Práce v potravinách

328
22.11.15 19:52

práce v potravinách

Zdravím všechny maminky našla jsem si práci v potravinách jako prodavačka všechno je tam fajn i kolektiv lidí práce jediným problémem jsou peníze za měsíc je tam za osm hodin minimální mzda 8500 kč zatím tam chci jíd jen na dohodu na brigádu než si najdu něco lepšího. Mrzí mě že mě prítel nadává že jsem neschopná že tam budu ztrácet čas a takové kecy. Většinou své problémy moc neventiluji ale tohle mě fakt mrzí. Zkoušela jsem mu to ruzně říct, ale bez uspěchu. Co by jste dělaly v mé situaci???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1071
22.11.15 20:01

@loulek Minimální mzda je ale 9200 kč, takže mě to připadá dost málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
22.11.15 20:12

Spočítej si, kolik si vyděláš za den a vezmi v úvahu náklady. Většinou chtěj ještě podepsat hmotnou odpovědnost… za mě je to ztráta času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
22.11.15 20:27

V prvni rade bych si nasla pritele, ktery me nebude ponizovat..
V rade druhe mi to pripada strasne malo za 8hod denne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18011
22.11.15 20:31

Řekni příteli at ti najde lepší práci, navíc 8h práce nebo v tom je i přestávka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
22.11.15 20:33

Není to výhra v loterii, ale lepší než být na ÚP. Ale s tou hmotnou zodpovědností, to bych si to rozmyslela. Už je to dávno, co jsem pracovala v potravinách, ale platila snad po každé inventuře. Někdy 2000, někdy víc. Tenkrát to bylo do výše měsíčního platu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.11.15 21:21

Kdybys byla neschopná, tak sedíš doma a neděláš nic. Jít si přivydělat, i když za hodně nízkou mzdu není nic špatného. Možná by bylo fajn mimo práce hledat i chlapa, který se umí k ženě chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
23.11.15 08:10

Lepší než sedět doma na zadku, až se vyskytne něco lepšího, tak práci změníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23276
23.11.15 08:17

Tak bych tam šla na brigádu, lepší než sedět doma a doufala, že se najde něco lepšího.
Je to tedy opravdu málo peněz :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
23.11.15 08:29

Já se tvýmu příteli teda nedivím. Za to bych ráno ani nevstávala. Je opravdu fajn, že nejsi evidentně líná a pracovat chceš, ale nemusíš vzít hned první nabídku, jen abys něco dělala. Jistě znáš svou cenu a já jsem přesvědčená, že tvůj přítel to myslí stejně jako já. Bez ponižování, ale s tím, že nechce aby ses zahrabala v takovéto práci. Promiň, ale co to je dneska za peníze? Když započteš cestu do práce, tak je to jaká doba, kterou jí obětuješ? Do toho třeba cestovné, stravu a kolik to zbyde? Když jsem si hledala nový job já, měla jsem to jako ty. Chtěla jsem už už pracovat a mít příjem a byla jsem ochotná vzít takřka cokoliv. Manžel mě držel na uzdě a přiměl vyčkat a to se mi vždy vyplatilo. Opravdu o tom popřemýšlej. O kolik peněz se připravíš, když budeš dělat lacinou práci, místo abys třeba pár týdnu ještě vybírala z lepších nabídek a vydělávala pořádně. Držím palce ať to od partnera pobereš líp a ne jenom jako křivku. A brzy ať spolu slavíte pořádnou první výplatu a ne almužnu. :kytka:

• Citovat
  • Upravit
328
23.11.15 09:46

Děkuji za názory možná jsem měla víc zduraznit že bych tam byla pouze na dohodu než si najdu něco lepšího hmotnou zodpovědnost bych nepodepisovala protože bych vybalovala zboží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
23.11.15 21:52

Nevím, jak máte zařízené financování domácnosti a kolik by jsi měla podporu, ale ukázala bych partnerovi ten rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
23.11.15 22:00

Jo to mu přesně říkám lepší mít třeba jen čtyři tisíce než nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama