Prášky Espumisan pro dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 10:52
Prášky Espumisan pro dospělé

Ahoj, raději anonymně. Máte někdo zkušenost s léky (ne kapkami) Espumisan? Lékárnice mi řekla, že jsou bezpečné. Brala jsem občas dva po jídle (jednou za pár dní). Včera jsem si vzala ráno dva, večer dva. Dávkování je menší, než je možné, nepřekročila jsem ho. A od rána mám pocit, že jsem si spíš vzala projímadlo. Máte s tím někdo zkušenost? Nebo je to normální a střeva se čistí od nečistot? Děkuji.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13199 příspěvků 17.12.17 11:28

Beru kuličky espumisan a nedám na ně dopustit, ale průjem nemívám

hapolda
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 17.12.17 13:27

Teoreticky to na tebe muze mit takovyhle dopad, co by ne, ale jeste jsem se s tim tedy nesetkala :think: spis si myslim ze to bude necim jinym

Terez001
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 17.12.17 13:31

Já ho taky občas ted v těhotenství beru, už po 2 kuličkách se mi uleví. Nikdy jsem s ním problém neměla

Desgreze
Povídálka 49 příspěvků 18.12.17 08:22

Take jsem jeste neslysela, ze by zpusoboval prujem. Ja si ho beru jen kdyz jsem nafoukla a staci mi jen jedna kulicka a za ctvrt hodiny uleva, dalsi uz neberu, kdyz to polevi. Spis jestli jsi byla nafoukla, mohla to byt predzvest, ze neco prijde, dietni chyba nebo mala viroza.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >