Práce a těhotenské nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 07.02.18 18:35
práce a nevolnosti

Chodily jste při těhotenských nevolnostech do práce? Nebo jste šli na rizikáč?

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8862 příspěvků 33 inzerátů 07.02.18 18:49
@Werinka.k píše:
Chodily jste při těhotenských nevolnostech do práce? Nebo jste šli na rizikáč?

Ano chodila. Jeden tyden mi bylo teda extremne zle a usinala jsem uz rano. To jsem si brala dovolenou a doslova prospala tyden. Pak uz to bylo snesitelny.
Ale dost zalezi co delas a jak hodne ti je zle. Ja pracovala 15min busem od domu a v kanclu.

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 07.02.18 18:52

@Verun83 v jedný fabrice a je to zahul teda.

Tichošlápek
Extra třída :D 10937 příspěvků 07.02.18 19:07

Já jsem zůstala doma az do sedmého měsíce. Ale zvracela jsem cele dny, byla i na kapackach. Sice jsem dělala v kanclu, ale nedala bych to

ametyst
Extra třída :D 11281 příspěvků 07.02.18 19:11

Já chodila až do konce. Nevolnosti jsem měla ale slabší, spíš jsem dost usínala :mrgreen:.Plus tedy měla jsem odběr plod.vody a to jsem zůstala 2 dny doma :think:.
JInak automaticky jít na neschopenku se mi zdá zvláštní.

janickaIII
Závislačka 2660 příspěvků 07.02.18 20:01

@ametyst proč ti přijde zvláštní jít na neschopenku? Já si myslím, pokud je práce náročná buď fyzicky nebo psychicky a netlačí člověka peníze, proč být někde kde mu není dobře. Ale sama nevím co bych půl roku doma dělala. :lol:

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7479 příspěvků 07.02.18 20:14

@Werinka.k Mela jsem. neschopenku. nejen ze mi bylo zle, ale jeste jsem mela nizky tlak, takze jsem nektere dny mela co delat, abych neomdlevala.
Netrap se a zustan doma po dobu, co se budes citit zle.

Verun83
Echt Kelišová 8862 příspěvků 33 inzerátů 07.02.18 20:15
@Werinka.k píše:
@Verun83 v jedný fabrice a je to zahul teda.

Pokud to nedavas, prober to s doktorem.

ametyst
Extra třída :D 11281 příspěvků 07.02.18 20:44
@janickaIII píše:
@ametyst proč ti přijde zvláštní jít na neschopenku? Já si myslím, pokud je práce náročná buď fyzicky nebo psychicky a netlačí člověka peníze, proč být někde kde mu není dobře. Ale sama nevím co bych půl roku doma dělala. :lol:

NO jít mýrnyx týrnyx na neschopenku jen proto že jsem těhotná mi ano přijde zvláštní :D :nevim:.
Bavím se o normální práci-v kanceláři například, ne sklad, tahání těžkých věcí atd. I když i tam by měl zaměstnavatel ženskou přeřadit na lehčí práci-třeba právě do kanceláře. Zdá se mi že se to prostě zneužívá, to je vše. Chápu nevolnosti při začátku těhotenství, ale dát si neschopenku na celou dobu jen kvůli těhotenství se nezlobte mi ale přijde jako ručičky dozadu… :nevim:.Nehledě na to že já bych si třeba ještě chtěla tu práci užít.. :)

reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 07.02.18 21:00

Ja poprvé 6-12tt na neschopence. Podruhé 6-13tt na neschopence. U obou extrémní nevolnosti. Podruhé mě ale bylo zle až do 17tt a doktor nechapal, že se ženu do práce. Musela jsem, bylo to ale šílený.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 07.02.18 21:30

Byla jsem doma od začátku těhotenství až do mateřský, nejen kvůli nevolnostem. Ale i kdyby mi bylo „jenom“ blbě tak jak mi bylo, pracovat bych prostě nezvladala. Zvracela jsem celodenne, v noci mě to budilo, byla jsem ko. Lepší to začalo být v průběhu 6. měsíce, jsem se začala radovat, ale přišly zase jiné komplikace.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29285 příspěvků 07.02.18 21:49
@ametyst píše:
Já chodila až do konce. Nevolnosti jsem měla ale slabší, spíš jsem dost usínala :mrgreen:.Plus tedy měla jsem odběr plod.vody a to jsem zůstala 2 dny doma :think:.
JInak automaticky jít na neschopenku se mi zdá zvláštní.

o tom rozhoduje v prvé řadě lékař.

Kukacka123
Závislačka 2512 příspěvků 08.02.18 10:33

@Werinka.k po­radila bych se s dr :nevim: a asi i podle prace - narocnosti…muze se stat, ze te doma nenecha, ale vetsinou vychazeji vstric, kdyz je fakt duvod ;)

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 09.02.18 05:03

@Kukacka123 děkuji určitě se s ním poradím.

Kukacka123
Závislačka 2512 příspěvků 09.02.18 07:08

@Werinka.k neni za co ;) drzim palce, at je brzy dobre a uzivas si teseni na miminko :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >