Prasák Dominik Feri

2298
27.5.21 22:48

Prasák Dominik Feri

Zdar,

dnes jsem se dočetla, že poslanec DF na sociální síti sdělil, že se sice choval jako prasák, ale nechce, aby se o tom mluvilo, proto odstupuje a odchází z politiky. Za to dostal 120 000 lajků od fanoušků (?) 8o

Za co jsou ty lajky? Že odchází nebo jsou to tleskánky za charakter? :think:

Bez ohledu na trestněpravni aspekty, ktere již jsou předmětem řízeni, mám za to, že vhodnou odpovědí je mrazivé ‚vzetí na vědomí‘!

Co si o tom myslíte? Jak si to vysvětlujete?

Ženský, pište!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6385
27.5.21 22:52

@FlorenceF Jenkins Myslim si o tom, že kopírujes Radku Trestikovou :P Napiš svůj vlastní názor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
27.5.21 22:57

Tak se jich zeptej, za co mu ty lajky dávají… Koho to zajímá. Vždy budou lidi s někým souhlasit, někoho chránit a naopak druhé osočovat. Jestli chceš řešit charakter českého národa, tak to bude na dlouhou diskuzi. Mě jen pan Feri u zadele. Jestliže mu budou obvinění prokázána doufám, že bude potrestán. Snad mu tato kauza poslouží jako mustr na to, aby si uvědomil, že ne znamená ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21616
27.5.21 22:58

Když vynechám to, co provedl, tak musím konstatovat, že jako jeden z mála politiků v poslední době prokázal jistý charakter a sebereflexi. Za to mu ten lajk patří. Tady se vesele krade, lže a i navzdory policejnímu vyšetřování se naši přední politici drží koryta zuby nehty a z křesla by je nevystřelil ani Tunguzský meteorit. Sice prasák, ale nějaká stopa morálky tam bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
27.5.21 22:59

Proc mrazive vzeti na vedomi? Podle me je na miste otevrene odsouzeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
27.5.21 23:01
@Janli píše:
Když vynechám to, co provedl, tak musím konstatovat, že jako jeden z mála politiků v poslední době prokázal jistý charakter a sebereflexi. Za to mu ten lajk patří. Tady se vesele krade, lže a i navzdory policejnímu vyšetřování se naši přední politici drží koryta zuby nehty a z křesla by je nevystřelil ani Tunguzský meteorit. Sice prasák, ale nějaká stopa morálky tam bude…

To, ze se nekdo chova hur nez on, neznamena, ze ma charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
27.5.21 23:02

@Janli ač toto nerozporuji, tak spíš myslím, že mu jde sobecky jen o morální body v rámci této kauzy a jejího těžkého dokazování než že by to byla forma jeho upřímného morálního přijetí odpovědnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
27.5.21 23:03
@Alušáček píše:
@FlorenceF Jenkins Myslim si o tom, že kopírujes Radku Trestikovou :P Napiš svůj vlastní názor ;)

O RT jsem četla, jo, dokonce souhlasim. Ale zajima me spis nazor na to, proc daji lidi na tento typ prohlaseni lajk. Treba se nekdo ozve, ze dal lajk a odebral ze sledovanych :lol:

Jinak o cele kauze si myslim toto: konecne je zde moznost skutecne uprimne odsoudit takoveto chovani. A je potreba, aby to zaznelo. Vcera Stoniš brblal o Me too, kdežto Kalousek zatáčku vybral! Ti dva degenerati (Schwarzenberk a Czernin) se spolecensky znemoznili a Pekarova Adamova to strachy podelala. Myslela jsem, ze budu TOPku poprve volit…a zase ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
27.5.21 23:05
@Aneta.Berg píše:
Proc mrazive vzeti na vedomi? Podle me je na miste otevrene odsouzeni.

Jo, souhlas. Myslela jsem mrazive vzeti na vedomi na siti pana F…proste ignor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
27.5.21 23:07
@Martha03 píše:
@Janli ač toto nerozporuji, tak spíš myslím, že mu jde sobecky jen o morální body v rámci této kauzy a jejího těžkého dokazování než že by to byla forma jeho upřímného morálního přijetí odpovědnosti.

Jo, jeste me napadlo, jestli neschytal telefonat od Kalouska: zmiz co nejdřív. To je takovy mistr nerozmatlavani hov.nka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32987
27.5.21 23:35
@FlorenceF Jenkins píše:
Zdar,

dnes jsem se dočetla, že poslanec DF na sociální síti sdělil, že se sice choval jako prasák, ale nechce, aby se o tom mluvilo, proto odstupuje a odchází z politiky. Za to dostal 120 000 lajků od fanoušků (?) 8o

Bez ohledu na trestněpravni aspekty, ktere již jsou předmětem řízeni, mám za to, že vhodnou odpovědí je mrazivé ‚vzetí na vědomí‘!

Ženský, pište!

Nejspíš mu to bylo doporučeno, táhl do doby, než se to vyšetří. Je si vědom, že novináři to vyšťourají, tak radši šel. Asi má ještě svědomí. Jinak mě ten zjev nikdy nezajímal a jeho fanouškem jsem nebyla. Proto ani netuším, kolik lajků má na sociálních sítích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4301
27.5.21 23:42

@FlorenceF Jenkins to netuším, to je čistá fabulace. Nicméně Topka jako strana se moc dobře neukázala v rámci této kauzy. Je pravda, že Kalousek ač je už ex, tak Feriho podpořil jako charakterního muže. Znají se, notují si i když pravda je, že rozdíl mezi nimi je ten, že Kalousek facku rozdává, ale Feri spíš na tu hubu dostane, jako tehdy tuším v 2019 před hospodou… Bývalý šéf, ten co pořád spí, mě tedy svou obhajobou úplně dostal. Říct, že je to normální chování když chce muž ženu dostat do postele. To je skutečně žvást prvního kalibru, cave man hadra, ještě že Švarcík dřív usne než ženu dožene do té postele. Ta míra dehonestace, odsouzení a zlehčování celé věci je až trapná na to v jakém roce žijeme. Lajky pan Feri dostává proto, že mezi námi stále žijí lidé, pro které je fakt, že si za to žena vlastně může sama, dostatečným důvodem k tomu, aby si mysleli, že si to zasloužila. A hlavně je to o tom, že člověk věří jen tomu čemu chce. Pokud máte dvě zprávy, jedná říká stalo se A a druhá stalo se B, vždy budete inklinovat k tomu co je vám bližší. Stejně jako lidé věří AB ať provede cokoliv, stejně jako lidé věří, že Piráti jsou banda feťáků a vítačů atp. To je prostě lidské. Narušení integrity názorů druhého je těžší než si myslíme. Nestačí jen tak říct, že to někdo dělá špatně, že se chová špatně ani důkazy nepomohou, pro změnu je třeba mít otevřené myšlení a přijmout fakt, ze lidé kterým věřím, vzhlížím k nim, dělají věci, které by dělat neměli a odsoudit je za to. Tedy být nezaujatý, což ve většině případů dost dobře nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
28.5.21 00:07

Hodně mě překvapuje, kolik žen na instáči je na jeho straně - fandí mu, že odstoupil a vůbec nereflektují to, že přiznal nevhodné chování (což už samo o sobě je neakceptovatelný morální poklesek). Navíc se dost navážejí do těch dívek, volají o presumpci neviny pro Dominika a samy mají jasno o „prolhanosti“ těch děvčat, to je prostě hnus. :( Taky ten argument, že násilí na ženách je nic proti dotačnímu podvodu, jako kde to jsme? To tam prostě zaznívá furt, že Dominik odstoupil kvůli „stínu podezření kvůli obvinění hysterických lehkých holek“, zatímco Babiš nic a přitom šlo o milióny… Z toho mrazí. :(

Taky mi přijde na pováženou, že se ozvalo 16 (?) holek, co mluví o jeho násilnostech, ale ani jedna jeho partnerka, která by tvrdila opak. Normálně se partnerka za svého muže postaví. Nevím, na společenské akce chodil, co vím, se svojí asistentkou, už to mi přišlo vždycky trochu divné. Takže já těm holkám věřím - i s tím, že on to nevhodné chování přiznal a řekl, že toho lituje (na tom není nic obdivuhodného, to je jen běžná klička, kterou každý právník zná, prostě to teď hraje na polehčující okolnosti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5216
28.5.21 05:52
@FlorenceF Jenkins píše:
Zdar,

Ženský, pište!

Pomerne by me zajimalo, zda by to bya takova obr kauza, kdyby to udelal nejaky ne exoticky cechacek. Vsadim se, ze by to razem zapadlo, drtiva vetsina osazenstva by napsala, ze si za to muzou zenske sami a zahy to vysumello. Zds by odstoupil je otazka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30883
28.5.21 05:56
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie