Prášky Lexaurin na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 284 příspěvků 10.12.18 20:05
Prášky lexaurin

Ahoj, umřela mi maminka, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkusenost s praskami Lexaurin, doktorka mi je doporučila na noc, ale jen půlku, mám je silnější. Pomohly vám a spali jste celou noc? Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 20:25

@Toma18 me Lexaurin pomohl k potlaceni negativnich emoci, neni to vylozene lek na spani

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 20:32

Ja brala po smrti taty. Neni to vylozene na spani, ale zvladla jsem diky tomu pohreb, rict detem, ze dedecek umrel atd.
Uprimnou soustrast :hug:

Toma18
Kecalka 284 příspěvků 10.12.18 20:36

Já potřebují hlavně spát. Takže nevím právě, zda mě to otupi a budu spát jak beránek.

eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 10.12.18 20:40

@Toma18 lexaurin te sklidni, spát bys mohla… ale vyloženě na spaní neni. Krátkodobé lze třeba zolpidem,… ale většina léku na spaní je dost návykových… zkus ten lexaurin a uvidíš ale dlouhodobě bych ho také nebrala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 20:40

@Toma18
Brala jsem je při psychické zátěži a pomohl mi, byla jsem klidnější, ale že bych byla ospalá, to ne. Každopádně spaní po něm budeš mít určitě lepší, a to právě proto, že budeš klidná a psychicky ve větší pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 20:43

@Toma18
Na spani to uplne neni,ja vzdycky usla a za 3hodky se vzbudila. Ale ja teda trpela nespavosti nez tata zemrel. Noc pred tim nez zemrel, tak jsem se paradoxne vyspala.
Drzim palce, je to tezky. U nas to je taky cerstvy

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 10.12.18 20:47

Kdysi jsem brala půlku na spaní a za mě ok :palec: vypne ti to ten věčně šrotujici mozek..

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6888 příspěvků 10.12.18 20:47

Já v krizové situaci měla neurol a po tom jsem tedy spala velice slušně. Ale taky to bylo jen jako nouzové řešení v nejhorších dnech.

Toma18
Kecalka 284 příspěvků 10.12.18 20:51

Me doktorka řekla, ze si mám vzít jeden prášek, ale jelikož mám silný, tak jen půlku a kdybych se probudila, tak si mám vzít další nebo neurol, mám totiž oba.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >