Prodavačka na stánku On Style

109
11.6.15 14:17

Prodavačka na stánku On Style

Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s brigádou/prací u OnStyle v Praze? Díky moc za případné reakce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2816
11.6.15 16:33

Ahoj, já pracovala v jiném městě. Je to celkem pohodová brigáda. Peníze chodily každý měsíc včas. Nesmíš třeba být na telefonu nebo si číst časopisy, ale to je v práci normální. Většinou se dělají 6 hodinové směny, které jsou předem naplánované

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
11.6.15 19:34

@elinka90 aha,tak to zní dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
11.6.15 19:36

Kdybys mela nejaky dotaz tak napus do zprav. Pracovala jsem tam 3 roky ke studiu na vysoke :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
12.6.15 11:26

@elinka90 moc díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia21
21.2.16 20:31

Oživují dizkusi. Mám možnost dělat tuto brigádu, ale jelikož manža děla 12 hod. směny 4 dny dělá, 2 dny volno.. A jsem na rodicaku s malou má 18 měsíců a jiné hlídání není.. Dělala bych to jen dvakrát do týdne.. Myslíte, že má cenu to dělat.. Mám to 10 minut pěšky od baraku ten obchodak s tím stánkem..

• Citovat
  • Upravit
5.3.18 13:26

No já tam pracoval víc jako rok a kromě koordinátorky, která měla hysterické záchvaty, se nic zvláštního nedělo. Člověk přišel 8:45, otevřel v 9:00 a v 16:30 šel domů (já byl na HPP). Nebudu se bavit o kvalitě zboží, ale o pocitu, který jsem z toho měl. Když jsem onemocněl našli za mě náhradu, prachy mi dali vždycky a volno jsem si zařídil jak jsem potřeboval. Kdo má vyřídilku, baví ho prodávat a nebojí se, tak nemá problém. Problém nastává pokud je tam (jak jsem již výše zmínil) nějaká dáma, která špicluje a je doslova a do písmene zakomplexovaná nebo zlá. Ale dříve, než jsem odešel, tak jsem ještě zažil koordinátorku, která byla naopak excelentní a milá. Takže se nakonec vytvořil dobrý kolektiv. Opravdu je to jen o lidech a člověk to musí brát sportovně. Pokuty bohužel byly, ale zase jen kvůli té zlé paní, která za každou cenu chtěla rozmazávat a přehánět, že jste se třeba bavili s někým, kdo šel okolo. Já ji měl celkem na háku a když mě štvala, tak jsem ji např. ignoroval atd., ale to si musí každý zařídit sám. Jinak se mi tam moc líbilo a je škoda, že ten stánek zrušili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama