PPM učitelka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.4.21 13:48

PPM učitelka

Ahoj,
jsme s manželem domluvený, že na RD půjde on. Mě končí PPM 10.6. takže 11.6. nastupuji do práce. Pracuji jako učitelka na ZŠ. Nevíte náhodou, jak to chodí, když nastoupím ke konci školního roku? Co tam budu dělat? A nemůže mi ředitelka nějak zabránit v nástupu? Díky.
Prosím o anonym. Mám přezdívku s pravým jménem a zaměstnavatel manžela to zatím neví.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29762
14.4.21 13:52

No manžel by to měl oznámit, ať si za nej najdou náhradu, když jim chce za měsíc a půl odejít ne? Jinak se domluv s ředitelkou, vždyť v tom školství je teď i tak dost zmatek. Nebylo by lepší se domluvit s muzem, ze bys zůstala ty přes léto na RD a od září jste se vyměnili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16156
14.4.21 13:53

Tak co budeš ve tvé práci dělat fakt nevíme. Ale každopádně to v práci včas oznam. Bránit v nástupu zpět ti nijak nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 13:55
@Kriss Tina píše:
No manžel by to měl oznámit, ať si za nej najdou náhradu, když jim chce za měsíc a půl odejít ne? Jinak se domluv s ředitelkou, vždyť v tom školství je teď i tak dost zmatek. Nebylo by lepší se domluvit s muzem, ze bys zůstala ty přes léto na RD a od září jste se vyměnili?

Manžel dělá práci, kde dělá několik lidí to samý, takže když někdo vypadne, tak se nic neděje. A přes léto zůstávat na RD nechci, po PPM mám nárok na dovolenou, kterou bych si v pololetí už vybrat nemohla.

• Citovat
  • Nahlásit
60096
14.4.21 13:55

Asi bude nejlepší, když si zajdeš za vedením a domluvíte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
14.4.21 13:58
@Anonymní píše:
Manžel dělá práci, kde dělá několik lidí to samý, takže když někdo vypadne, tak se nic neděje. A přes léto zůstávat na RD nechci, po PPM mám nárok na dovolenou, kterou bych si v pololetí už vybrat nemohla.

Tak dovolenou můžeš čerpat i tak, doberes mateřskou a vycerpas dovolenou a pak vezmes rodicak, ten nemusi na mateřskou přímo navazovat a od září rodicak prevedete na muze :nevim: mě přijde ze to všem zbytečně komplikujes, tím nástupem 2 týdny před koncem školního roku. Samozřejmě v nástupu ti bránit nemůže, ale je slušnost to oznámit teda co nejdřív, ať pak ředitelka nekouka první týden v červnu co jako s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6625
14.4.21 14:21

Tos měla řešit nejpozději v pololetí…nastupovat v červnu, to jsem ještě neslyšela… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50988
14.4.21 14:25
@Anonymní píše:
Ahoj,
jsme s manželem domluvený, že na RD půjde on. Mě končí PPM 10.6. takže 11.6. nastupuji do práce. Pracuji jako učitelka na ZŠ. Nevíte náhodou, jak to chodí, když nastoupím ke konci školního roku? Co tam budu dělat? A nemůže mi ředitelka nějak zabránit v nástupu? Díky.
Prosím o anonym. Mám přezdívku s pravým jménem a zaměstnavatel manžela to zatím neví.

mi přijde, že na učitelku nemáš moc dobrý jednání teda.. :oops: bych rekla, ze učitelka bude mít víc rozumu.. dva měsíce před nástupem a ty ani v práci neoznamis, že máš v plánu se vrátit.. (ještě když je to ve školství, kde víš, že pro tebe práce přes prázdniny neni, takže asi jen aby ti sly peníze) manžel se nějak nemá k tomu oznámit, že za dva měsíce končí na x let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83669
14.4.21 14:28
@truelly píše:
Tos měla řešit nejpozději v pololetí…nastupovat v červnu, to jsem ještě neslyšela… :nevim:

Na druhou stranu uplne stejne se muze zajimat reditelka, kor když tam nema zadnou zadost o poskytnutí RD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6625
14.4.21 14:36

K zaměstnavateli, který drží místo, bych čekala jiný přístup. Taky se nám vracela kolegyně hned po mateřské, protože hypotéka…hlídala pak půl den babička. Jenže ona rodila v březnu a vracela se v září…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6625
14.4.21 14:41

Navíc, vše měla domluveno už před porodem, že se bude vracet za půl roku!!!
Tys jim to neřekla proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83669
14.4.21 14:46

@truelly No, ona je otázka, zda jim to nerekla nebo rikala a nikdo na to nereflektoval. Ja to taky hlasila cele těhotenství a pak byla ucetni děsně prekvapena, ze jako musi mit penize i na me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55904
14.4.21 14:51

Mas narok na radnou dovolenou za materskou dovolenou. Napis zamestnavateli, ze po mazterske dovolene zadas o radnou dovolenou. Nepokryje ti to cele prazdniny, takze bude treba doresit par dni do pripravneho tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 17:11

Tady zakladatelka

Ředitelka o mém návratu ví od začátku školního roku a ví, že to vychází takhle blbě.

• Citovat
  • Nahlásit
41630
14.4.21 17:36
@Anonymní píše: Ředitelka o mém návratu ví od začátku školního roku a ví, že to vychází takhle blbě.

Tak když to ví, proč se ptáš, jestli ti nemůže zabránit v návratu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat