Reklama

Prášky Espumisan pro dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 10:52
Prášky Espumisan pro dospělé

Ahoj, raději anonymně. Máte někdo zkušenost s léky (ne kapkami) Espumisan? Lékárnice mi řekla, že jsou bezpečné. Brala jsem občas dva po jídle (jednou za pár dní). Včera jsem si vzala ráno dva, večer dva. Dávkování je menší, než je možné, nepřekročila jsem ho. A od rána mám pocit, že jsem si spíš vzala projímadlo. Máte s tím někdo zkušenost? Nebo je to normální a střeva se čistí od nečistot? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12774 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 11:28

Beru kuličky espumisan a nedám na ně dopustit, ale průjem nemívám

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 17.12.17 13:27

Teoreticky to na tebe muze mit takovyhle dopad, co by ne, ale jeste jsem se s tim tedy nesetkala :think: spis si myslim ze to bude necim jinym

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 17.12.17 13:31

Já ho taky občas ted v těhotenství beru, už po 2 kuličkách se mi uleví. Nikdy jsem s ním problém neměla

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 18.12.17 08:22

Take jsem jeste neslysela, ze by zpusoboval prujem. Ja si ho beru jen kdyz jsem nafoukla a staci mi jen jedna kulicka a za ctvrt hodiny uleva, dalsi uz neberu, kdyz to polevi. Spis jestli jsi byla nafoukla, mohla to byt predzvest, ze neco prijde, dietni chyba nebo mala viroza.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >