Reklama

Práce ve výrobě zdravotních pomůcek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 13:34
Práce ve výrobě zdravotních pomůcek

Zdravím, je tu někdo, kdo pracuje nebo pracoval ve firmě, kde se vyrábějí katétry a různé zdravotní pomůcky?

Reklama

Reakce:

Nikolka135
Povídálka 26 příspěvků 21.02.18 20:12

Znám, kamaradka tam delala. Proste stereotypni prace jako ve fabrice. :pocitac:

CWolviee
Kecalka 409 příspěvků 21.02.18 20:20
@Nikolka135 píše:
Znám, kamaradka tam delala. Proste stereotypni prace jako ve fabrice. :pocitac:

I stereotypní práce ve fabrice dokáže být velice zajímavá ;) Já jsem zářný příklad :mrgreen:

Nikolka135
Povídálka 26 příspěvků 21.02.18 20:59

Ano, to ti neberu..vsechny fabriky nejsou stejny :)

CWolviee
Kecalka 409 příspěvků 22.02.18 18:54
@Nikolka135 píše:
Ano, to ti neberu..vsechny fabriky nejsou stejny :)

Tak to není ani tak fabrikou (i když možná trochu jo), ale hlavní motivace je spíše osobní záležitost. Konkrétně vidění jednoho určitého člověka :) ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >