Snažení po pregnyle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 27.02.17 15:22
Snazeni po pregnyle

Ahoj holky, kedy ste mali po pichnuti pregnylu realne ovulaciu? U mna 12 dc - folik 21mm pichnuty pregnyl o 14:00. Snaženie bolo 8 hod po pichnuti a 32 hod po pichnuti, viac sa zial nedalo :( minule boli 2 foliky a nic z toho, teraz beriem aj utrogestan, no folik len jeden, tak snad obsahuje vajicko :?

Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 27.02.17 16:23

Ja mam za sebou asi 5 cyklu s pregnylem (samozřejmě ze neúspěšných) a teda co lékař to jiny názor na to kdy sex. Někdo říkal uz druhy den, tzn 30-36hod po aplikaci, jiny 48-72hod po aplikaci. Iui mi dělali pokaždé 24 hod po aplikaci.
Folikuly jsem mela pokazdy 1-2. :nevim:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 27.02.17 17:03

@Tšekkin Kulpa to ma mrzi ???? dufam, ze sa coskoro zadarí… Je strasne to čakanie a clovek ked ani nevie, co sa vlastne deje… My mame aspon super spermio, takze viem, ze treba riesit mna… Toto je moj druhy pokus len, ale zacina ma chytať zúfalstvo… Snad to bude stacit- to snaženie, ono spermie prežijú aj dva dni vraj…

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 28.02.17 10:33

@simusiacik my taky máme super spermiogram. Problém je asi u mne ale nikdo neví jaký. A já už se ani o nic nepokousim…uz jsem se víceméně smirila s tim ze proste vlastni deti mít nebudu. Čekáme na adopci.

Dělali ti postkoitalni test- jestli spermie projdou pres ten delozni hlen?

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 28.02.17 12:47

@Tšekkin Kulpa neboj, ono to mozno vypáli a raz vlastne mimi bude :srdce: je to zvlastne, ked nie jebziaden problem raz sa to musi podariť :) nie ja som bola len u obvodnej gynekologicky, do car pojdem ak sa teraz nezadari… Dr vravela, ze moze len 2-3 pokusy a potom nech sa tomu venujú odborníci a nech robia rôzne testy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >