Práce v erotice a vztah

Anonymní
26.12.19 15:22

Práce v erotice a vztah

Zakládám příspěvek anonymně, protože se jedná o citlivé téma. Ráda bych si přečetla objektivní názor „normálních“ žen. Dlouhé roky se živím prostitucí. Do toho studuji a nemám v plánu se tak živit věčně (jen do doby, než dostuduji). Před 3 roky jsem poznala muže, kterému jsem o své práci (logicky) neřekla, ale po 6 měsících vztahu se to dozvěděl, byl naštvaný a musela jsem mu slíbit, že už to dělat nebudu. Slíbila jsem mu to, ale neskončila jsem s tím a opět jsem mu lhala. Neskončila jsem s tím, protože ráda nakupuji a je mi jasné, že ze studentské brigády moc peněz nevydělám. Partner to znovu zjistil a je moc naštvaný a smutný. Není typ, který by to toleroval a očekává, že s tím ze dne na den seknu. Miluji ho a nechci o něj přijít, ale zároveň si uvědomuji, jak náročné to pro mě bude. Mám i nějaké závazky, které musím doplatit. Zkoušela jsem s ním mluvit na rovinu a vysvětlit mu, že není jednoduché s tímto typem práce přestat. Byla bych ale schopná, protože mi na něm záleží, přistoupit na změnu, najít si brigádu a „přihoršit si“. Zároveň jsem se ho zeptala, zda by byl ochotný, když uvidí, že se snažím, a že to pro mě není jednoduché, mi něco málo měsíčně přispívat, abych si mohla koupit i něco pro sebe. Na to absolutně nepřistoupil a zamítl to, že mi nic přispívat nebude. Moc peněz nemá, ale vím, že kdyby chtěl, mohl by mi něco málo měsíčně dávat - už to by pro mě bylo větší motivací přestat, kdybych cítila z jeho strany snahu a podporu. Takhle se cítím spíše sama, a že mě v tom nechá se vykoupat. Domnívám se, že kdyby mu na mně opravdu záleželo a chtěl mi pomoct, že by pro to také něco udělal. Takhle mám spíše pocit, že mu jde jen o jeho ego a o to, že se o mě nechce dělit. Ještě stojí za zmínku, že spolu nebydlíme, ale když jsme spolu, tak většinou on kupuje jídlo, někdy zaplatí z větší části dovolenou nebo výlet a nemusím úplně spoléhat sama na sebe. Jaký na tuto situaci máte názor? Myslíte, že je v právu on nebo já? A co byste dělaly na mém místě? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5367
26.12.19 15:27

Na to se nedá reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
26.12.19 15:30

Kdybych zjistila po půl roce vztahu, že je chlap prostitut, byl by konec. Zvlášť kdyby měl výmluvu, že si z obyčejné brigády na svetr nebo boty nevydělá. Tak holt musí chodit do levnějších obchodů.

Tohle skousne jedině snad chlap, který se živi stejně jako ty tělem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
26.12.19 15:30
@Božislava píše:
Na to se nedá reagovat.

Náhodou, beru brambůrky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
26.12.19 15:32

V právu je on. Jiný chlap by tě odkoupí rovnou. Kupovat na sebe? Prosim te co si pořád potřebuješ kupovat??? Jestli vidí, že zbytečné pořád utracis tak se ani nedivím, že nechce přispívat… A ty jsi úplně pitoma. Si myslíš že když roztahujes nohy před každým chlapem, že si tě v budoucnu bude nějaký chlap vážit? Když si nevážís sama sebe a vynahrazujes si to nakupovanim dle meho uz i zbytecnych věci??? Jen abys sis pohladila svoje ego… fakt hnus… chudák chlap a měl by od tebe co nejdřív vypadnout než něco chytne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2912
26.12.19 15:33

No, tak já se mu vůbec nedivivím, že ti nechce nic dát. Proč by to dělal? Jakože by si tě platil, abys nedělala prostitutku? A navíc když jsi mu lhala? Byl by dost hlupák, ikdyby měl peněz hodně. Navíc asi nebudete k sobě vhodní ani pro budoucí vztah. Ty máš evidentně jiné životní priority - peníze a fintit se.
Je tvoje věc, jak si vyděláváš peníze a jaký chceš mít životní standard, ale nemůžeš automaticky čekat od partnerů, že to budou schvalovat nebo si tě budou vydržovat. Na to si musíš najít jiný typ chlapa, např. nějakého staršího ženáče, co má balík peněz.
Hloupé navíc je, že vydělané peníze vyhodíš za kraviny = asi módu. Sorry, ale chceš vypadat na úrovni, abys měla lepší společenský status, ale zároveň jsi prostitutka. Takže je to jen přetvářka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5367
26.12.19 15:35

8/10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
26.12.19 15:36

Takze bud by ti platil anonymni chlap, nebo tvuj pritel. A jaky je v tom rozdil? Spis se vsema pro prachy. Nesoudim te, jen konstatuji fakta. Mela by sis ujasnit sve priority, tzn penize pritel, atd…pak se rozhodni. Ale bud fer a nelzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
26.12.19 15:36

Tak jestli je hlavní motivací abych si mohla koupit i něco pro sebe, tak myslím, že máš fakt strašný problém s prioritami, který ti může potenciálně zničit život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
26.12.19 15:37

Holky, klid, na Nově právě dávají Pretty woman, tak to zřejmě někoho inspirovalo, aby si tématicky zatrolil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
26.12.19 15:38

Jak se z Pretty Woman stal vánoční příběh, to taky nechápu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
26.12.19 15:39

No jo, líná rozmazlená lemra, které se nechce normálně dělat, protože je to špatně placené a pro kterou jsou značkové kabelky důležitější než pověst. Ale ono by šlo s touhle prací přestat, stačí jen chtít. Tvého přítele chápu, kdo by také chodil se šlapkou. Docela jsi mě pobavila s větou, že budeš dělat šlápotu do doby, než si najdeš nějakou práci. Ty asi moc nejsi typ člověka, který by pracoval, spíš se chceš nechat chlapama vydržovat a na těžší práci v životě nešáhnout, protože by se ti polámaly nehtíky, viď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
26.12.19 15:41

Popravde z toho co pises si nemyslim, ze ty osobne s tím chceš vubec skončit. A asi ani v budoucnu, i když dostuduješ, se tím jen tak rychle neskončiš. Ono totiž dobrý výdělek není hned, vetsinou se k nemu i v dobre praci dopracuješ až casem. Takže pro tebe to bude vzdy jen vymluva na to pokracovat, nebot na horsi se zvyka tezko a ten vypadek financi ti bude chybet jakmile by si s tim chcela seknout driv nez budes mit ten vysneny plat. Takže spíš si rosmysli, jestli ti tento pritel skutecne stoji za to nebo ne. Ale z toho co pises si myslim, ze pokud s tim kvuli nemu ted seknes, tak ho podvedome budes vinit z toho že musíš více makat, že to máš složitejší a on ti nepomůže finanční výpadek pokrýt. Takže se za par týdnu i tak rozejdete a ty se vrátiš k této práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5367
26.12.19 15:42
@MrsNorris píše:
Jak se z Pretty Woman stal vánoční příběh, to taky nechápu :mrgreen:
Škoda, že tam nedávají Provdám svou ženu......
@ropucha 02 píše:
Holky, klid, na Nově právě dávají Pretty woman, tak to zřejmě někoho inspirovalo, aby si tématicky zatrolil…
Škoda, že tam nedávají Provdám svou ženu…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
26.12.19 15:43
@ropucha 02 píše:

Jó, chvilku jsem koukala. Ale já už to znám zpaměti a nechce se mi vysvétlovat pětileťákovi, co to tam ta paní dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat