Prasklý kondom a divná tekutina

Anonymní
6.1.20 21:47

Prasklý kondom a divná tekutina

Zdravím nebudu chodit okolo horké kaše jdu rovnou na to. Ano, možná jsem vypatlaná kravka, ale musím se zeptat. Tak mi to tady prosím nedávejte hned sežrat jsem ne zkušená a mladá. Tak prosím slušnost.
Cca 14 dní zpátky nám s přítelem praskl kondom a to na špičce. Když pak penis vytáhl a předkožku přetáhl přes žalud vytekla z toho čistě bílá tekutina. Jenže ji bylo vážně dost a konzistencí to spermatu neodpovídalo, sám říkal, že to jeho nebylo, že by to cítil. A navíc sperma má většinou víc průhledné.
Poraďte, může to být něco z kondomu? Nebo něco jiného? Používali jsme Durex Realfeel.
Děkuji předem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3045
6.1.20 21:49

Bylo to sperma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 21:52

@Lamátko já mu vážně věřím, že to nebyl on, vždy to cítil a tohle tak vážně ani nevypadalo, ale děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
SAJ
5525
6.1.20 21:53

Ano, bylo to sperma, co jiného? Neobsahoval kondom spermicidní složku?

Ale přiznávám, že mě napadlo několik třeskutně vtipně-ironických odpovědí - doufám, že si opravdu ceníš toho, že jsem se zdržela. Mimochodem - a to neodolám, strašně mě baví představa, jak zkoumáte tekutinu, co měl měl tvůj kluk na pindíku. Boží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3045
6.1.20 21:58
@Anonymní píše:
@Lamátko já mu vážně věřím, že to nebyl on, vždy to cítil a tohle tak vážně ani nevypadalo, ale děkuji za odpověď.

A co by to bylo? Muselo to být zbytek sperma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12972
6.1.20 21:59

Ehm, ehm, pobavilo - nebylo to jeho, tak jako že ten kondom už použil někdo před ním? kupovali jste v bazaru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
6.1.20 22:01
@Anonymní píše:Poraďte, může to být něco z kondomu? Nebo něco jiného? Používali jsme Durex Realfeel.
Děkuji předem.

Přítel mlíčí líčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1554
6.1.20 22:02
@stinga píše:
Ehm, ehm, pobavilo - nebylo to jeho, tak jako že ten kondom už použil někdo před ním? kupovali jste v bazaru?

Nebo ho řádně nevysušili po vyprání a zůstala v něm voda… :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
6.1.20 22:03

No, pokud neejakuloval, mohla to byt předejakulační tekutina, která se uvolňuje při vzrušení, tzv. kapičky lásky. A ano, i z nich se dá otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 22:08

@Ann-Sylvie díky, konečně normální odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
SAJ
5525
6.1.20 22:10

Dobrá, jen díky tomu pobavení (fakt mi ta představa, jak oba zkoumáte chlapcovo sperma) jsem rochu pogooglila:

Normální sperma (ejakulát) je barvy perlově až šedavě opalescentní, homogenní (stejnorodé), a po ejakulaci se během několika desítek vteřin sráží (koaguluje), aby po několika minutách zkapalnělo. Při pokojové teplotě by mělo zkapalnět nejdéle do jedné hodiny. Mohou v něm být přítomna gelová zrna, která nezkapalní. Nemělo by být průhledné, zakalené, či zabarvené do hněda či do červena. Při delší přestávce od poslední ejakulace může být lehce světle žluté (vanilková barva), nikoli však okrové. Vůně ejakulátu má připomínat kaštanový květ. Po zkapalnění má být hustota ejakulátu taková, aby volně odkapával v drobných kapkách, při nabrání tekutina nesmí vytvářet vlákna. Aby spermie dorazila k vajíčku, je pro její poslání velmi důležitá schopnost pohybu. Je logické, že nejlepší šanci na oplodnění mají spermie pohybující se nejrychleji, tj. rovně a rychle, jako šíp. Touto rychlostí (stupeň a) by se mělo pohybovat alespoň 25% spermií. Poněkud pomaleji se pohybují spermie, které připomínají pohybem hada - hbitou užovku (stupeň b). Zachovávají sice dobře směr pohybu a jejich pohyb je hbitý, ale jejich dráha je meandrovitá, a tak za časový úsek urazí kratší vzdálenost, přičemž spotřebují více energie. Mělo by jich být také alespoň 25% z celkového počtu spermií. Skupiny a) + b) jsou označovány jako spermie s progresivní pohyblivostí. Měly by si tuto pohyblivost uchovat po dobu nejméně jedné hodiny od ejakulace - ovšem v laboratorních podmínkách tj. v lahvičce. V organizmu ženy by se měly pohybovat podstatně déle. Skupina spermií, pohybující se rychlostí c) se sice pohybuje, ale neprogresivně, to znamená, že pohyb spermií nesměřuje k určitému cíli. Poslední skupina je označována d), a jsou v ní zastoupeny spermie, které se nepohybují vůbec. Spermie nesmí navzájem tvořit shluky, protože to jim zamezuje v účinném pohybu. Větší než 10% shlukování spermiímůže svědčit pro imunitní poruchu, přítomnost antispermatických protilátek. Jak jsme již výše zmínili, k tomu, aby spermie mohla oplodit vajíčko, potřebuje pomoc svých kolegů, a musí jich být skutečně dostatek. Za normální je považována koncentrace spermií nad 20 miliónů na jeden mililitr, a celkové množství spermií v ejakulátu nad 40 miliónů. V každém ejakulátu jsou také přítomny buňky, které se uvolnily z výstelky vývodných pohlavních cest muže, a bílé krvinky. Pokud je více než jeden milion na mililitr bílých krvinek, je nutno pátrat po případné infekci.

A ještě podotýkám, že kondomy bývají lubrikované a ošetřené spermicidem, které chemicky mění vlastnosti spermatu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 22:12

@Ann-Sylvie nevíte jen tak mimochodem kdy jsou plodné a neplodné dny?

• Nahlásit
  • Citovat
SAJ
5525
6.1.20 22:13
@Anonymní píše:
@Ann-Sylvie nevíte jen tak mimochodem kdy jsou plodné a neplodné dny?

Ahoj mami.

Ale teď už si děláš srandu, že jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
6.1.20 22:33
@Anonymní píše:
@Ann-Sylvie nevíte jen tak mimochodem kdy jsou plodné a neplodné dny?

Plodné jsou v pondělí, neplodné v pátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9896
6.1.20 22:39
@Killingpink píše:
Plodné jsou v pondělí, neplodné v pátek.

a co středa, když je ho tam třeba? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama