Paralen v těhotenství?

20
4.6.21 20:38

Prasek v těhotenství

Dobrý den, vím že si v těhotenství můžu vzít paralen a chtěla bych vědět jestli si můžu vzít i Paralen extra? Poradí mi prosím někdo? Děkuji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.6.21 20:45

@Ann000 No, mělo by to být napsané přímo v příbalovém letáku, ne? :) Případně si vzít jen 1/2, jestli je nějak silnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31318
4.6.21 21:04

V příbalový informaci je neužívat v prvním trimestru. Je to paracetamol s kofeinem. Já bych si jeden vzala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
4.6.21 21:07

Extra ma navic jenom kofein, takze ted bych si ho nedavala urcite :lol: A dal bych se rozhodla asi podle toho, jak moc tyhle veci hrotis. Ja se kofeinu v těhotenství a pri kojeni snazim vyhybat, ale jednorazova mala davka mimino u4cote neohrozi, povolen lekari je tusim jeden salek kavy denne a v tom paralenu ho zas tolik nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
4.6.21 22:11
@Villanelle píše:
Extra ma navic jenom kofein, takze ted bych si ho nedavala urcite :lol: A dal bych se rozhodla asi podle toho, jak moc tyhle veci hrotis. Ja se kofeinu v těhotenství a pri kojeni snazim vyhybat, ale jednorazova mala davka mimino u4cote neohrozi, povolen lekari je tusim jeden salek kavy denne a v tom paralenu ho zas tolik nebude.

Prej jeden šálek denně :lol: :lol: :lol: :lol: já pila 3- 4 slabsi. Dečka zdravý. Jo paralen bych si vzala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
5.6.21 08:43

@mackA159 Ale joo, ja to nikomu neberu. Ja bych si ani ten paralen nemohla vzit, bo i ta mala davka kofeinu.by mi tak navecer zajistila bezesnou noc :lol: A na tohle ja jsem proste az moc opatrna, takze ja si pres ten jeden salek nikdy nedala a i ten salek jsem si vybrala v podobe coly kvuli nevolnostem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat