6 let rozdíl

Anonymní
13.8.20 15:52

6 let rozdíl

Ahojky, motá se kolem mě kluk asi 2 měsíce. Prvne jsme se tak otukavali jenže pak jsem zjistila ze je mu 19. Nevypadá na to. Mě je 25. Mám už svůj byt, práci proste chci už rodinný život. On je teď spis takový kámoši, benzinky pohoda vše rve do auta (peníze i čas). Tvrdí mi ze by chtěl rodinu třeba za 2 roky ale bojím se aby mu nechybělo to ze nestihl si poradně užit. Ještě nic nezažil. Šli byste do toho? Věk mě proste odrazuje. Občas se chova jako dítě :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
747
13.8.20 15:55

Tak sis i odpověděla sama, že tohle by asi nemělo smysl, protože jste každý někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5044
13.8.20 15:58

Je to moc. Zbytečně bys ztrácela čas, aby ti ve svých 25 letech řekl, že on má na svatbu a dítě dost času. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
13.8.20 16:03

Nechoď to toho.. Já 27 a chtěla jsem to zkusit s klukem 22 let.. Pořád mě uhanel a říkala jsem si, že tomu dám šanci.. On je úplně to samé, kamarádi, Benzínky a hlavně auta.. Po týdnu mi napsal, že si to rozmyslel a že chce čas pro sebe :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7127
13.8.20 16:04

Kdyby jste byli starší oba, tak by to asi až tak nevadilo, ale takhle bych si myslela že chodím s puberťákem. Možná ještě v tomto věku nemá ani SŠ. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
13.8.20 16:06

Tyjo, já bych do toho nešla. Jsem tedy o rok starší než ty, ale takhle mladý kluk mi přijde, že je ještě dítě. :lol: když si vezmu o rok mladší, 18 letou, sestru, tak mi to přijde totálně mimo. Pokud se už chceš usadit, což se ti vůbec nedivím, sama mám už dvě děti, tak bych hledala dál a někoho, s kým by to reálné bylo. Ne kluka, ale chlapa, který už má něco odžito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5578
13.8.20 16:16

Ne, vždyť je to ještě poloděcko… Mimochodem, co myslíte tím „benzínky“, to jako že vysedávají na benzínových pumpách? Proč? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5293
13.8.20 16:17

V tomhle věku je ten rozdíl velký, každý jste myšlením jinde, kdyby vám bylo o 10let více, tak by to bylo v pohodě. Zase na druhou stranu, pokud nikoho nemáš a líbí se ti, můžeš to zkusit, vždyť o nic nejde, rezejit se můžete vzdycky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 16:19

Nechci ti říct ani jo, ani ne, jen svou zkušenost. Já jsem se s mužem (tehdy fakt ještě klukem) seznámila, když byl v prváku na výšce, bylo mu 20, mně 24, už jsem pracovala na hpp a dodělávala bakalářku. Během měsíce od začátku vztahu jsme si našli byt, dohodli jsme se, jak budem platit a o všem ostatním, co bylo třeba vyřešit. Ve druháku se školou sekl, protože není úplně studijní typ, i když má hlavu dobrou, rok a čtvrt od seznámení jsme se zasnoubili, za dalšího čtvrt roku vzali a za dalšího čtvrt roku jsme zadělali na mládě, které má teď čtyři měsíce. Během pár měsíců, co odešel od táty, se z kluka fakt stal chlap, takový věkový rozdíl by nám nikdo netipl. Fungujeme v pohodě, doma děláme věci spolu, pomáhá mi s malou, jak to jde, v mnoha ohledech je možná i vyspělejší než já.
Pravda, že předtím prachy do ničeho necpal, protože je neměl, kdyby měl, cpal by je do motorek, který mu platila máma. Ještě do minulého roku jezdil dost dobře závodně. Teď by do té motorky taky cpal peníze rád, ale ví, že to bude možné až jednou, až zařídíme jiné věci, co jsou důležitější. Takže tak, nevzdávej to hned na začátku, ale rozhodně se chraňte, aby nebylo nemilé překvapení. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
348
13.8.20 16:24

@Michelle_M nevím teda, co se dělá na benzinkách dnes, ale úplně jsi mi tím připomněla staré časy, když mi bylo 16-17, tak jsme s kamarády často měli ve zvyku o půlnoci sednout do auta a jet na benzinku za městem na kafe nebo čokoládu a kecat třeba do rána. :lol: :oops: Předpokládám, že to bude něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 16:28

Ve 24 jsme se šíleně zamilovali se 17letým. Po pár měsících to šlo do kytek, protože jsem už byla prostě jinde, dodělávala jsem VŠ, on sotva maturitu. Zpětně toho nelituji, protože mi došlo, že pro život to fakt není. S manželem jsme se dali dohromady, když mě bylo 30 a jemu 26, to už bylo o něčem úplně jiném. A třeba moje ségra začala se švagrem když mu bylo 16 a jí 20 a jsou spolu dodnes. Určitě bych to nezahazovala, ale počítala bych s tím, že jak rychle zamilovanost přišla, tak rychle odejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5578
13.8.20 16:32
@wendeleen píše:
@Michelle_M nevím teda, co se dělá na benzinkách dnes, ale úplně jsi mi tím připomněla staré časy, když mi bylo 16-17, tak jsme s kamarády často měli ve zvyku o půlnoci sednout do auta a jet na benzinku za městem na kafe nebo čokoládu a kecat třeba do rána. :lol: :oops: Předpokládám, že to bude něco podobného.

Aha tak v noci to asi chápu, když nikde nic lepšího není, ale mně se vždycky z té kombinace smradu, prachu, hluku a přecpaných odpadkových košů zvedá kufr, tak moc nechápu, proč by tam dobrovolně někdo vysedával :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3224
13.8.20 16:37

Já bych se s nim aspoň pomilovala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
13.8.20 16:43

Co znamenaji benzinky?? :think: To je nejaky kryci nazev pro zabavu dnesnich pubertaku?

K dotazu:
Absolutne ne. Vzdyt je to dite. Ma uz vubec maturitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16609
13.8.20 16:50
@Anonymní píše:
Ahojky, motá se kolem mě kluk asi 2 měsíce. Prvne jsme se tak otukavali jenže pak jsem zjistila ze je mu 19. Nevypadá na to. Mě je 25. Mám už svůj byt, práci proste chci už rodinný život. On je teď spis takový kámoši, benzinky pohoda vše rve do auta (peníze i čas). Tvrdí mi ze by chtěl rodinu třeba za 2 roky ale bojím se aby mu nechybělo to ze nestihl si poradně užit. Ještě nic nezažil. Šli byste do toho? Věk mě proste odrazuje. Občas se chova jako dítě :nevim:

tak jestli se chova jako dite, tak NE.

Ja se seznamila s mym manzelem, kdyz mu bylo skoro 20. Mne bylo v te dobre 30. Klape nam to dobre uz 10 let a mame 2 deticky, manzel by chtel jeste treti, ale mne 2 staci.

Co tim chci rict je to, ze samozrejme to muze dopadnout dobre. Ale je treba promyslet hned nekolik faktoru:

1. je zraly nebo spis nezraly na svuj vek. Je rodinne orientovany a zodpovedny?

2. Jak moc verim tomu vztahu. Pokud se tady vyptavas, co my na to, asi moc o tom vztahu presvedcena nejses a tim padem asi ani nejses zamilovana.

Ja byla tehdy do manzela zamilovana jako pubertacka. Zdal se mi naprosto uzasny, neprekonatelny, znacka ideal kam az to jde. Moje jedina obava ohledne budoucnosti naseho vztahu byla ta, ze je prilis mlady na to, aby chapal, co dlouhodoby vztah obnasi, ze se mu casem znudim a najde si partkerku primerenejsi svemu veku. Nestalo se tak. Nicmene uvedimuji si, jaky to je vzcny ukaz.

Zkratka a dobre, ono to neni jednoduche ani si udrzet normalni vztah, kde je vse vyrovnane. Ale vetsi vekovy rozdil v neprospech zeny je proste daleko riskatnejsi. Muze to fungovat, ale spis nebude. Pokud tomu vztahu ale veris, tak za zkousku to stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama