Reklama

PPM-formulář do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Puntanella
Povídálka 26 příspěvků 13.08.18 07:45
PPM-formulář do práce

Dobre ránko :-) Mám dotaz ohledně formuláře PPM. Na mateřskou chci nastoupit 21.8. Jak dlouho dopředu musím doručit formulář do práce? Lze to i zpětně (do konce měsíce)? Účetní má momentálně dovolenou. Děkuji :-)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineYukii
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 13.08.18 07:51

@Puntanella přines to do práce hned, jak ti to doktor potvrdí a zbytek je už problém firmy, kdy to pošle na ČSSZ. Čím později to tam oni pošlou, tím později ti přijdou peníze.

Puntanella
Povídálka 26 příspěvků 13.08.18 07:56

Že mi přijdou později peníze mě netrápí (je to za pár dní). Spíš se mi teď nehodí do práce jít (mám prázdniny a mám to teď z ruky).

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 13.08.18 08:00

Můžeš to dát i zpětně. Mně to doktorka dala minule taky na poslední chvíli a tentokrát jdu na kontrolu 30.8., nastupovat na mateřskou budu 1.9. a do práce se s tím dostanu nejdřív 3.9.

Lekninka91
Extra třída :D 10268 příspěvků 13.08.18 08:03

Taky jsem davala zpetne.

Uživatel je onlineYukii
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 13.08.18 10:53

Nebo pošli poštou. Hlavně by to v práci měli vědět, kvůli uzávěrkám a ohlašovací povinnosti kvůli pojišťovnám atd.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 13.08.18 12:10

Já dávala formulář na začátku měsíce, se začátkem PPM a stejně ho účetní posílali až na konci měsíce. Takže myslím, že by to mělo stačit taky až na konci měsíce. Ale zase by v práci měli vědět, že nastupuješ. Asi bych to do práce naskenovala a účetní poslala doporučeně poštou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >