Prací prášek Titan

1938
2.2.08 17:51

Prací prášek Titan

Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste některá nepoužívala prací prášek Titan pro děti. Viděla jsem ho teď v obchodě a docela mě zaujal. Jinak používám Lovelu. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

460
2.2.08 17:58

Já nevím jak máš staré dítě, ale já používám jedině Lovelu, po všem ostatním se mě malá osype. Používám jen prášky vhodné pro děti jako Batole, Persil sensitiv apod, ale vyhovuje nám jedině Lovela. Chce to vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.2.08 22:29

Ja pouzivala Lovelu i Titan ovsem jen do doby nez jsme zacaly s prikrmy. Na skvrny totiz ani Lovela ani Titan vubec nezabiraji. Takze od pul roka peru v normalnich praskach s dospelym oblecenim a v pohode. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
68
3.2.08 07:51
Anonymni píše:
Ja pouzivala Lovelu i Titan ovsem jen do doby nez jsme zacaly s prikrmy. Na skvrny totiz ani Lovela ani Titan vubec nezabiraji. Takze od pul roka peru v normalnich praskach s dospelym oblecenim a v pohode. Hanka

Mam stejne zkusenosti. Mela jsem driv Lovelu a nevyprala pak uz nic. Presla jsem na Ariel a davam machani navic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
3.2.08 17:35

A kdyz jsme uz u tech prasku, tak Ariel Vam skvrny pere v pohode?? Ja jen abych vedela do budoucna. Dekuji za Vase zkusenosti, zustanu u Lovely a nebudu nic dalsiho vymyslet, kdyz s tim nemam problemy, teda hlavne prcek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama