praktický lékař v Brně

1132
8.11.05 10:45

praktický lékař v Brně

Ahoj,

můžete mi prosím někdo doporučit opravdu dobrého obvoďáka/obvoďačku, nejlíp Líšeň nebo Vinohrady (není podmínkou :)). Představuju si někoho, kdo by nedělal diagnózy od stolu aniž by vás prohlédl příp. poslal na odborné vyšetření. Prostě někoho pečlivého, s kým se dá normálně mluvit.

Díky
P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
8.11.05 12:03

Ahoj, já už jsem několik let zaregistrovaná u MuDr. Soškové, sídlí na Jugoslávské ulici. Je bezvadná, raději tě pošle na 10 vyšetření, aby měla jistotu, takže o nějakém vyšetření od stolu nemůže být řeč. Telefon má zapsaný ve zlatých stránkách. Je u ní strašně moc lidí, takže je lepší si předem zavolat, jestli tě přijme. Doporučuju! Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1132
8.11.05 20:51

Ahoj Martino,

diky moc za odpoved, vypada to nadejne, neco takoveho bych si predstavovala.
Pokud se ozve jeste nekdo, budu rada.

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
9.11.05 21:24

Ahojky, tak já chodím k dr. Skotákové na Lesnou-Halasovo nám. a musím říct, že je opravdu skvělá a nemůžu si ji vynachválit. Nejprve vyslechne, potom jedná; pokud je potřeba, odešle k odborníkovi; nenasazuje hned antibiotika; v těhotenství byla obzvlášť pečlivá při výběru léků, vždycky ještě radši zkontrolovala jestli se může v těhotenství užívat. Takže můžu jenom doporučit,
Tery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama