Nechci sex s přítelem

Anonymní
6.4.21 14:12

Nechci sex s přítelem

Ahoj, potřebuji poradit s přítelem jsme spolu 10 let bohužel už to není takové jaké to bylo na začátku a čím víc mám mít s ním sex tím víc ho nechci a začínám mít k sexu odpor trvá to to už delší dobu cca 3 roky prostě spíme spolu, ale z mé strany je to něco jako nutnost už ani nevím kdy jsem měla naposled orgasmus. Pak je tu ale můj bývalí přítel, kterého mi kdysi dávno přebrala tehda moje nej. kamarádka a zůstali jsme do dnes v kontaktu a bavíme se opravdu o všem a sním si sex dokážu představit stejně tak jako on se mnou. Ale bohužel máme hranice, které ani jeden z nás nepřekročí bohužel on má rodinu i já mám rodinu a tak to zůstane. Nejsem člověk, který zničí rodinu na úkor sama sebe. Myslíte že to může být tím a s bývalí jsme v kontaktu více jak 10 let takže nevím kde je chyba, přítel mě přitahuje ale sex s ním nechci možná tak jednou za měsíc aby se neřeklo. Myslíte že bych měla navštívit psychologa? Jinak já 30, přítel 31 a bývalí 34.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15136
6.4.21 14:18

A proc s nim jsi? Jaky mas duvod k setrvani v tomto vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32255
6.4.21 14:24

Píšeš o rodině, děti teda máte oba? Pokud ano, tak je to poněkud patová situace. Rozvody ze sobeckých důvodů jsou na nic. Buď to udělat tak, aby se to nikde neprovalilo, nebo prostě začít pracovat s hlavou, aby to doma klapalo ve všech ohledech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 14:24

No nepotesim Te, ale presne z tohodle duvodu jsem se rozesla po 8 letech s byvalym, sex stal za starou belu, mela jsem k nemu ke konci uz dost odpor a ani jsem si to nedelala sama…
nastesti jsem potkala noveho pritele a ikdyz to s nim nedopadlo tak jsem alespon ziskala zpatky svuj sexualni zivot…
nastesti s tim byvalym jednickou jsme nemeli deti takze rozchod byl celkem jednoducha ikdyz trosku bolestna zalezitost…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 14:27

@Tinuvien hele zustavat jen kvuli detem v nefunkcnim vztahu je kokotina na entou… ty decka to citi, ze tam neco nefunguje a ze ty rodice nejsou stastny… radsi se rozejit nez zit v necem podobnym…

• Citovat
  • Nahlásit
886
6.4.21 14:29

Takže s přítelem spát nechceš, s ex sex chceš, on s tebou taky. Jak asi myslíš, že to asi dopadne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32255
6.4.21 14:39
@Anonymní píše:
@Tinuvien hele zustavat jen kvuli detem v nefunkcnim vztahu je kokotina na entou… ty decka to citi, ze tam neco nefunguje a ze ty rodice nejsou stastny… radsi se rozejit nez zit v necem podobnym…

Definuj nefunkční vztah. Spát s nim nechce protože je zakoukaná jinde. S tím jde pracovat, ale musíš chtít. Kecy o tom, jak to děti vycítí. Ano, vycítí, že rodiče nemají sluníčkové období a když to rodiče dají, vidí, že se před problémy neutíká jinam, ale řeší se. Ten vztah je maximálně nefunkční v posteli, zda jako otec a manžel její partner funguje dál paní nepíše. Pochybuji o tom, že by byl nějak extrémně defektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
6.4.21 14:48
@Anonymní píše:

A proc je ten vztah nefunkcni? Protoze si zakladatelka celou dobu dopisuje s ex, predstavuji si spolecny sex a fantaziruji o tom atd. To samozrejme jejimu aktualnimu vztahu neprida a jeji partner s tim nema moznost nic udelat, kdyz evidentne sni o sexu s ex.
Zidealizovanym predstavam bez beznych starosti realita pomerne tezce konkuruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
6.4.21 14:51

Jasne, že po 10 letech není vztah jako na začátku. V to snad nemůže doufat nikdo. Na vztahu se musí neustále pracovat. Jestli ti tak záleží na rodině, tak utni kontakt s ex a začni pracovat na vztahu s partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.4.21 14:56

Připouštím o sexu se svým ex jsem začala uvažovat přesně v roce 2018 v srpnu kdy vlastně za mého spaní po narozeninách si to můj přítel v naší posteli vedle mě rozdával s mojí kamarádkou a oznámil mi to 3.3.2019 v den kdy jsem měla s tou kamarádkou jít na ples a v tom se ve mě něco zlomilo jinak vztah máme normální vycházíme spolu vše ok ale jde jen o sex, který nějak nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32255
6.4.21 14:59
@Peet68 píše:
Připouštím o sexu se svým ex jsem začala uvažovat přesně v roce 2018 v srpnu kdy vlastně za mého spaní po narozeninách si to můj přítel v naší posteli vedle mě rozdával s mojí kamarádkou a oznámil mi to 3.3.2019 v den kdy jsem měla s tou kamarádkou jít na ples a v tom se ve mě něco zlomilo jinak vztah máme normální vycházíme spolu vše ok ale jde jen o sex, který nějak nechci

Heh, nečekal, že se přidáš? :nevim: A to se chceš vyspat s ex, abys mu to dala sežrat? Prostě to nemáš zpracované v hlavě, buď jsi to měla rozseknout, nebo zůstat, ale s tím, že na tom zamakáte oba. Chtělo by to trochu dozrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21772
6.4.21 14:59

Tak on si to rozdává s kamarádkou? Už by byl ex a kamarádka taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
6.4.21 15:03
@Peet68 píše:
Připouštím o sexu se svým ex jsem začala uvažovat přesně v roce 2018 v srpnu kdy vlastně za mého spaní po narozeninách si to můj přítel v naší posteli vedle mě rozdával s mojí kamarádkou a oznámil mi to 3.3.2019 v den kdy jsem měla s tou kamarádkou jít na ples a v tom se ve mě něco zlomilo jinak vztah máme normální vycházíme spolu vše ok ale jde jen o sex, který nějak nechci

A ty jsi zakladatelka? Hele, mstit se nekomu a vyuzivat k tomu exe, ktery sam ma rodinu (ano, kdyby nechtel, neodpovida)?
Neni v tom pripade lepsi se rozejit a jit dal? Nevera se prezit/odpustit da, ne u kazdeho, ale da. Nicmene to „odpusteni“ neznamena, ze mas ted bianco sek delat si cokoliv a pripadne mu to vratit. Tohle pak (mysleno v ramci setrvani ve stavajicim vztahu) postrada smysl. Bud si promluvte, zapracujte na vztahu a utnete kontakty s ex/milenkou. Nebo se prestante navzajem trapi, trestat se a jdete od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
6.4.21 15:45

8o… Radši buď sama. Aspoň rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.4.21 15:48

@ontarova.stara ano jsem zakladatelka. Několikrát jsem se chtěla rozejít, ale vždy jsme si promluvili a nějak začali spolu na tom vztahu pracovat, ale to nemění nic na tom že sex s ním nechci. Dokázala jsem mu odpustit nevěru a ne jednu akorát ta poslední byla můj zlom. Svého přítele miluji, ale prostě mě ten vztah unavuje. 10 let zavřená doma ani s kamarádkou nemůžu jít na skleničku aby v tom neviděl nevěru zatím co on si každý víkend litá s kamarádama a užívá si zatím co já sedím doma s dětmi na zadku a čekám. Stavíme spolu barak dokonce si mě chce vzít a toho se bojím. Většina kamarádek mi říká že nedokážu být sama a proto mu vše toleruji i když vnitřně trpím. Nevím mám úplně smíšené pocity a můj ex s kterým si fakt rozumím mi dokáže vytvořit úsměv na tváři a pocit štěstí je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat