Je mi smutno - často pláču

28
6.1.20 16:40

"Bezdůvodný" pláč

Dobrý den, mám na vás takový dotaz. Mám teď takové období (od vánočních prázdnin), že mi je stále do breku. Přijde mi že mám málo kamaráfů a celkově se cítím sama. Dotýkají se mě maličkosti. Třeba kamarádka mi neodpoví podle mé představy a už mi je do pláče. Nebo zé se ani nezeptá, co se mi děje, jestli jsem v pohodě. Normálně se spolu bavíme o všem. Je mi 16, tak jsem přemýšlela, jestli to nemůže být pubertou. Děkuji moc za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.1.20 17:33

Takhle jsem poznala, že jsem těhotná :D

• Nahlásit
  • Citovat
28
6.1.20 17:46

Těhotná být nemůžu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
6.1.20 18:13

Je to pubertou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2372
6.1.20 18:19

Hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 18:24
@Tejrfjfk píše:
Těhotná být nemůžu

Buď je to opravdu „puberta“, nebo jen nějaké citlivé období, třeba jsi celkově citlivější. Já jsem velká citlivka, takže u mě se takové období občas vyskytne a pak zase přejde a je mi fajn. Zkus tomu dát průchod, chvíli si tím projít a nechat emocím volný průběh a pokud to nepřejde, tak s tím začít pomalu pracovat. Kdyby to bylo v neúnosné míře a trvalo to dlouho, klidně si najdi psychologa. Nezačala jsi třeba brát antikoncepci? Může to být klidně i něco jiného, nějaká nemoc, která se projevuje i na psychice, ale na nejhorší se hned myslet nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
28
6.1.20 19:13
@Anonymní píše:
Buď je to opravdu „puberta“, nebo jen nějaké citlivé období, třeba jsi celkově citlivější. Já jsem velká citlivka, takže u mě se takové období občas vyskytne a pak zase přejde a je mi fajn. Zkus tomu dát průchod, chvíli si tím projít a nechat emocím volný průběh a pokud to nepřejde, tak s tím začít pomalu pracovat. Kdyby to bylo v neúnosné míře a trvalo to dlouho, klidně si najdi psychologa. Nezačala jsi třeba brát antikoncepci? Může to být klidně i něco jiného, nějaká nemoc, která se projevuje i na psychice, ale na nejhorší se hned myslet nemusí.

Ano, mám. Jsem nemocná s ledvinama a beru prášky. Vím, že už jsem jednou měla takové „temnější“ období, tak doufám, že to bude za chvíli pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
6.1.20 21:00

Taky bych to viděla na hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu