Reklama

Snažení po pregnyle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 27.02.17 15:22
Snazeni po pregnyle

Ahoj holky, kedy ste mali po pichnuti pregnylu realne ovulaciu? U mna 12 dc - folik 21mm pichnuty pregnyl o 14:00. Snaženie bolo 8 hod po pichnuti a 32 hod po pichnuti, viac sa zial nedalo :( minule boli 2 foliky a nic z toho, teraz beriem aj utrogestan, no folik len jeden, tak snad obsahuje vajicko :?

Reklama

Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 27.02.17 16:23

Ja mam za sebou asi 5 cyklu s pregnylem (samozřejmě ze neúspěšných) a teda co lékař to jiny názor na to kdy sex. Někdo říkal uz druhy den, tzn 30-36hod po aplikaci, jiny 48-72hod po aplikaci. Iui mi dělali pokaždé 24 hod po aplikaci.
Folikuly jsem mela pokazdy 1-2. :nevim:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 27.02.17 17:03

@Tšekkin Kulpa to ma mrzi ???? dufam, ze sa coskoro zadarí… Je strasne to čakanie a clovek ked ani nevie, co sa vlastne deje… My mame aspon super spermio, takze viem, ze treba riesit mna… Toto je moj druhy pokus len, ale zacina ma chytať zúfalstvo… Snad to bude stacit- to snaženie, ono spermie prežijú aj dva dni vraj…

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 28.02.17 10:33

@simusiacik my taky máme super spermiogram. Problém je asi u mne ale nikdo neví jaký. A já už se ani o nic nepokousim…uz jsem se víceméně smirila s tim ze proste vlastni deti mít nebudu. Čekáme na adopci.

Dělali ti postkoitalni test- jestli spermie projdou pres ten delozni hlen?

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 28.02.17 12:47

@Tšekkin Kulpa neboj, ono to mozno vypáli a raz vlastne mimi bude :srdce: je to zvlastne, ked nie jebziaden problem raz sa to musi podariť :) nie ja som bola len u obvodnej gynekologicky, do car pojdem ak sa teraz nezadari… Dr vravela, ze moze len 2-3 pokusy a potom nech sa tomu venujú odborníci a nech robia rôzne testy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama