Příspěvek na bydlení a přídavky na děti

20
12.4.21 10:06

Příspěvek na bydlení a přídavky na děti

Nepřišel mi příspěvek na bydlení a přídavek na dítě teď v dubnu. Vám už jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1169
12.4.21 10:14

Mě teď přišel jen rodicak a přídavky na děti ne, vždycky to chodilo dohromady :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.4.21 10:19
@luc31 píše:
Mě teď přišel jen rodicak a přídavky na děti ne, vždycky to chodilo dohromady :think:

To teda nechápu co se děje, má být vyšší příspěvek na dítě tak leda že by to bylo tím že s tím mají problémy má to platit od dubna ale proč mi nepřišel příspěvek na bydlení to nechápu

Příspěvek upraven 12.04.21 v 10:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7565
12.4.21 10:20

Stredni Cechy, doslo oboje v den jako obvykle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.4.21 10:25

Tak teď mi přišlo oboje najednou, jen nevím jestli jsou ty přísavky už zvýšené jak je to všechno dohromady protože mám jinou dávku příspěvku na bydlení, přišlo vám na dítě víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
12.4.21 10:32

Kdyztak pisnu ale když to má být od dubna tak není to zpětně a přijde vyšší v květnu? já Teda ani nevím že se zvysuje :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.4.21 10:40

Mně přišel jen příspěvek na jedno dítě, na druhé ne. V nezvýšené částce. Příspěvek na bydlení nedorazil :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.4.21 10:47

Přidávám odkaz na zvýšení přídavků na dítě
https://www.mesec.cz/…va-pravidla/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
12.4.21 10:55
@Romca1 píše:
Přidávám odkaz na zvýšení přídavků na dítě
https://www.mesec.cz/…va-pravidla/

Ale schválili to? Protože na stránkách mpsv je pořád stará verze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.4.21 10:56

No to nevím nikde jsem nic nenašla, vláda schválila ale nevím jestli to podepsal prezident

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.4.21 11:03

Tak to vypadá že to asi neprošlo
https://www.e15.cz/…deti-1376269

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
12.4.21 11:26

Toto čtvrtletí se nemusí dokládat příjmy ani náklady na PND a PNB. Budou automaticky přiznány ve stejné výši. Blbé je, že se ale ani nebudou dělat přepočty u těch, kteří by měli nárok na zvýšení 🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:18

@Glaciel mě přišly přídavky dnes, ale taky divně, na 1. a 4.dítě zároveň, v oddělené platbě na 2. dítě a na 3. dítě mi zatím nepřišly, přitom vždy chodí společně a za leden a únor přišly normálně za všechny čtyři děti v jedné platbě, tak taky nevím, co se děje. Ústecký kraj.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 12:27

Jinak na jiné dávky nárok nemáme, nepobíráme ani přídavky na bydlení, ani rodičák. Častka za ty děti, co dorazila normální jako běžně, ve zvýšené výměře pro splnění podmínek (pracující), ale fakt nevím, proč zrovna za to 3. dítě nepřišel a na ostatní ano (PS. 3.mu dítěti je 10let, takže se určitě ještě nemusí dokládat doklad o studiu a podobně), tak fakt nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
2
12.4.21 12:31

Anonymní : Volala jsem na UP a řekli mi, že zavedením nové legislativy se jim to nějak po… a ze nejsem jediná, komu to takto přišlo, ze jim kvůli tomu od rána zvoní telefony.
Prý to do konce měsíce přijde, Ach jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat