Práce je mužova posedlost

Anonymní
13.8.20 22:35

Prace je muzova posedlost

Ahoj prosim anonym. Diskuze pani co ceka ze se zmeni jeji muz mne nakopla k zalozeni vlastni. Bude to mozna delsi… je to sest let, co jsem se seznamila skrze kamaradku se svym muzem. Jsme stejne stari, v te dobe si dokoncoval vs a delal pro jednu spedicni spolecnost, vzdy tyden prace, tyden volno. Vzdy pri volnu jsme vyletovali, jedli venku, kina, diskoteky, kokcerty, proste pohadka..Ja uz mela plny uvazek. Asi po mesici jsme se sestehovali. Necely rok na to se nechal zamestat i on, dela v oblasti zabezpeceni objektu a dost se najezdi po stedni evrope…po dvou a pul letech mne pozadal o ruku a o rok pozdeji jsme se vzali. Meli jsme vyjasnene, ze deti vlastni ne. Po asi pul roce od svatby se nam naskytla koupe super domu asi 60km od bydliste. Muz ze je zvykly jezdit, tak ze bude jezdit denne sem tam. A ja prvni mesice budu dohlizet na delniky, ze penize nejsou problm, vydela dost na oba i dum. A zacali si zit americkej sen, byli jsme zamilovani jak na zacatku… pred rokem a pul muze povysili a s tim i asi i jeho ego. Zacal si myslet ze ne asi reditel zemekoule a prace ho pohltila, rusili se spolecne aktivity, vikendy prospal a nebo prosedi na pc a dela, aby mu zas kolegove pochlebovali. Jednou jsem potrebovala odvezt na kontrolu, petkrat jsem mu rikala, at to nahlasi v praci, ze verejnou dopravou to je daleko a ze nevim jestli uz jsem ok. Furt jo a at mu to neopakuju, ze neni blbej, a samozrejmne se na me vykaslal, a jeste serval ze jsem mu nic takovyho nerikala, to uz jsem vylitla a strcila do nej a at se probere, to me drapnul a hlavu mi dal o stul, prokousla jsem si ret.Uz jsme meli par ostrych vystupu kvuli jeho praci, i tam byl oboustrany fyzicky kontakt…prestal doma absolutne pomahat, za nic nepodekuje, minuly tyden jsem neudelala na just veceri a zase hadka, ze se cely den valim a ze jsem nemozna krava. Rano letim do hospody kde delam na pul uvazku, nic jineho se tu nepodarilo sehnat a pak jeste uklid, mame psy, uvarit, vyprat, zahrada. A cas na sebe? Nula nic, ale hlavne ze o vikendu vyzaduje at se hezky oblecu, namaluji a jdem se najist ven. Ale jakmile se na mne se zajmem podiva chlap tak jsem de.ka. Prestal mne objimat, libat. Sem tam jen rychlovka v kuchyni, ale o vikendu v posteli jsme jak sourozenci a moje veskera snaha skonci odhozenim. Ale jakmile jsme nekde s prateli a rodinou tak si hraje na vzornyho, pusinky, flirt. Milenku nema, tim jsem si jista, jeho milenka je jeho posedlost praci a byt nejlepsi a ja tim trpim..uplne super obrat nastal v breznu kdy pracoval z domova, to byl milionovej a ja doufala, ze to tak zustane, do prace sel v pulce cervna a ted uz je to zase ve starych koleji. Dneska teda opet vystup, na zitra jsme melo dohodle ze bude mit volno, ja pujdu na rano a odpoledne sjedeme do nabytku a vecer do kina, prijel a rikam kde ma pujcene velke auto, o kterem rikal, ze bude lepsi. A zase, ze nic takoveho nerikal, a ze zadne volno urcite ne. Od povyseni nemel snad jeden den volna, mimo nemoc. Prestavam uz mit silu. Kdyz jsem se sverila matce tak nemela pochopeni a at se urcite nerozvadim, ze jsou na tom zensky hur a at sem rada ze nosi penize a drzi se doma. Kdyz jsem nad tim premyslela tak bych opravdu nemela kam jit, mam tak na dva najmy neco usetrenyho.. kdyz zacal se tenkrat muz menit tak jsem se ptala proc se teda nerozvedem kdyz je prace na prvnim miste? A rekl, at nemluvim blbosti, ze mne ma rad. Ale je to kvuli jeho okoli, tim jsem si jista, ze se boji, ze by spadla ta maska dokonalosti. Pripadam si jak zaziva zazdena a fakt bych potrebovala aby se mu rozsvitilo. Ikdyz uz prestavam verit. Ale nemit podporu u rodiny, to mi na psychice a odhodlani moc nepridava. Omlouvam se za sloh, snad je to alespon trosku srozumitelne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
746
14.8.20 01:59

Nemate a nechcete decka? Tak to je vse naprosto jednoduche, nechapu co resis. :roll: Proste si zacni setrit, pripravovat rozvod a osamostatni se. S nim spokojena nebudes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
14.8.20 05:24

On už jiný nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
14.8.20 08:20

Nemáte děti…tak je to jednoduché…změna možná u něj nastane, když spadne na dno a dojde mu, že život by se měl taky prožít a ne přežít…což ty momentálně přežíváš. Nedávno tu byla podobná diskuse…a některé diskutující zakladatelce diskuse doporučovaly si nestěžovat…chlap prý nosí prachy, tak co by chtěla víc…hmmm…tak někomu to asi pro spokojený život stačí…ikdyž si paradoxně nemůžou ty peníze užít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
14.8.20 10:10

Mámě nevadí, že jsi nešťastná, že Ti manžel flákne hlavou o stůl, hlavně, že nosí prachy. Já tohle nikdy nepochopim. Jinak fyzické útoky jsou špatně, bohužel jsem pochopila, že jsi ho napadla první, to bys dělat fakt neměla a tohle teda taky nikdy nepochopim, jste snad dospělí nebo ne? Tvůj muž musel být takový vždycky, resp. měl to v sobě a díky těm penězům a úspěchu se to projevilo. Takže jak tu někdo píše, buďto se probere, až spadne na totální dno, což se třeba taky nikdy nestane, anebo se rozvedeš. Děti nemáte, tím líp. Tvůj chlap si Tě vůbec neváží, má Tě jen jako módní doplněk, když jdete ven, a pak stejně nesnese, když se na Tebe někdo podívá, já bych takovýho chlapa nedala vedle sebe jedinej den.

• Citovat
  • Nahlásit
590
14.8.20 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym. Diskuze pani co ceka ze se zmeni jeji muz mne nakopla k zalozeni vlastni. Bude to mozna delsi… je to sest let, co jsem se seznamila skrze kamaradku se svym muzem. Jsme stejne stari, v te dobe si dokoncoval vs a delal pro jednu spedicni spolecnost, vzdy tyden prace, tyden volno. Vzdy pri volnu jsme vyletovali, jedli venku, kina, diskoteky, kokcerty, proste pohadka..Ja uz mela plny uvazek. Asi po mesici jsme se sestehovali. Necely rok na to se nechal zamestat i on, dela v oblasti zabezpeceni objektu a dost se najezdi po stedni evrope…po dvou a pul letech mne pozadal o ruku a o rok pozdeji jsme se vzali. Meli jsme vyjasnene, ze deti vlastni ne. Po asi pul roce od svatby se nam naskytla koupe super domu asi 60km od bydliste. Muz ze je zvykly jezdit, tak ze bude jezdit denne sem tam. A ja prvni mesice budu dohlizet na delniky, ze penize nejsou problm, vydela dost na oba i dum. A zacali si zit americkej sen, byli jsme zamilovani jak na zacatku… pred rokem a pul muze povysili a s tim i asi i jeho ego. Zacal si myslet ze ne asi reditel zemekoule a prace ho pohltila, rusili se spolecne aktivity, vikendy prospal a nebo prosedi na pc a dela, aby mu zas kolegove pochlebovali. Jednou jsem potrebovala odvezt na kontrolu, petkrat jsem mu rikala, at to nahlasi v praci, ze verejnou dopravou to je daleko a ze nevim jestli uz jsem ok. Furt jo a at mu to neopakuju, ze neni blbej, a samozrejmne se na me vykaslal, a jeste serval ze jsem mu nic takovyho nerikala, to uz jsem vylitla a strcila do nej a at se probere, to me drapnul a hlavu mi dal o stul, prokousla jsem si ret.Uz jsme meli par ostrych vystupu kvuli jeho praci, i tam byl oboustrany fyzicky kontakt…prestal doma absolutne pomahat, za nic nepodekuje, minuly tyden jsem neudelala na just veceri a zase hadka, ze se cely den valim a ze jsem nemozna krava. Rano letim do hospody kde delam na pul uvazku, nic jineho se tu nepodarilo sehnat a pak jeste uklid, mame psy, uvarit, vyprat, zahrada. A cas na sebe? Nula nic, ale hlavne ze o vikendu vyzaduje at se hezky oblecu, namaluji a jdem se najist ven. Ale jakmile se na mne se zajmem podiva chlap tak jsem de.ka. Prestal mne objimat, libat. Sem tam jen rychlovka v kuchyni, ale o vikendu v posteli jsme jak sourozenci a moje veskera snaha skonci odhozenim. Ale jakmile jsme nekde s prateli a rodinou tak si hraje na vzornyho, pusinky, flirt. Milenku nema, tim jsem si jista, jeho milenka je jeho posedlost praci a byt nejlepsi a ja tim trpim..uplne super obrat nastal v breznu kdy pracoval z domova, to byl milionovej a ja doufala, ze to tak zustane, do prace sel v pulce cervna a ted uz je to zase ve starych koleji. Dneska teda opet vystup, na zitra jsme melo dohodle ze bude mit volno, ja pujdu na rano a odpoledne sjedeme do nabytku a vecer do kina, prijel a rikam kde ma pujcene velke auto, o kterem rikal, ze bude lepsi. A zase, ze nic takoveho nerikal, a ze zadne volno urcite ne. Od povyseni nemel snad jeden den volna, mimo nemoc. Prestavam uz mit silu. Kdyz jsem se sverila matce tak nemela pochopeni a at se urcite nerozvadim, ze jsou na tom zensky hur a at sem rada ze nosi penize a drzi se doma. Kdyz jsem nad tim premyslela tak bych opravdu nemela kam jit, mam tak na dva najmy neco usetrenyho.. kdyz zacal se tenkrat muz menit tak jsem se ptala proc se teda nerozvedem kdyz je prace na prvnim miste? A rekl, at nemluvim blbosti, ze mne ma rad. Ale je to kvuli jeho okoli, tim jsem si jista, ze se boji, ze by spadla ta maska dokonalosti. Pripadam si jak zaziva zazdena a fakt bych potrebovala aby se mu rozsvitilo. Ikdyz uz prestavam verit. Ale nemit podporu u rodiny, to mi na psychice a odhodlani moc nepridava. Omlouvam se za sloh, snad je to alespon trosku srozumitelne.

Nevěřím ti ani slovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5494
14.8.20 15:57

Potom cos rekla sve matce, ze te zbil, tak ti rekla, ze jsou na tom nektere zeny hur? 8o A ktere presne, ty co jsou mrtve?

No budes se muset konecne osamostatnit a postavit na vlastni nohy, nebot s nim te nic dobreho uz nepotka. Ale diky tomu, ze nemate deti, to je velmi jednoduchy krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
14.8.20 16:36

Drahá, ten nadpis máte špatně. Ta mužova práce je ve Vašem příběhu naprosto nepodstatná. Klíčové je to „vzal mě hlavou o stůl“ a to co s tím souvisí. Co tam proboha ještě děláte? Nemáte děti, můžete zmizet okamžitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
15.8.20 19:15
@šupsem šuptam píše:
Drahá, ten nadpis máte špatně. Ta mužova práce je ve Vašem příběhu naprosto nepodstatná. Klíčové je to „vzal mě hlavou o stůl“ a to co s tím souvisí. Co tam proboha ještě děláte? Nemáte děti, můžete zmizet okamžitě.

Nemůže. Zas další, co nemá peníze bokem, které by hned vzala, uhradila kauci, nájem, zaplatila stehovaky, měla na kolek na rozvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5494
15.8.20 20:28
@FraDeu píše:
Nemůže. Zas další, co nemá peníze bokem, které by hned vzala, uhradila kauci, nájem, zaplatila stehovaky, měla na kolek na rozvod.

Nevim, jestli ty zeny co se samy o sebe nejsou schopny postarat(nezaplati ani najem, stehovani atd.) podvedome hledaji tyrany co je pak budou mlatit a trestat anebo naopak ti tyrani si cilene hledaji takove nesamostatne a zavisle zeny. Kazdopadne je tam oboustranna patologicka zavislost, kdy se asi navzajem potrebuji(on zivi a ona snasi biti, nadavky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:31

Muj taky jenom vydělává, aby mohl kupovat pořád to nejlepší, největší a nejdražší, pro mě to jsou blbosti, pro něj životně důležité věci. Vydělá přes 100.000 měsíčně normální prací, není žádný šéf, nemá VŠ, nemá nikde podíly, prostě maká a maká. Uz jsem pár týdnů od něj pryč v podnájmu a to mě nikdy neuhodil. Máme děti, je mi to moc líto, ale nechci aby přebíraly takové vzory. Upracuje se k infarktu nebo mrtvici, měl stavy, kdy doma vůbec nebyl schopný vnímat nás ostatní, jen ležel na gauči a čuměl, děti na něj mluvili a on je neslyšel, měl i lehké paranoiy, že jsou všichni proti němu, úspěch mu nepřejí, hází mu klacky pod nohy a majetek mu závidí.
Mne měl taky spíš pro efekt, mám dobrou pozici i školu a toho přilákalo, ne já. Dítě mi udělal velmi rychle a měl mě v hrsti, okamžitě obrat, za všechno být vděčná, neustále ho obdivovat, roky chápat únavu, když je náhodou doma, uklízet po něm naprosto všechno, co mu upadne od ruky, a když ne tak trucoval i týdny. Později se přidaly výčitky, že dělám doma i v práci málo, jsem neschopná, hloupá, pomalá, jen se válím a jsem špatná matka. Přitom dělám doma naprosto všechno, na kroužky a do škol vozím děti také jen já, věnuji se jim také jen já sama, na výlety, dovolené už s námi nejezdil, neměl čas ani chuť, v práci vydělávám opravdu dost. Nevím, co víc bych mohla dělat.
Uz po týdnu ve svém jsem rozkvetla, uvolnila jsem se, je mi opravdu strašně fajn. Peníze, barák, SUV, dovolené 100.000 a výš mi opravdu vůbec nechybí. Co vydělam, zaplatím podnájem a zbytek prostě s dětmi utratime, rezervu mám jen malou a přesto se cítím velmi lehce a volně.
Ale ty děti… chci pro ně kompletní rodinu, ne otcima. Nejsem ještě od něj úplně odpojena, až se mi to podaří, koupim si na hypo svoje bydlení a tím to bude asi teprve definitivní. Zatím po něm chci, aby se šel léčit ze závislosti na práci a penězích.
Radim ti, uteč dokud nemáš děti, pak to půjde 10× hůř a bude to 100× bolestnejsi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama