Přátelství ano či ne?

deliska
2.4.17 10:28

přatelství ano ne ??

Ahojte lidi, Potřebuju poradit.
Měla jsem na středni kamarádku byli jsme jako sestry 3 roky na intru. Vždy jsme k sobě měli důvěru vše jsme si řikali a svěřovali se jedna druhé. Ted to jsou 2 roky co jsme se příšerně pohádali na veřejnosti spiš ona ječela na mě. Bylo to že ona v noci příšerně chrápala a mě to vadilo tak jsem ji to řekla a ona to nevzala a vznikla hádka Od té doby jsme spolu nepromluvili. Je fakt že se mi o ni furt zda apod chtěla bych to napravit, ale nevim jak přidat si ji na fbc do přátel a jak by asi reagovala napsat ji ale co a mělo by to smysl poradíte :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

8231
2.4.17 10:37

@deliska Pohádat se kvůli takové kravině? Normálně jí kontaktuj a je to, vždyť o nic nejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
2.4.17 10:39

Ja osobne na slepovane vztahy neverim. Jako jo, klidne ji napis. Mozna se ti ozve. Mozna ne. Ale pocitej s tim, ze za ty dva roky jste kazda jinde a ze je minimalni sance navazat. Nemluve o tom, ze ji neco mohlo vadit dlouhodobe. A ta hlaska o chrapani mohla byt jenom povestna posledni kapka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
deliska
2.4.17 10:44

Aha tak nevychladla pry co je mi do toho :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
8231
2.4.17 10:50
@deliska píše:

Takže jsi jí napsala? A odpověď byla co ti je do toho? Hmmm, těžko říct no, určitě šlo jen o to chrápání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 11:12

To spíš vypadá, žes jí něčím pila krev, nebo něco udělala, co si možná ani neuvědomuješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2808
2.4.17 11:55

@deliska Jednoduše jí zavolej a zeptej se jí, jestli by nešla na kafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
2.4.17 12:09
@deliska píše:

Takže jsi začala váš kontakt tím, jestli vychladla? 8o nebo cos jí napsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15444
2.4.17 13:15

@Malaga Tak doufám, že napsala něco ve smyslu „ahoj, jak se máš?“ :lol:

@deliska muselo jí něco vadit. Kvůli takové kravině dobré přátelství neskončí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
2.4.17 13:22

To určitě neskončilo jen kvůli chrápání, v tom bylo i něco jiného, ačkoli teda nechápu, jaký má smysl někomu říkat, že chrápe, když s tím dotyčný těžko něco udělá. Rozumím, proč ji to naštvalo. Asi bych to nechala být. Nemá cenu se k tomu vracet a trápit se, když druhá strana zjevně nemá zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
3.4.17 15:44

Tak pokud to bylo jen kvůli chrápání, tak takový typ hádek bych si přála, kdybych mohla vrátit čas :D napsala bych jí jak se má a jestli nechce zajít na kafe… a jak píší holky, tak možná bych přemýšlela jestli jsi ji nenaštvala ještě něčím jiným.. Já ze svojí zkušenosti už ukončeným přátelstvím atd. nedávám šanci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama