Přát k narozeninám ex?

Anonymní
6.4.21 19:16

Přát k narozeninám ex?

Potrebuju poradit. Prali by jste k narozeninám svému/svý ex?
Situace mezi nama je taková, ze jsme spolu byli skoro 2 roky, rozchod byl v klidu, pak jsme se ještě nějakou dobu vídali. Z mé strany stále láska, z jeho ne a me to hodně vzalo a ublížil mi hodně.(To tady teď nechci vypisovat) Takže jsme utnuli kontakt a teď už je to cca půl roku, co nejsme v kontaktu. Od te doby jsme si nenapsali, nic jen pouze on na soc. sítích zkouší nějakou interakci, na kterou já nereaguju. Na jednu stranu si říkám, ze jsme toho spolu prožili fakt hodně, ze to je asi slušnost mu poprat. Ale druhá strana zase říká, ze proč vlastně, když už se vůbec nebavíme. Proto potrebuju vaše rady a názory. Co by jste dělali vy? Přáli nebi nepřáli? Díky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10505
6.4.21 19:18

Na tvém místě bych nepřála, protože mám z tvého příspěvku pocit, že je to jen způsob, abys mohla navázat kontakt. Jinak ne, svým bývalým nepřeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
650
6.4.21 19:21

Na tvém místě bych nepřála. V kontaktu nejste tak to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
6.4.21 19:23

No to je vážně zajímavá otázka :lol: Já bych asi popřála, pokud by to mezi námi bylo dobrý a bez napětí a nenávisti, tak proč ne :mrgreen:, a kor když by to bylo takové to normální přání, kterým mu dáš najevo, že jsi se už přes to přenesla a jste v pohodě, ale jak tady sama naznačujes, tak ty s tím zas až tak v pohode nejsi. Ale zase znám případ, kdy ten jeden udělal ten pomyslný první krok a napsal po letech k narozeninám a postupně se navrátily city a vztah byl obnoven :lol: Ale zase mám kamarádky, co se drží názoru, že ex je minulost a minulostí se nemá cenu zabývat. Tak těžko říct a omlouvám se, že jsem vlastně vůbec neporadila :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
6.4.21 19:28

My si přejeme, občas si dáme dárek když jednomu nebo druhýmu padne do oka něco co by se tomu druhýmu líbilo. Ale už spolu nejsme deset let a většinu těch let jsme blízcí kamarádi. V tvý situaci bych mu nepsala, budeš působit vlezle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
6.4.21 19:31

Měla jsem spíš vážnější vztahy a rozchody proběhly v klidu. Spíš by mohli být ublížení ex. Přejeme si doteď. Třeba dvacet let :lol: postupně jsem je seznámila i s mým novým přítelem, protože jsme se měli brát. Vzali jsme se a dokonce se normálně pratelime a znám i jejich ženy a děti :D a oni znají nás a naše děti a když je zrovna příležitost, tak poprejeme i jejich dětem a oni naším :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
6.4.21 19:32

No nepřála bych. Měla jsem taky takového, co mi psal při každé možní příležitosti a věděla jsem, že mě pořád miluje. Mě to bylo velmi nepříjemné. Někdy je lepší minulost nechat být a jít dál ;)
A opravdu pomůže staré pořekadlo - sejde z očí, sejde z mysli.
Já kdysi taky jednoho dlouho milovala a hledala každou příležitost, jak s ním být. Dělala jsem ze sebe jen kravku. Hlavu vzhůru! Nejsi v tom sama. Jednou to přebolí. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4133
6.4.21 19:35

Vzhledem k tomu, že z toho ještě nejsi venku, tak bych na tvém místě nepřála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1554
6.4.21 19:39

Neprala, protoze je dost pravdepodobne, ze od toho budes neco ocekavat a pokud on te nechce, tak budes nevyhnutelne jen zklamana. Je to tezky, ale jediny zpusob, jak se z toho dostat je vymazat, nepsat, nekontaktivat, cekat, az to prejde a hleda to si vhodnejsi vztah:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
6.4.21 19:44

Ne, ješte v kontaktu, tak je to trapné. Spíš z tvé strany snaha ho kontaktovat za každou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 19:47

Jen ještě pro upřesnění. Já už si to protrpela a z toho nejhoršího dostala, je mi už dobře a naděje si nedělám. Naopak to on zkouší “nenapadne” kontaktovat mě, ale já to ignoruji a nereaguji.

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1554
6.4.21 19:49
@Anonymní píše:
Jen ještě pro upřesnění. Já už si to protrpela a z toho nejhoršího dostala, je mi už dobře a naděje si nedělám. Naopak to on zkouší “nenapadne” kontaktovat mě, ale já to ignoruji a nereaguji.
@Anonymní píše:

Tak v tom pokracuj :palec:. Jinak si zbytecne prodlouzis „lecbu“:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
6.4.21 19:56
@Anonymní píše:

A co to je, že to zkouší „nenápadně“? Lajkuje fotky? Jen jestli si to nenamlouváš…
Já bych nepsala, akorát se ztrapníš. Kdyby pak napsal na tvoje narozeniny, tak bych mu možná napsala na ty další, ale jako první určitě ne, jinak spadneš do kategorie zoufalka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
6.4.21 20:02
@Anonymní píše:

V tom pripade nevidim nejmenší duvod k tomu, abych mu prala. Pokracuj v ignorování, bude to pro tebe lepši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 20:04
@Lil Kitkatt píše:
A co to je, že to zkouší „nenápadně“? Lajkuje fotky? Jen jestli si to nenamlouváš…
Já bych nepsala, akorát se ztrapníš. Kdyby pak napsal na tvoje narozeniny, tak bych mu možná napsala na ty další, ale jako první určitě ne, jinak spadneš do kategorie zoufalka..

Lajkuje fotky nebo napr. minuly týden mi poslal fotku a pak až po hodině napsal: Jaj, to bylo někomu jinému :D (hodně zvláštní, ze by jsi nevšimnul) Čeká na moje reakce, ale já nereaguji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat