Přítel mě potápí

Anonymní
13.8.20 21:51

Přítel mě potápí

Je mi 41 let, udělala jsem si dítě ze zoufalství s přítelem, kde nám vztah nefungoval už od začátku. Byla jsem s ním, protože jsem se bála zůstat sama a nikdo jiný zájem neměl. Nikdy jsem s ním nechtěla dítě (znám ho 8 let), kvůli tomu, že jsem věděla, jaký je. Ale nakonec jsem si ho udělala s ním, protože nikdo jiný nebyl a on dítě taky chtěl, aby prý po něm něco zůstalo.
Já jsem si udělala dítě, protože nikoho jiného nemám, nemám rodinu, přátelé, prostě nikoho. Přítel mě neustále potápí už před těhotenstvím to dělal roky (třeba jeho rodina mě nesnáší, já tam chodit nesmím, ale on tam chodil každý víkend - teď už nechodí, nestojí už ani o něj, odkdy oznámil, že čekáme dítě), jeho kamarádi mě nemusí, přitom mě nikdy neviděli!!! - nemůžu s nima na výlet, na pivo (před těhotenstvím), do sauny - taky se jim to nelíbí (zná se s nimi od školky, takže opravdu pevné přátelství). Pak mi vyčítá, že kvůli mě přišel o rodinu, přichází o přátelé… vyčítá mi, že nechodím do práce, že kolegova žena chodí, pomlouvá mě před kolegy v práci (tím shazuje v práci i sebe) a pak mi referuje, jak tamten o mě řekl, že jsem kráva, henten by mě prý ukopal - no jasně, když jim neřekne celou pravdu, ale jen její malou část. Šéfová mu prý taky řekla, že stejně se zblázním a on skončí na rodičáku. Jenomže šéfová mě nezná, takže ji musí něco o mě říkat on.
Jeho rodina ho okradla o spoustu peněz (on se nechal) a teď se ozve jenom jeden člen, když potřebuje půjčit peníze (na mě se nikdy nezeptá, vlastně ani na přítele ne, nezajímá ho ani on), to mu přítel vždy dá, a že nemusí vracet. Jenomže nám to potom chybí - nedá mi na jídlo, že nemá, já hladuji a jím rohlíky. Býváme v hnusném bytě, jezdíme na 20 letém autě, prý jsem moc náročná a nemám být, protože jsem kvůli zdravotním problémům přišla o práci (před těhotenstvím). Tak co bych chtěla.
Neustále mě potápí, jak to neumím s lidmi, že nemám kamarády, dává mi to sežrat. Pak, když mu řeknu, že by se mě měl zastat před kamarádem, který mu řekl, že udělal chybu, když měl se mnou dítě (o tom mi referuje přítel, já jsem tam nebyla),tak řekne, že ho chci ode všech izolovat, protože sama nikoho nemám.
Psychicky jsem na dně. Mám měsíc do porodu, nemáme kočár, postýlku, dal mi 4 tis ale nebyla jsem schopna koupit a on příde z práce a čte si, spí, nebo surfuje na internetu. Říká, že jeho rodina nikdy nebudu. Jsem psychicky dolu, nenávidím to dítě, stejně se na něj nikdo netěší a nebude ho mít nikdo rád, stejně jako mě.
Vyčítal mi těhotenské nevolnosti, prý zvracení slyšet na celý barák a on nechce mít špatné vztahy se sousedy. Prý to mám polykat 8o |Hlavně když on se ožere, tak se doblije klidně na ulici. Když bylo ven zle mě, tak do mě řval, že dělám ostudu, ať se opovážím zvracet a polknu to. Když jsem omdlela v MHD a padla jsem na zem, tak mě nezachytil, ale řval po mě, že jsem kráva a proč padám na břicho, prý zabijím jeho dítě.
Jinak do práce chodí, dluhy nemá, jenom hnusný byt na hypo v ještě hnusnější lokalitě…Zařídila jsem mu rekonstrukci za levní peníze. Do lepšího nechce, jsem moc náročná. Jiní chlapi mají hodné ženy, které nejsou náročné a všechno zkousnu. Ale on si neuvědomuje, že ty ženské mají třeba hodné chlapi, rodinu, která je miluje, já ne.
Jinak k ostatním lidem je velmi slušný, ohleduplný, má prostě různý metr na mě a na ostatní lidi. k psychiatrovi chodím, posílá mi recepty na mobil jinak nemá čas a psychologa jsem zrušila, nepomáhal a nemám už ani peníze.
Jsem totálně v háji odejít od něj se bojím, nebudu mít už nikoho, jsem na něm závislá,, ale nesnáším ho, ani si ho nevážím.
Je to moje selhání věděla jsem, jaký je. Mít rodinu a přátelé, do dítěte s ním nejdu, ale nechtěla jsem zůstat na světe úplně sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4855
13.8.20 21:59

Chudák dítě. Najdi si nějakej azylak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 22:00
@JancaS84 píše:
Chudák dítě. Najdi si nějakej azylak.

Mám psa, do azylaku ho nevezmou a nechci se ho vzdát.

• Citovat
  • Nahlásit
56395
13.8.20 22:03

A cos dělala do těch 40??
Kde si bydlela?? Za ty roky snad máš nějaký peníze našetřené ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 22:03

Já se na dítě těšila, ale už ten stres trvá dlouho a nedávám to, mám chvilky, kdy ho nenávidím. Stydím se za sebe, že jsem selhala.

• Citovat
  • Nahlásit
29837
13.8.20 22:04

Dospělý člověk, který neumí být sám a tak ničí život sobě i druhým. Chtelad dítě, teď ho máš, tak chlap splnil co měl a můžeš ho pustit do světa. Bude líp tobě i jemu a tomu decku taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146

Hrozný život. Lituji to děťátko…jak ti pomoct nevím. Nějakou materiální pomoc jistě seženeš, výbavičku a tak. Ale takovýto život jen tak nespravíš. Ale měla by ses kvůli dítěti o to alespoň pokusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216

Odejít se bojíš, protože nebudeš mít nikoho?

BUDEŠ. SVOJE DÍTĚ.

A doufám, že to nemyslíš vážně. Měla jsi jít roznášet třeba letáky. To bude miminko spát s tebou v posteli a jezdit v nákupním košíku? Co jsi proto aby jsi mu zaopatřila nějaký životní standard udělala? Co to bylo za nezodpovědný čin, přivést dítě do takového vztahu.

Tak jsi se politovala chudinko, ale já nejvíc lituji tvého dítěte. Ty jsi si vybrala s kým budeš žít, škoda, že ono takovou šanci mít nebude.

Máš oblečení aspoň? Klidně ti pošlu co mám, ať aspoň je oblecenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50148

Jezis, to je depresivni cteni.
Kde se kolem cloveka nabere tolik negativismu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
13.8.20 22:05
@Anonymní píše:

Nemůžeš brát ohled na psa pokud jde o dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
13.8.20 22:05
@Anonymní píše:

Tak se vzdej dítěte no, když je pro tebe pes důležitější, než klid a bezpečí pro dítě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2426
13.8.20 22:07

Dej dítě k adopci, bude se mít líp s cizími.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
13.8.20 22:08
@Anonymní píše:

Adi bych nadřadila zájmy dítěte nad psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 22:08
@Petra Z píše:
A cos dělala do těch 40??
Kde si bydlela?? Za ty roky snad máš nějaký peníze našetřené ne?

Něco mám naštřené, není toho moc (moje chyba, mohla jsem i víc, ale nečekala jsem, že budu mít někdy dítě, tak mi to bylo jedno), ale něco jo. Ale já nemohu odejít jsem na něm emociálně závislá a nikoho jiného nemám. Nikoho nezajímám a na moje dítě se nikdo netěší. on tvrdí že jo, ale jsou to kecy, chce aby zmizela ze života dítěte, nebot doufá, že ho rodina vezme zpátky, když já už tam nebudu. Chce nazpátek svoji mámu, kretén vadný. když jsem se ho ptala, jestli pro dítě nebude blbé, že ono přijde o mámu, řekl, že jsem stejně zlý člověk a blázen a nebudu mu chybět

• Citovat
  • Nahlásit
4855
13.8.20 22:10

A ty se na to dítě těšíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie