Prací prášek a novorozenec

534
21.10.19 21:57

Prací prášek a novorozenec

Ahoj. Je opravdu nutné prát dětské oblečení apod. v prášku pro batole neboli v těch speciálních? Mě to totiž smrdí a prádlo mám ráda voňavé :D
Peru odjakživa v tekutém prac. gelu Ariel, používám Lenor aviváž.
Na ten Ariel nedám totiž dopustit, že nebudu moci na dětské používat aviváž to je mi jasný, ale prášek, to by měl být i ten Ariel bez alergenů a nedráždivý ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1376
21.10.19 22:05

U obou deti jsem prala od mala ariel kapsle a vubec nic, zadne reakce u druheho jsem kratce po narozeni davala i avivaz cocolino a taky nic. detsky praci prasky jsem nikdy nepouzivala, za me zbytecny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
21.10.19 22:18

@dog.s úplně první praní jsem dala to batole ale pak jsem hned přešla na Ariel sensitive a aviváž Lenor. Syn je dokonce atopik a úplně v pohodě prášek mu nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
21.10.19 22:21

Prala jsem v prášku Persil Sensitive, nebo z DM ten jejich pro děti a aviváž lenor bílá sensitive, nebo Coccolino. Prádlo voňavé a prcci v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
21.10.19 22:23

@dog.s do předu to neřeš. Pokud se mimčo neosype, tak je to jedno. Jinak moje dcera atopička je osypaná, i když peru jenom v mýdle a sodě :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
21.10.19 22:33

Já jsem ze začátku prala v Surfu. I to miminkovske první oblečení. Až po roce, když to vypadalo na ekzém, tak jsem koupila Lovelu a Persil Sensitive. Ale nakonec to s tím nesouviselo, takže už to neřeším. Teď v 1,5r už občas použiju i aviváž určenou pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6325
21.10.19 23:02

@dog.s záleží co snese dítě. Na ty první praní prádlo hlavně pořádně vymáchej (klidně přídej 3 máchaní). Někdo doporučuje přidat ocet. A pak uvidíš podle prcka. Kup si na začátek třeba jedno malé balení frosche a pak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52385
22.10.19 00:13

Pokud ti to dítě snese, můžeš prát v čemkoliv. Já osobně ty chemický vůně a aviváže nerada ani pro sebe, takže to už tuplem nepoužívám na mimino, ale pokud s tím nemáš problém, tak to neřeš, povinný není nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
22.10.19 01:16

Hlavne “batoleci” prasky su stejna chemka ako ten Ariel, len s dietatom na obale. Ked uz, tak fakt nejakym setrnym, ale tie nikdy nebudu vonave uz z principu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat