Práce, nebo prázdniny?

511
11.6.15 16:08

Práce, nebo prázdniny?

Prosím o radu, jsem od pol. května na pracáku a začla jsem pomaličku posílat živitopisy. Počítala jsem, že nejdřív to vyjde na pozim, že si užiju POSLEDNÍ léto s dětma a dovolenou a v září je přijatý mladší syn do školky, že bych brala poo, aby si zvykl a pak šup, šup do práce. emoticon
Jenže byla jsem teď na pohovoru a chcou mě vzít,(nástup přítí týden) práce vypadá pohodová, peníze normal, ale mě se plány sesypaly jak domeček z karet a nevím jestli nastoupit a řešit hlídání, soukromé školky apod., nebo počkat a hledat práci až od září, až to bude vše utřepané? Prosím o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
11.6.15 16:12

Záleží na tobě, pokud máte peněz dost, tak klidně nenastupuj, ale jinak mi přijde rozumnější nastoupit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2437
11.6.15 16:15

Záleží jak moc dobrá práce to je a jestli je pak na podzim šance něco podobného najít. Například jako pokladní do supermarketu můžeš klidně nastoupit až na pozdim a nebudeš muset platit dva měsíce soukromé hlídání. Ale jestli je to práce dobrá a šance by se nemusela opakovat, tak bych šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25358
11.6.15 16:18
@Princess píše:
Záleží jak moc dobrá práce to je a jestli je pak na podzim šance něco podobného najít. Například jako pokladní do supermarketu můžeš klidně nastoupit až na pozdim a nebudeš muset platit dva měsíce soukromé hlídání. Ale jestli je to práce dobrá a šance by se nemusela opakovat, tak bych šla.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
11.6.15 16:19

Já bych tedy nastoupila. Zvlášť pokud bych už neměla nic jiného v záloze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
11.6.15 16:20

@santape To Ti nestačila ta jedna diskuze, kde už to bylo probráno??

https://www.emimino.cz/…icce-228372/

Příspěvek upraven 11.06.15 v 16:21

• Nahlásit
  • Citovat
11133
11.6.15 16:20

Tak vzdycky je to nakonec o penezich - jestli praci nutne potrebujes, jestli je dobra sance ziskat stejnou pozdeji atd.

on ten plan, ze ditko zacne chodit v zari do skolky, zvykne si a ty pak pujdes do prace, muze nabrat vazne trhliny, kdyz ti zacne nemocnet a ty si jeste ve zkusebce budes muset vzit paragraf.
ale to uz je o situaci, jestli mate hlidaci babicky, jestli to je spis resitelne pres leto nebo pres rok atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
11.6.15 16:36

Jestli peníze potřebujete a je práce dobrá, vzala bych (ano též by mě mrzelo to léto, ale mnohem víc by mne mrzelo( ne hned, později, kdy bych našla práci až déle), že jsem ji nevzala.
takže bych ji spíš vzala…ale stejně se musíš rozhodnout sama no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 16:49
@Meha píše:

Příspěvek upraven 11.06.15 v 16:21

Tak ono je to tezke pokud tam nezaznel nazor ktery cekala, ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
11.6.15 17:08
@Ondrášovka.N píše:
Tak ono je to tezke pokud tam nezaznel nazor ktery cekala, ne? :)

To je fakt, tak snad se někdo dnes trefí, jinak bude třetí diskuze :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
511
11.6.15 17:17
@Meha píše:
To je fakt, tak snad se někdo dnes trefí, jinak bude třetí diskuze :mrgreen:.

Je to pravda, zakládala jsem diskuzi, ale řešila jsem HLÍDANÍ, jestli dát na dva měsíce babičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
11.6.15 17:20
@Meha píše:

bylo tady probráno hlídání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
11.6.15 18:45

@santape se Ti taky může stát, že pak nabídka nebude.. pokud do práce nespěcháš, klidně to nech. Pokud práci potřebuješ, jdi tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 20:43

@santape pokud je to specialni prace s dobrym platem a napr je k ni treba vzdelani tak bych to vzala, kazdej ceka na zari vcetne absolventu ze budou hledat potom…pokud pokladni v supermarketu nebo neco podobneho co najdes vzdy tak bych si uzila prazdniny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama