Prace za vic penez

442
24.3.20 22:44

Prace za vic penez

Chtel bych delat nakou praci za vic penez ale nevim jakou.Mam jen odborny uciliste kucharske prace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13071
24.3.20 22:54

Prostituta? Prodej drog?

Jako pokud na sobě budeš pracovat a dál se rozvíjet, tak i v té kucyhni můžeš mít zajímavé peníze - ale je to vykoupené tvrdou prací.

A pokud nechceš zůstat v oboru, tak se holt musíš naučit něco jiného a hlavně začít makat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pvln34
24.3.20 22:56

Varíš ráda? Verím ze takovy Polreich zaplatí svojim kuchárom viac, než materská škôlka na vesnici… Je to tvoja voľba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
12511
24.3.20 22:57

Jestli umíš řídit a máš auto, tak políčka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
24.3.20 23:02

Ridit umim ale to me moc nebavi a jezdit s nakladakem do zahranici nato si netroufam kdyz jsem tam nebyl a ve fabrice u stroju za ty penize me to taky nebavi tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
24.3.20 23:05

A v kuchyni me davali vetsinou na pomocnyho kuchare nebo uklid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
24.3.20 23:06

Takze nemas co nabidnout, ale chces za to vic penez? A co by te teda tak bavilo za vic penez?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12511
24.3.20 23:07
@romanos7 píše:
Ridit umim ale to me moc nebavi a jezdit s nakladakem do zahranici nato si netroufam kdyz jsem tam nebyl a ve fabrice u stroju za ty penize me to taky nebavi tak nevim

Tak to pak začni studovat. S vyúčním listem, bez nadšení pro obor a chuti do práce, jsi nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13071
24.3.20 23:15
@romanos7 píše:
Ridit umim ale to me moc nebavi a jezdit s nakladakem do zahranici nato si netroufam kdyz jsem tam nebyl a ve fabrice u stroju za ty penize me to taky nebavi tak nevim

Hele dokud budeš mít postoj já nevím, oni mě někam šoupnou, já se bojí, tohle mě nebaví, tak samozřejmě budeš poslední pucflek, kterému nikdo nic nesvěří.

Kdo nechce hledá důvody proč to nejde, kdo chce, hledá způsoby jak to zařídit.

Práce není od toho, aby bavila práce je od toho aby se udělala a byla zaplacená. A zjevně se ptořebuješ naučit makat - až to budeš umět a až budeš rozumět tomu jak získat práci a jak si ji udržet, tak teoreticky můžeš začít přemýšlet o svém vlastním podniku. Ale fakt si potřebuješ přerovnat věci v hlavě a dospět (a nevěřit na snadný prachy - to je šméčko na hejly, co se jim nechce makat a jsou ochotní chvíli platit podvodníků v naději, že jim z toho něco kápne).

Příspěvek upraven 24.03.20 v 23:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
24.3.20 23:16
@bobulka88 píše:
Takze nemas co nabidnout, ale chces za to vic penez? A co by te teda tak bavilo za vic penez?

Naka lepsi prace treba v kancelari ale nemam na to vzdelani a nebo nakej ekonomickej kurz si udelat jestli vite jakej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13071
24.3.20 23:19
@romanos7 píše:
Naka lepsi prace treba v kancelari ale nemam na to vzdelani a nebo nakej ekonomickej kurz si udelat jestli vite jakej

A to je přesně to myšlení, kdy hledáš něco, o čem vlastně nevíš co, ale máš pocit že to jsou snadný prachy za žádnou práci.

Jiank pokud chceš práci v kanceláři, tak pro začátek potřebuješ minimuálně maturitu.

Ale spíš potřebuješ porozumět tomu, co ti jde a tomu se věnovat. A hlavně teda nehledat zašívárnu. Nidko ti prachy za nic nedá. I ten prostitut musí holt souložit s klientama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
24.3.20 23:19
@romanos7 píše:
Naka lepsi prace treba v kancelari ale nemam na to vzdelani a nebo nakej ekonomickej kurz si udelat jestli vite jakej

Hele, uplne super jsou na tom ted IT, to ses rad, ze sem ti poradila, ze? Budes si sedet v kancliku, home office jde taky… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7237
24.3.20 23:26

Nebylo by pro tebe řešení učiliště jiného zaměření nebo kurz? Jsi manuálně zručný? Několik kamarádek teď stavělo či rekonstruovalo a peníze za řemeslníky všemožného typu rozhodně nejsou malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
24.3.20 23:27

To bych chtel spis delat pruvodce hrady, zamky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2207
24.3.20 23:29

@romanos7 A kolik peněz by sis představoval? Kolik bereš teď? A co umíš, nebo můžeš nabídnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama