Práce na doma - přepisování textů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1962
30.8.11 16:15

Práce na doma - přepisování textů

Ahoj, holky, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s prací na doma (konkrétně ivydelek.com), celkem bych si ráda nějakou tu kačku přivydělala, pač manžel je teď bez práce, tak každá korunka dobrá, chtěla bych přepisovat texty, ale cena vstupní SMS je 99 kč, což ve mě vyvolává samo podezření. Nemáte někdo s těmito prácemi na doma zkušenosti, popř. kdybyste mi něco doporučuly, budu vděčnost sama :-)
Děkuji :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9649
30.8.11 16:18

Nedavn tu byla diskuze - ja bych rekla, ze to je pekny podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
30.8.11 16:24

Hm, bohužel si to také myslím (no co, přinejhorším to prubnu ze služebáku :lol: ), jen bych nechtěla být za toho dalšího skota rohatýho :-D Ale dík, zkusím vyhledat diskusi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
30.8.11 16:29

Tak jestli se odvážíš odpovědět, dej vědět, co ti přišlo za zprávu. Stoprocentně jsou to vydřiduši ale, s tím počítej. Proč za informace o práci platit? Proč takový tajnůstkaření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
30.8.11 16:38

Už jsem si to progooglila, na povědnici jsem k tomu našla toto:
Není to podvod. Ale kdybys tam napsala, tak bys byla zklamaná. Nejdřív si přečti, co nabízejí. Oni nenabízejí práci, jen ji „zprostředkovávají“.

Po přečtení podmínek to vypadá, že za 99Kč dostaneš to, co oni získali tím, že zadali do googlu „přivýdělek doma“a dali si práci to dát do jednoho souboru¨

Takže děkuji, ale budu raději chudá. Nebo alespoň o 99 Kč bohatší :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
30.8.11 16:45

Nevěřit tomu. Minulý týden jsem dostala za stěrač auta upoutávku, jestli si nechci přivydělat reklamou na svém autě. Výdělek prý až 5000. Agentura Bez reklamky. Tak jsem si s nima domluvila schůzku. Něco pán mluvil, ale pořád neurčité informace. Chtěl, abych podepsala smlouvu. Údaje o autě bla bla. Vzadu na smlouvě malý písmena, že do 50 dnů jim musím zaplatit 3.990 Kč. Oni se zavazují, že mi zprostředkují reklamu. Nic víc. Tak se ptám jak, a že prý mě budou kontaktovat různé firmy, které si budou chtít svou reklamu umístit na moje auto. S nima prý podepíšu smlouvu a výplatu. Tak jsem se ptala, kde mám zajištěno, že mě bude někdo kontaktovat a kolik dostanu. To znejistěl a řekl, že se ho takhle ještě nikdo neptal. Blbost. Já bych zaplatila 4000, v ruce žádnou smlouvu na reklamu ani na peníze. Pozor na to, jakmile chtějí něco zaplatit, je to podvod. Ty přece budeš pracovat, oni mají zaplatit tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LENKACAR
30.8.11 16:54

taky mám s manželem špatnou zkušenost,chtěli jsem něco na doma a bylo z toho něco na způsob letadla ..ty zaplatíš poplatek a potom nakoupíš nějaké výrobky za nemálo tisíc a ty kč jdou tomu předchozímu a ty vlastně na pc máš nacházet nové blbce co ti pošlou ty vstupní peníze a je to pořád dokola.už jsem toho chlapíka mockrát potkala ve městě a vždy stál u tabulí v obchodákách kde lidi nechávaj tel. čísla a sháněj přivýdělek ..židi… :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
4695
31.8.11 12:46
annaaaaa píše:
Nevěřit tomu. Minulý týden jsem dostala za stěrač auta upoutávku, jestli si nechci přivydělat reklamou na svém autě. Výdělek prý až 5000. Agentura Bez reklamky. Tak jsem si s nima domluvila schůzku. Něco pán mluvil, ale pořád neurčité informace. Chtěl, abych podepsala smlouvu. Údaje o autě bla bla. Vzadu na smlouvě malý písmena, že do 50 dnů jim musím zaplatit 3.990 Kč. Oni se zavazují, že mi zprostředkují reklamu. Nic víc. Tak se ptám jak, a že prý mě budou kontaktovat různé firmy, které si budou chtít svou reklamu umístit na moje auto. S nima prý podepíšu smlouvu a výplatu. Tak jsem se ptala, kde mám zajištěno, že mě bude někdo kontaktovat a kolik dostanu. To znejistěl a řekl, že se ho takhle ještě nikdo neptal. Blbost. Já bych zaplatila 4000, v ruce žádnou smlouvu na reklamu ani na peníze. Pozor na to, jakmile chtějí něco zaplatit, je to podvod. Ty přece budeš pracovat, oni mají zaplatit tobě.

To jsem viděla ten letáček. Taky tomu nevěřím. Jinak jsem to zkusila zadat na iternet-agentura bez reklamky a nic mi nevyjelo..

Ale ptala jsi se dobře, myslím, že ostatní lidi se k tomu nechají překecat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
31.8.11 16:07

Je to www.bezreklamky.cz. Ne Agentura Bez reklamky, ono to zmátlo, jak jsem to napsala jako samostatnou větu. Ale stejně je to nesmysl, když máš platit za práci, kterou odvedeš. Je to stejný, vlastně zprostředkování práce, a možná se ti někdo ozve. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
31.8.11 16:18

Teď jsem na ten portál koukala. Nejasný informace, nic ti konkrétně neřeknou. Chlap v agentuře mi tvrdil, že si tu smlouvu můžu přečíst i na netu, ale není tam. Všechno lež.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4695
31.8.11 18:27

Díky, kouknu na to. Stejně se podle zákona nesmí brát žádný peníz za zprostředkování práce a myslím, že je to stejné jako zprostředkování reklamy. Platit má ten kdo reklamu poskytuje. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4695
31.8.11 18:33

Teď jsem si to rychle projela, docela mě pobavila věta: Vyhledejte si plochy v okolí Vaší provozovny či konkurence a pronájmem napřímo ušetřete tisíce korun měsíčně, které byste jinak platili zprostředkovatelům.

A dále pod tím

Nabídněte ji přímo firmám! Kontaktujte nás.

Pokud ve smlouvě chtějí peníze předem, tak si v těchto větách protiřečí. Oni jsou přece zprostředkovatelé ne? Ta smlouva na netu ani není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4695
31.8.11 18:40

VII.
Konto, kredit, ceník

1. Kredity

* Kredity je možné nakupovat pouze přes poukázky. Platbu poukázek je možné provádět:
1. Online platební bránou v e-shopu, v takovém případě jsou kredity přiděleny zaregistrovanému klientovi ihned po zaplacení kartou.
2. Proforma fakturou – odeslanou po zvolení této možnosti na email klienta a umístěnou v e-shopu v části objednávky; v takovém případě jsou kredity přiděleny zaregistrovanému klientovi po připsání platby na účet dodavatele. *

* 3. Ceník
1. Ceník kontaktů
1. Kontakty na Poskytovatele ploch zařazených v kategorii automobily (tzn. auta do 3,5t, auta nad 3,5t a autobusy) stojí 1 kredit
2. Kontakty na Poskytovatele ploch zařazených v ostatních kategoriích stojí 3 kredity
2. Ceník kreditů
1.** Cena jednoho kreditu je stanovena na 100 Kč bez DPH.**
2. Poukázky s vyšší nominální hodnotou obsahují informaci, kolik bude klientovi při volbě dané poukázky připsáno navíc kreditů jako bonus zdarma (po zaplacení nominální hodnoty poukázky).
3. Smluvní strany souhlasí s tím, že takto stanovená cena nesmí převýšit maximální cenu, kterou je oprávněn dle svého vlastního uvážení stanovit dodavatel až na částku 200 Kč bez DPH za jeden kredit.

VIII.*

No, ale nechápu proč chtěli, aby jsi uhradila něco kolem 4.000,– 8-o 8-o

Stejně je to blbost, jsou to zprostředkovatelé, tak ať nekecají!! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4695
31.8.11 18:54

3390,– Kč včetně DPH a je splatná do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy…To je ono co po tobě chtěli? No to mě podrž!!! To je ze všeobecných obchodních podmínek pro majitele reklamích ploch. :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
1.9.11 09:29

Já měla jinou smlouvu, která právě na netu není. Tam chtěli 3.990 Kč, splatnou do 50 dnů. Protože se to údajně týkalo mého auta.
Jsou to kraviny, přesně jak jsi říkala, platit to má ten, kdo reklamu poskytuje. Právě proto je to podvod, protože ty zaplatíš a reklamu nikdo neposkytne. Kdyby to tak bylo, tak by měli smlouvy s firmama, který chtěj uvést svoji reklamu a za to také zaplatí. Mě, že je budu uvádět a agentuře, že mě našla, ne? Je smutný, že spousta lidí takhle naletí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat