Bolest a píchání v krku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 10:32

Bolest a píchání v krku

Ahoj, mám dotaz. Už je to asi měsíc a půl co mě škrábe, píchá a celkově bolí v krku. Začalo to rýmou a měla jsem chrapot. Pak jsem byla i dost zahleněná, ale rýma je více méně pryč a bolest v krku trvá. Měla jsem uz dvoje antibiotika, protože mi byl zjištěn streptokok, ale zatím se nic nelepší. Byla jsem i na ORL, ale krk je prý bez zarudnutí a v pořádku. Zkouším kloktat, cucám pastilky, piju vincentku, ale nic mi nezabírá. Někdy mám pocit jako kdybych měla krk ve svěrací kazajce a je takový ztuhlý a špatně se mi polyká. Uz si nevím rady. Nevíte někdo co by na to mohlo zabrat? Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
24.9.21 10:48

Zkusit zabaly a kloktat Chlorhexamed.
Jde objednat z Německa, pomohl mi při bolestech v krku. Je bez předpisu, vždy mi ho doporučila má orl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
24.9.21 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Už je to asi měsíc a půl co mě škrábe, píchá a celkově bolí v krku. Začalo to rýmou a měla jsem chrapot. Pak jsem byla i dost zahleněná, ale rýma je více méně pryč a bolest v krku trvá. Měla jsem uz dvoje antibiotika, protože mi byl zjištěn streptokok, ale zatím se nic nelepší. Byla jsem i na ORL, ale krk je prý bez zarudnutí a v pořádku. Zkouším kloktat, cucám pastilky, piju vincentku, ale nic mi nezabírá. Někdy mám pocit jako kdybych měla krk ve svěrací kazajce a je takový ztuhlý a špatně se mi polyká. Uz si nevím rady. Nevíte někdo co by na to mohlo zabrat? Děkuji za odpovědi :)

Bude to znít jako z deníku nějaké lesany, ale poradím ti něco, co je můj osobní svatý grál na bolest v krku :mrgreen: - je to kombinace dvou kapek, Grepofit (vysoce koncentrovaný vitamin C z jader grepu) a Dračí krev (Drags Imun, 100% míza stromu Croton lechleri Muell. Arg.).
Jedná se o čistě přírodní produkty s antibiotickými a antivirotickými účinky a nikdy v životě mi nic nezabralo tak rychle a účinně, jako tyhle dvoje kapičky.
Chutnají teda oboje hnusně, Grepofit je hořkej a Dračí krev chutná jako hlína, dává se x kapek na lžičku, spolkneš a zapiješ vodou. Garantuju ti, že do tří hodin je po bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
24.9.21 10:54

P. S. Kdybych řešila finance, koupila bych tu Dračí krev, ta totiž mandle nějak obalí nebo co a první hodinku cítíš už jen mírný tlak, ale ne škrábání, pálení,… a do těch tří hodin doslova nic :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
24.9.21 10:56

U mě vždy pomáhá jíst cibuli, česnek, zázvor a kloktat slanou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6209
24.9.21 23:03

Nemáš kameny na mandlích? Ty totiž dělají ten svíravý pocit, když se tvoří, když tam jsou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat