Prach v nose!? Alergik/astmatik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 07:36
Prach v nose!?

Ahoj Holky, jsem alergik a poslední měsíc mam pylovou alergii jak vysitou..ted jak je jeste vsude touto uz 3 dny smekám obcas v průhledné nudli (pardon) mini šedivé částečky…resp pri jednom smrkani jedna šedivý částice nebo vlasecek jakoby. myslite, že je to pyl/Prach?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2640 příspěvků 02.05.18 07:39

Ne, to ti jen vytika mozek z hlavy :lol: (promin, ja musela)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18699 příspěvků 02.05.18 07:40

Bude, taky teď smrkám kdejakej „bordel“. A na májku, nám snad během tří hodin i viditelně popadalo nějakýma částečkama i pohoštění (jednohubky atd.).
A když sem dala ven prádlo, tak sem ho mohla prát znova, když sem ho sbírala.
Takže fakt, poletuje toho spousta…

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3512 příspěvků 02.05.18 07:53

Určitě. Kolikrát i saze ;-) (když jsem byla pro uhlí, nebo jako student na praxi v továrně).

kontramatka
Závislačka 3428 příspěvků 02.05.18 08:40

Dbát na hygienu nosu. Vyplachovat konvičkou nebo mořskou vodou.

Kacka2
Závislačka 4251 příspěvků 02.05.18 08:44

Teď litá strašně moc pylu. Letos kvete všechno naráz a kvetou i jehličnany. Teď jsme byli na Vysočině a lítaly oblaka pylu, v lesích bylo úplně žluto i na zemi.

Anonymní  02.05.18 08:51

Diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama