Práce, čtvrtý den nespím!

Anonymní
21.9.20 16:08

Práce, čtvrtý den nespím!

Prosím, poraďte. Jsem čtvrtý den naprosto bez spánku a mám jít dnes do práce na noční, jsem úplně vyklepaná, co mám dělat? Byla jsem dnes u lékaře, předepsal mi Hypnogen, ale mám obavy, že dnešní práci do sedmi rána prostě nedám. Jak to řešit? Jsem už z té nespavosti úplně pomatená..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5205
21.9.20 16:16

A to si vyklepana z té práce nebo z čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 16:17
@JancaS84 píše:
A to si vyklepana z té práce nebo z čeho?

Z toho nevyspání

• Citovat
  • Nahlásit
22804
21.9.20 16:29
@Anonymní píše:
Z toho nevyspání

Ale proč nespíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
21.9.20 16:34

Děláš víc nočních po sobě a nedaří se ti pak usnout ráno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 16:35
@Zlatývoči píše:
Děláš víc nočních po sobě a nedaří se ti pak usnout ráno?

Ano, přesně tak.

• Citovat
  • Nahlásit
405
21.9.20 16:39

Jak dlouho děláš nocni? Ja to ze začátku mela podobne, dostala jsem prasky na spani. Ted po 10 letech nocnich mam problem se prehodit na denni režim.
Vem si dnes volno a vyspi se :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 16:46
@Marlenka91 píše:
Jak dlouho děláš nocni? Ja to ze začátku mela podobne, dostala jsem prasky na spani. Ted po 10 letech nocnich mam problem se prehodit na denni režim.
Vem si dnes volno a vyspi se :nevim:

Cca půl roku, jsem teda na AD a tou nespavostí se mi opakovaně rozjíždí problém s psychikou. V práci mám zodpovědnost a nemám za sebe náhradu, bojím se, že mi volno nedají :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 16:50

Jsem hrozně vystresovaná, mám volat doktorovi, ať mě hodí den na neschopenku? V práci mi dovolenou nedají, za hodinu tam mám být

• Citovat
  • Nahlásit
a12
43470
21.9.20 16:55
@Anonymní píše:
Cca půl roku, jsem teda na AD a tou nespavostí se mi opakovaně rozjíždí problém s psychikou. V práci mám zodpovědnost a nemám za sebe náhradu, bojím se, že mi volno nedají :(

ja vim, ze ted neni zrovna vhodna chvile, ale nebylo by v tvym pripade lepsi resit jinou praci bez nocnich?
ja treba o sobe vim, ze bych nocni proste nedala..
nebo neni mozny delat jen denni?
treba by ti doktor mohl napsat nejakej papir, ze nemuzes delat nocni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
21.9.20 16:56

Rozhozena psychika a antidepresiva, to není dobra kombinace. nocni směny jsou hodně náročné, znám to. Nechala bych si napsat neschopenku a změnila práci, takto se brzo odrovnas psychicky i fyzicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
21.9.20 17:00
@Anonymní píše:
Jsem hrozně vystresovaná, mám volat doktorovi, ať mě hodí den na neschopenku? V práci mi dovolenou nedají, za hodinu tam mám být

Jestli vis, že to nedáš, vem si neschopenku aspon do konce tydne. Buďto se dáš dohromady a nebo vážně pak uvazuj nad jinou prací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 17:25
@a12 píše:
ja vim, ze ted neni zrovna vhodna chvile, ale nebylo by v tvym pripade lepsi resit jinou praci bez nocnich?
ja treba o sobe vim, ze bych nocni proste nedala..
nebo neni mozny delat jen denni?
treba by ti doktor mohl napsat nejakej papir, ze nemuzes delat nocni

Ano, rozhodně hledám jinou práci a ne noční, do téhle jsem nastoupila narychlo kvůli covid :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
a12
43470
21.9.20 17:30
@Anonymní píše:
Ano, rozhodně hledám jinou práci a ne noční, do téhle jsem nastoupila narychlo kvůli covid :roll:

tak drzim palce, at brzy najdes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
21.9.20 17:36

Já bych šla na nemocenskou. S antidepresivy bys noční dělat neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama