabatko je, tak to moc děkuji, to jsi mě trošku uklidnila. Rozhodla jsem se teď na ovu zaměřit a jak mě má kamarádka vyvedla z omylu, že to počítám blbě, tak jsem si nebyla jistá zda bolest není už předzvěstí, že probíhá ovulace.
:lol: :lol: :lol:

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 01.03.17 13:40
@Tereza0807 píše:
@Zabatko je, tak to moc děkuji, to jsi mě trošku uklidnila. Rozhodla jsem se teď na ovu zaměřit a jak mě má kamarádka vyvedla z omylu, že to počítám blbě, tak jsem si nebyla jistá zda bolest není už předzvěstí, že probíhá ovulace. :lol: :lol: :lol:

Nemusí být, mně se právě to pobolívání stupňuje, je to opravdu těch 6-7 dní předem, kdy to začínám cítit. Ale může to být individuální.

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 01.03.17 14:31

Jo, pár dní mám citlivý podbřišek, cítím ho obzvlášť, když na mě skočej děti:-) Ale dřív jsem to nemívala, až v poslední době. To tu ovulaci i poznám, dřív by mě ani nenapadlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama