Pritel, deodorat a koupani

Anonymní
13.8.20 16:42

Pritel, deodorat a koupani

Zdravim vsechny,
jak uz je z nazvu jasne jde o meho pritele. Jsme spolu 5 let, mame dvoulete dite. Mam jeste dceru z predchoziho vztahu, kterou pritel prijal a ma ji rad jako svou. Je mu 30. Jeho rodice uplne normalni cistotni lidi. Pritel je moc hodny, pracovity, miluje me a nase deti.

Jedna vec, dela v nasem vztahu problem. Pritel se myje tak dvakrat za tyden. Nepouziva ani deodorant. A tricko a pradlo si meni az kdyz ho upozornim. Nevim proc ho to rodice nenaucili. Kdyz to pisu je mi do breku, ale uvazuji ze ho opustim. Normalne jsem s nim o tom mluvila a slibi vzdy ze deodorat se pokusi pouzivat a ze se bude koupat ob den. Nenavidi sprchovani vzdy je hodinu ve vane. A deodorat podle jeho slov je mu neprijemny. Smrdi a to desne. A ted v tech vedrech si to dokazete predstavit. V noci kolikrat brecim. A neda se vedle neho spat.

Co mam delat? Jak ho naucit lepsi hygiene? Mam mu dat ultimatum? Mam odejit i kdyz je jinak dobry clovek? Nebavi me ho nutit k hygiene.

Byl takovy od zacatku. Ale snazil se aspon v zacatcich vztahu. Ja blahova myslela ze tohle na nem dokazu zmenit.
Prosim anonym stydim se i za nej. :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24752
13.8.20 16:46

Muj muz se myje obden, deodorant doma treba kdyz jsme taky nepouziva a nesmrdi :nevim: asi zalezo co dela za praci?
Ted tu dostanu jaky jsme prasata :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
13.8.20 16:50

A jemu to neni trapne, ze ho musis honit do koupelny? Jak na to reaguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168

Jedna vec, dela v nasem vztahu problem. Pritel se myje tak dvakrat za tyden. Nepouziva ani deodorant. A tricko a pradlo si meni az kdyz ho upozornim. Nevim proc ho to rodice nenaucili. Kdyz to pisu je mi do breku, ale uvazuji ze ho opustim. Normalne jsem s nim o tom mluvila a slibi vzdy ze deodorat se pokusi pouzivat a ze se bude koupat ob den. Nenavidi sprchovani vzdy je hodinu ve vane. A deodorat podle jeho slov je mu neprijemny. Smrdi a to desne. A ted v tech vedrech si to dokazete predstavit. V noci kolikrat brecim. A neda se vedle neho spat.

Ráno, hned, jak ho uvidíš, tak mu šplíchni pod pažu. Třeba to s ním něco udělá.
A normálně bych mu řekla, že pokud přijde dneska zase neumytej do postele, tak jdu spát jinam, že smrdí a odešla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815

Co delat ti neporadim, ale lze koupit vice vyhovujici pripravky.
Kup mu krystal deodorant je to prirodni, mineralni, nejde to nijak citit, potit se bude ale jeho pot nebude smrdet. Navlhci to a popatla v podpazi.
A nebo jdi po silnejsi variante a kup Eucerin sprej antiperspirant 72 hod, to zabrani i poceni a fakci dokud to neumyjes. (dva dny to fakcit bude). Je to take bez jakekoliv vune, jen je to dost silna chemie.

Příspěvek upraven 13.08.20 v 16:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 16:53

Deodorant chápu, ten můj ho taky používá jako šafránu, ale umývá se poctivě, aby mi nesmrděl. :D :D
Jeho věta: dám si sprchu a můžeš dojet. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
368
13.8.20 16:53

Jemu to buď nedochází a nebo mu za to nestojíš. Řekni mu to, co sem píšeš. Že zvažuješ o odchodu. Náznaky nemusí pochopit a pak už bude pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
13.8.20 16:55

Jo, já bych mu dala ultimátum, s takovým dobytkem bych žít nedokázala :poblion: prostě se budeš každý den mýt a používat deodorant nebo nazdar. Vždyť dělají i antiperspiranty bez vůně, stojí to pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
13.8.20 16:57
@pikola píše:
Muj muz se myje obden, deodorant doma treba kdyz jsme taky nepouziva a nesmrdi :nevim: asi zalezo co dela za praci?
Ted tu dostanu jaky jsme prasata :mrgreen:

To teda jste. Umývat si zadek a pinďoura a podpaží jednou za dva dny a ještě si myslet, že nesmrdí :poblion: to si koukám v ČR myslí každý druhý, proto je to v mhd nebo obchodech takový smrad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
13.8.20 16:57

Teda můj manžel není žádný šampónek ale kdyby se každý den neumyl a nedal si deodorant tak by snad nevydržel ani sám se sebou. Nepamatuji si že bych někdy u něj cítila pach potu.
S chlapem, který se nemyje bych nevydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
13.8.20 17:00

To jako fakt, v techhle vedrech se myje 1× za tyden?? 8o To je teda regulerne na :poblion:

Bych se ho nedotkl ani tyci, se nedivim, ze se chces rozejit.
Dal bych mu ultimatum. Bud se zacne chovat jako clovek, anebo jinak at jde zit do chliva, klidne s nejakou prasnici, ktere to nebude vadit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
13.8.20 17:04

Velebnosti, jdu blejt! :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
13.8.20 17:08
@pikola píše:
Ted tu dostanu jaky jsme prasata :mrgreen:

Obden? Já jsem v tomto počasí 2× denně ve sprše. A to jsem na home office.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
13.8.20 17:08

A já zrovna řešila s mužem, že x let používá jednu jedinou značku parfému, že by ho měl vyměnit, aby to neobtěžovalo. Omluvim se mu přeuctivě a zaplatím nové balení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:18
@Silverine247 píše:
A jemu to neni trapne, ze ho musis honit do koupelny? Jak na to reaguje?

Ani mu to trapny neni. Rika ze mozna se pujde umyt, ze je to jeste dobry a takove reci. On sam se neciti no. Je.mi to trapne za nej jak ho furt musim kontrolovat v tomhle tom doufala jsem se ze se to nauci. Jako vzdy kdyz ho dokopu tak se mejt jde…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama