Reklama

Kdy myslíte že proběhla ovulace?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berushka2
Stálice 95 příspěvků 27.02.17 20:50
Kdy myslíte že proběhla ovulace?

Kdy myslite, že proběhla dle foto ovulace a kdy je nejlepší se snazit? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 27.02.17 21:07

Ovulace 25. a snazit se vcera a dneska a zitra

Malike
Extra třída :D 11600 příspěvků 27.02.17 21:37

25… tak na to hupni :mrgreen:
jinak vtipny to měření. Ja mam ovulaci dneska, poslední dobou vždy o ovulaci trpím jaku porodu :zed: takže vím to přesně

berushka2
Stálice 95 příspěvků 28.02.17 06:43

Už jsme se snažili raději 24.,nebyla jsem si jistá. Tak snad to konečně vyjde.
@Malike Taky mě to bolelo asi 3 měsíce po revizi, teď ta bolest konečně přestala:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 14:46

Ahoj, vyuziji tematu.. co myslite? kdy probehla ovulace?

neni divne, ze jsem si pouze par dni po konci MNS zacala delat ovulacni testy a uz to vypada, jako bych chytila uz jen slabnouci ovulaci? posledni dnesni ovulacni test uz je temer bily… muzu neco z toho povazovat za pozitivni ovulaci? Kdy myslite ze jsem ovulaci mela?

prvni sex v mesici jsem mela tesne po mns, jak je videt na obrazku…to jsem jeste spinila. Prece neni mozny, ze uz bych mela desaty den cyklu uz po ovulaci??? jako ja vim, ze to mivam driv..ale tak brzy? pocitala jsem ze ovlace by mohla dorazit dnes ci zitra, ale ono uz to slabne..

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 19.04.17 15:07

Zalezi jak mas dlouhy cyklus.ale pri cyklu 28 dni byva ovu vetsinou 14 dni po ms. jeste je na ovu brzo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 15:14

@karkarka no to vim, ze tak byva. Kdybych se ridila tim, jak to byva, tak nemam ale pozitivni ovulacni test nikdy. mivam pozitivni ovulacni testy cca 11 DC. Ale samozrejme nevim zda to neni jen nejake nepatrne zvyseni co nema moc smysl.

Pokud ovulace jeste nebyla, jak je mozne, ze jsem 17. 4. mela husty vytok, pak slabe carky zvysujici se LH a nasledne bily vytok a LH negativni, carky slabnouci a uz temer neviditelne?

To mam vazne jeste testovat? Mam totiz takovy pocit, zda ovulace jiz neprobehla, jen jsem to nestihla zachytit. Vim, ze by to bylo tedy sakra brzo po MNS, ale kdybych dejme tomu mela MNS 3 dny, a nove vajicko uzralo za dalsi 3 dny a treti den byla ovulace, a ja testovala 4. den a to uz carka slabla, je to mozne?

myslela jsem, ze kdyz uz se nejaka carka objevi, tak LH postupne roste ci naopak klesa.

Predstava, z budu testovat dalsich 20 dni, ktere mi zbyvaji do konce cyklu, tak fakt nevim co bych z toho vykoukala… kdyz uz ted to slabne a je to temer neviditelne… :nevim:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 19.04.17 15:23

Ber to tedy tak, ze ovulace je 14 az 16 dni pred menstruaci.tato faze je u kazde zeny stejne dlouha. jestli mas pravidelne cykly, jde to cca dopocitat, kdy asi bude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 15:35

@karkarka jojo, 14 - 16 dní pred mns..takhle mi to vzdy vypocitaval WomanLog. na mobilu. Nikdy to v tomhle obdobi nevyslo :( vzdycky jsem tam mezi touto dobou mela namalovanou kyticku, ale podle testu to nebyla pravda..vzdy byly bile.. :nevim:

tak ja zkusim testovat za 7 dni, a predpokladat, ze se tam ta carecka objevi znovu?

proc se tedy objevila uz ted a nasledne mizela? a proc jsem mela hlen uz prevcirem? To je neco jineho nez ovulace?

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 5 inzerátů 19.04.17 15:36
@Anonymní píše:
Ahoj, vyuziji tematu.. co myslite? kdy probehla ovulace?

neni divne, ze jsem si pouze par dni po konci MNS zacala delat ovulacni testy a uz to vypada, jako bych chytila uz jen slabnouci ovulaci? posledni dnesni ovulacni test uz je temer bily… muzu neco z toho povazovat za pozitivni ovulaci? Kdy myslite ze jsem ovulaci mela?

prvni sex v mesici jsem mela tesne po mns, jak je videt na obrazku…to jsem jeste spinila. Prece neni mozny, ze uz bych mela desaty den cyklu uz po ovulaci??? jako ja vim, ze to mivam driv..ale tak brzy? pocitala jsem ze ovlace by mohla dorazit dnes ci zitra, ale ono uz to slabne..

ahojky já vždy otěhotněla hned po MS…porvé 6-7 den a po druhé 7-8 den takže je možné, že jste to stihli…já mývala cykli 26,24,25,23,2­8 dní…ted spíš tech 24dní…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 19.04.17 15:54

Taky muzes mit anovulacni cyklus.jak mas cykly normalne dlouhe? ja tento mesic testovala ovu a jeden den jasne negativni, druhy den pozitivni a dalsi den opet ani naznak carky.chce to zkouset fakt treba jeden mesic od 5 dne do 20 kazdy den. nejlepe odpoledne a uvidis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 16:00

@nelinka204 @karkarka cyklus mam vetsinou tak 28 dni… tyjo tak jeste zkouset? to abych si koupila tak 20 testu, ne? :oops: :oops: aj..

takze to ze tam nejaka carka je vlastne vubec nic neznamena, pokud to spravne chapu…

anebo jak pise nelinka, je mozny e jsem mela ovulaci nahodou hodne hodne brzicko..

tak ja budu testovat dal… z tohohle nevim nic…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 19.04.17 16:00
@nelinka204 píše:
ahojky já vždy otěhotněla hned po MS…porvé 6-7 den a po druhé 7-8 den takže je možné, že jste to stihli…já mývala cykli 26,24,25,23,2­8 dní…ted spíš tech 24dní…

To souhlasi.pri cyklu 24 dni je ovulace 8 az 10 den.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 19.04.17 16:03
@Anonymní píše:
@nelinka204 @karkarka cyklus mam vetsinou tak 28 dni… tyjo tak jeste zkouset? to abych si koupila tak 20 testu, ne? :oops: :oops: aj..

takze to ze tam nejaka carka je vlastne vubec nic neznamena, pokud to spravne chapu…

anebo jak pise nelinka, je mozny e jsem mela ovulaci nahodou hodne hodne brzicko..

tak ja budu testovat dal… z tohohle nevim nic…

Zkus kazdopadne jeste tak tyden testovat.ta kontrolni carka by mela byt stejne silna jako testovaci.ja mam taky ten bilkovy hlen asi tri dny pred ovu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 16:20

@karkarka @karkarka diky, tak ja budu jeste par dni testovat. ja mela ten bilkovy pruhledny husty prave ze uz 3 - 4 dny zpatky a dnes mam prvne bily, nepruhledny. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama