Prace a revma

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
24.9.21 15:33

prace a revma

Zdravim, jiz normalne jsem chodil od 19 do prace, pracoval jsem ve fabrice, vse bylo ok, pak me ale postihla ve 20 letech revmatoidni artitida, na kterou jsem bral 3 roky medrol, otoky ustoupily, to same na bolest, bohuzel od te doby mam celkem problem, jakmile nastoupim do nejake prace, tak nevydrzim 8h na nohou, uz po 2h me zacinaji dost bolest klouby na obouch nohach.. takze je to celkem peklo, mam co delat abych v praci vydrzel a vetsinou to dopadne tak ze to neustojim a odejdu z prace, prirovnal bych to k tomu jako by jste chodili po strepech… nekdy mam den kdy 8h dam bez problemu v praci, a nekdy mi to zacne uz po 2h v praci, a jelikoz delam praci kde se furt chodi, tak zadna vyhra, bohuzel mam jen ucnak, takze se chytam jen ve fabrice, a sedavou praci tu nemame ani, maximalne pro ty co maji maturitu, a kdyz nekomu reknu ze ve 24 letech mam revma tak na me koukaji jaky mam nestesti… Tak bych se chtel zeptat, da se s tutim nejak vyporadat? I pri lecbe jsem mel problem chodit 8h v praci… Nevim treba nejaky duchod jestli na to neni, ze bych si k tomu nasel nejakou sedavou brigadu, nebo co delat udelat??
Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4082
24.9.21 17:30

Můžeš si doplnit vzdělání, nebo udělat nějaký kurz. Co jeřábník, bagrista, ještěrkář, prostě obsluha nějakého stroje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
24.9.21 17:38
@Michal558 píše:
Zdravim, jiz normalne jsem chodil od 19 do prace, pracoval jsem ve fabrice, vse bylo ok, pak me ale postihla ve 20 letech revmatoidni artitida, na kterou jsem bral 3 roky medrol, otoky ustoupily, to same na bolest, bohuzel od te doby mam celkem problem, jakmile nastoupim do nejake prace, tak nevydrzim 8h na nohou, uz po 2h me zacinaji dost bolest klouby na obouch nohach.. takze je to celkem peklo, mam co delat abych v praci vydrzel a vetsinou to dopadne tak ze to neustojim a odejdu z prace, prirovnal bych to k tomu jako by jste chodili po strepech… nekdy mam den kdy 8h dam bez problemu v praci, a nekdy mi to zacne uz po 2h v praci, a jelikoz delam praci kde se furt chodi, tak zadna vyhra, bohuzel mam jen ucnak, takze se chytam jen ve fabrice, a sedavou praci tu nemame ani, maximalne pro ty co maji maturitu, a kdyz nekomu reknu ze ve 24 letech mam revma tak na me koukaji jaky mam nestesti… Tak bych se chtel zeptat, da se s tutim nejak vyporadat? I pri lecbe jsem mel problem chodit 8h v praci… Nevim treba nejaky duchod jestli na to neni, ze bych si k tomu nasel nejakou sedavou brigadu, nebo co delat udelat??
Diky

Zkus požádat o invalidní důchod. Buď ti ho dají a nebo mě, ale musíš s tim něco dělat. Najdi si nějaký rekvalifikační kurs, dodelej si maturitu, shanej sedavou práci. Ta bolest je hrozná a lepší to nebude. Zkus nějaké organizace, které se touto nemocí zabývají. Třeba ti někdo nějak pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9425
24.9.21 19:19
@Michal558 píše:
Diky

Můžeš zkusit požádat a uvidíš, třeba ti něco uznají.
Co zkusit třeba místo vrátného? Nebo jestli jsi šikovný školníka, údržbáře? Něco takového, kde si můžeš přizpůsobit práci dle svého stavu a nestojí se celý den, ale chvíli si sedneš, někam popojdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
24.9.21 19:31

Na revma..jako fakt na revmatoidni artritidu ci jine autoimunitni systemove onemocneni se nedava nikdy jenom medrol!!! Davaji se leky he skupiny DMARDs.. o cemz vubec nepises..v prve rade bys mel zajit za revmatologem…at se nastavi lecba..z toho co pises mi prijde..ze chces jen duchod🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat