Práce, která mi úplně nesedne - MLM

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.20 01:30

Prace, která mi úplně nesedne-MLM

Ahoj, rada bych se zeptala na vas názor. Nebudu tu delat reklamu ale uz par let pouzivam jednu nejmenovanou drogerii, se kterou jsem celkem spokojena. Kamaradka ktera me k ni privedla je v tomto systemu na vysokem miste(vypracovala se) a diky ni vim ze se takto dá opravdu vydelat. Jenze ten system se mi úplně nelíbí. Navic jsem.i.ve.velke skupině na Facebooku, kde je az smesne co tam nektere uzivatelky provadeji. Píšou, toci videa jak.jsou úplně happy doslova z ničeho, az se tomu směju.. jsem zatim doma s dětmi a peníze by se samozřejmě hodily. Ale, ikdyz me samotne to vyhovuje, se neumim „přetransformovat“ na tu nadsenou slecnu co to s úsměvem a šíleným nadšením dokaze prodat dál. v mem okoli to neni jeste rozšířené, takže moznosti rozhodne jsou…sli.by jsze do toho a „hrali“ to nadseni, a nebo prostě sli od toho a zustali jen u osobního uzivani? Je to trochu proti memu přesvědčení..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26621
1.1.20 01:32

A proč musíš hrát nadšení? Tak to prodávej normálně, nemusíš se u toho chovat jako kravka. Spousta lidí ocení spíš civilní projev než strojený jásání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 01:52

@Janli to mi prave nejak nejde:- a nejvic uspechu maji ty co to dost prehravaji:-:-[

• Citovat
  • Nahlásit
24392
1.1.20 02:00

Nerozumim, proc chces hrat vlastne opravdovou spokojenost. A pokud jde o to, ze nemas v krvi trapny prehravani, tak neprodas a nevydelas.Ja tady to,,kravceni,, v sobe taky nemam, takze pro me by takova prace nebyla, nedelala bych ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 02:02

@wildcherry diky za nazor, mam prave stejny, jen manzel me porad premlouva at to zkusim..

• Citovat
  • Nahlásit
1127
1.1.20 06:05

MLM není práce, ale vykořisťování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
1.1.20 08:48
@Anonymní píše:
@wildcherry diky za nazor, mam prave stejny, jen manzel me porad premlouva at to zkusim..

Vykašli se na to. Já jsem se před lety učila finanční poradenství, nakonec jsem to zapíchla těsně před koncem, protože nejsem typ na to, někomu vnucovat něco, o čem nejsem úplně přesvědčená (tím myslím vnucovat za vydělané peníze). Ráda doporučím to, s čím mám dobrou zkušenost, ale cpát někomu něco pod tlakem, to tedy ne.

Tvůj manžel ať si to jde dělat sám. Musíš na to mít náturu. Já jí taky nemám. Tak dělám něco jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
19526
1.1.20 08:53

Mlm neni nic co bych chtěla dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
1.1.20 09:15

Uprimne ne, ja to proste neumim…Jsem kriticka, neumim se zaprodat a rikat vlastne lzi alakat duverivce jen aby taky rikali lzi a tim mi vydelali… Clovek na to musi mit zaludek a musi byt vlezdoprdelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
1.1.20 10:34
@Lotrinka píše:
Uprimne ne, ja to proste neumim…Jsem kriticka, neumim se zaprodat a rikat vlastne lzi alakat duverivce jen aby taky rikali lzi a tim mi vydelali… Clovek na to musi mit zaludek a musi byt vlezdoprdelka.

Z téhle “práce” benefitují jen ti úplně nahoře, MLM je normální pyramida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
1.1.20 10:55

Mlm je jedna velká blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20995
1.1.20 11:13

Hele já nejsem typicky klient, byla jsem jeden čas bombardována produkty Tian de a bylo mi trapně za nás obě. Jo před dvaceti lety, když byla v drogeriích indulona a nivea a tys měl pomerančový krém z Avonu, tak i mít v ruce katalog, tě řadilo mezi ty lepší… Ale dneska :nevim: tam je základ, jestli máš dost kamarádek, známých… To právě ti extroverti s videama mají. Máš opravdu komu nabízet a opravdu tomu produktu věříš? A jaké jsou vstupní náklady, podmínky? Můžeš to zkusit půl roku třeba bez rizika? Jinak říkám, mě to přijde vždy otravné a nevím co by musel někdo nabízet, dnes si koupíš všechno sama na netu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:22

@Bubla Bůčková tak nabizet bych asi mela komu, s pár produktama jsem sama spokojená, to zase ne ze ne, ale nejsem takový ten nadšenec jako ty ostatni. Ale zase vidim ze ty co to právě přehrávají maji opravdu postupy a nove zakaznice. Vezmou vzorky a cele. dopoledne obíhají mesto a nabizi v kadeřnictví, butikach a podobně…u tohoto. zrovna zadny poplatky a vstupni investice naštěstí moc neni, krome pytlíčků, vzroku a podobě ale to je celkem nizka částka…

• Citovat
  • Nahlásit
894
1.1.20 13:17

Nedávno začala něco podobného dělat známá a dost tím u mě klesla. Ne tím, že nabízí, ale způsobem, jakým to dělá. Toliko lhaní a cukrbliků, trapnosti… ale tam nešlo o drogerii, šlo o zdravotní doplněk. Zázračně účinkující na všechno, na co se kdo zrovna zeptá :lol:. Podle mě, když budeš nabízet normálně, tak nebudeš úspěšná, nevypracuješ se na vyšší pozice. Když budeš přehrávat, jako ti úspěšní, nebudeš se moct sama na sebe podívat do zrcadla. Nebo sama uvěříš té strategii a zařadíš se mezi ty vnucovače.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3595
1.1.20 13:18

Zkusit to můžeš, ale kosmetiky je teď všude milion a stačí vejít do té nejprťavější drogerky a nevíš, co si koupit dřív, a nemusíš kvůli tomu čekat půl roku na slevu v katalogu. Navíc některé firmy jedou docela hnusný brainwashing, ovšem nejhorší je, když z toho člověk zblbne úplně sám, dostane se mimo zdravý selský rozum a i třeba na rodinnou oslavu musí tahat vzorečky a katalogy a dělat předváděčky, z každé skříně se u něj doma na tebe sypou produkty, a pokud ti produkt nevyhovuje, tak jej používáš špatně a hlavně musíš používat celou řadu! Jo a pasta za pět set je strašně výhodná, protože se jí dává jenom maličko. Každé pasty se má dávat maličko, ale této se má dávat ještě míň než maličko. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat