Práce z domova? Call centrum? Stem Mark?

10
22.3.21 11:39

Práce z domova? Call centrum? Stem Mark?

Ahojky všem, nemáte některá z Vás zkušenost s nějakou ověřenou prací z domova (nehledám MLM nebo něco podobného)? :) Jediné co jsem kromě toho MLM našla jsou call centra a tazatele (firma STEM MARK). Nemáte někdo zkušenost s tímto? Nechápu totiž jak funguje to když chtějí např. 2 hodiny za den-to ty dvě hodiny mám fakt celou dobu volat, volat, volat bez přestávky? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
22.3.21 11:44

Ahoj, trasoval jsem na hygieně a prostě voláš vkuse. Dvě hodinky řekněme, že na hygieně vyřešíme 4-6 lidí, takže třeba 25 minut telefonát, zavěsíš, 5 minut si ty informace seřazuji, popřípadě opravím a jede se dál. Není to nic náročného. :lol: U nás byl ještě čas na přípravu, takže třeba dalších 5 minutek jsem dělal něco bokem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16020
22.3.21 11:48

Tipuju že budeš volat přes nějaký systém a půjde o dvě hodiny čistého času a systém bude vyhodnocovat komu a jak dlouho si volala, co zaznamenáš do systému a nejspíš ty hovory budou nahrávané pro kontrolu. Stejně tak bude nějaká základní norma kolik toho je potřeba stihnout a v jaké kvalitě.

Taky tipuju že bude možné rozložit různě do celého dne. Ale ve skutečnosti je nejjednodušší si prostě udělat tři hodiny čas a obvolat to v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
22.3.21 11:54

Stemmark je pokud vím výzkum trhu, dělala jsem u konkurence v call centru. Voláš lidem a ptáš se jich na různé věci, spousta z nich to samozřejmě zavěsí atd. Ale nic neprodáváš, nenutíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5967
22.3.21 12:34

@Ninica98 nemám zkušenost vyloženě s touto firmou, ale z procesních důvodů odhaduji, že ta práce bude zadávána úkolově. Tj. že dostaneš počet kontaktů, které je potřeba zvládnout vyřídit a optimální čas bude normovaný na ty třeba 2h. Ale v reálu a zvláště zpočátku zjistíš, že ti to zabere třeba 3-4h a že musíš sakra máknout (a mít zkušenosti), aby ses vešla do těch 2h a měla zbytek dne klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 12:41

@Ninica98 ano, na call centru volas v kuse. A je rozdíl příchozí a odchozí hovory, pokud nabizis produkty, nebo řešíš s lidmi jejich problémy atd.. Ono call centrum a call centrum. Dělám pro jednoho operátora a neprodávám, za mě super práce. Anonym kvůli práci

• Citovat
  • Nahlásit
10
22.3.21 13:31

Děkuji moc všem za komentáře :D @Ou ano, přesně tak-u toho StemMarku píše jenom že směna musí být vždy aspoň 3 hodiny dlouhá :D @katharina25 ano je to průzkum trhu :mrgreen: @vulpes to mně teda moc nepotěšilo a neuklidnilo :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.3.21 13:33
@Anonymní píše:
@Ninica98 ano, na call centru volas v kuse. A je rozdíl příchozí a odchozí hovory, pokud nabizis produkty, nebo řešíš s lidmi jejich problémy atd.. Ono call centrum a call centrum. Dělám pro jednoho operátora a neprodávám, za mě super práce. Anonym kvůli práci

A nebyl by problém mi aspoň do zprávy napsat o jakou firmu se jedná? :D Pokud by to samozřejmě nevadilo :) Mně zatím práci nabídli právě ten Stem Mark a pak Call on me :D :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10382
22.3.21 13:47

Pracuji v callcentru, nyní na HO, ale volám 7 hodin, provolaného čistého času cca 1,5 až 2 hodiny, mezi tím emaily, administrativa, ale jedeš číslo za číslem, samozřejmě, že mezí hovory máš třeba 2 min pauzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.3.21 13:52

@kotaska91 a zaplaceno dostanete teda za těch 7 hodin? Pracujete z domova? :D Mohla bych se taky zeptat o jakou firmu se jedná? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10382
22.3.21 14:15

@Ninica98 Prioritně jsem ve firmě, jen teď tím, že jsou děti doma, tak jsem na HO, dá se mít i úvazek 6 hodin, jsem placené fixem za měsíc plus odměny z prodeje. Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
22.3.21 14:28

Já jsem ve Stem marku dělala dva roky při studiu VŠ a bylo to supr. Nejsi placená od počtu vyplněných dotazníků, ale hodinově. Nemusíš se nic učit, prostě přirozeně čteš to, co máš na monitoru. Některé dotazníky trvají i přes půl hodiny, takže směna hezky utíká. Kdybych mohla, hned bych tam šla znovu na brigádu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.3.21 14:56

@kotaska91 momentálně jsem kvůli celé té situaci s koronavirem v zahraničí (proto i hledám něco co je 100% z domu), jinak jsem ale v Praze nebo na severu Čech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.3.21 14:59

@Letynka16 tak to jste/jsi mně ted´ potěšila :D já myslela že všechny dotazníky trvají 4 minuty (tak to aspoň říkali v těch videích co mi ted´ na začátku poslali) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
22.3.21 15:06
@Ninica98 píše:
@Letynka16 tak to jste/jsi mně ted´ potěšila :D já myslela že všechny dotazníky trvají 4 minuty (tak to aspoň říkali v těch videích co mi ted´ na začátku poslali) :lol:

No některé jsou krátké, ale je jich tam dost i dlouhých.. Možná ze začátku ti dají volat ty kratší, aby ses to naučila, pak budes volat delší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat