Pravá tvář druhé osoby

Anonymní
15.6.20 15:08

Pravá tvář druhé osoby

Seznámíte se, zda se jako fajn chlap. U něj doma uklizeno, vypadá to že se dokáže postarat jak o sebe, tak o budoucí rodinu… A nakonec se z něj vyklube nepořádník a vlastně člověk, co vám za to nestojí. Načančat jak sebe, tak svůj domov před návštěvou umí asi každý. Ale jak poznat, že se tak chlap chová normálně? Že to není jen na dojem? Nebo není jiná možnost, než to spolu zkusit a později zjistit, jaký opravdu je a poté se rozejít… Jsou třeba nějaké signály, kvůli kterým bych se tomuhle mohla vyvarovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.6.20 15:13

Žila jsem rok s mužem který se dokázal dokonale přizpůsobit ženě. Nic nebyl problém. A po 11 měsících vztahu přišel obrat a najednou vyplulo na povrch vše co úspěšně tajil dluhy, objevili se tři děti, nevěry další věci. Kontrolka mi blikala už delší dobu, ale neměla jsem žádné důkazy a pak přišlo vše na jednou. Asi si člověk musí vyzkoušet a zažít

• Nahlásit
  • Citovat
14185
15.6.20 15:25
@Anonymní píše:
Seznámíte se, zda se jako fajn chlap. U něj doma uklizeno, vypadá to že se dokáže postarat jak o sebe, tak o budoucí rodinu… A nakonec se z něj vyklube nepořádník a vlastně člověk, co vám za to nestojí. Načančat jak sebe, tak svůj domov před návštěvou umí asi každý. Ale jak poznat, že se tak chlap chová normálně? Že to není jen na dojem? Nebo není jiná možnost, než to spolu zkusit a později zjistit, jaký opravdu je a poté se rozejít… Jsou třeba nějaké signály, kvůli kterým bych se tomuhle mohla vyvarovat?

nechodí pravidelně do kostela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 15:25

Nikdy nemáš jistotu. Nikdy. Jsem docela mladá a na chlapi už mám úplně averzi. Dítě už mám, tak si můžu dovolit rezignovat. Po nepodařených vztazích jsem myslela, že už jsem našla toho pravého, chtěl dítě. No a ještě než skončilo šestinedělí že prý není rodinný typ, protože se cítí svázaný a chce mít svůj prostor. :zed: A jevil se celé 2 roky jako pozorný, milý, ochotný, v domácnosti pomáhal…

• Nahlásit
  • Citovat
22993
15.6.20 15:27

Asi vyzkoušet a pak kdyžtak rozejít.
Protože pokud nemáte společné známé, kterým můžeš důvěřovat, že ti třeba poví něco z minulosti, co by tě varovalo, tak nemáš šanci to zjistit jinak.
A co se týče informací z minulosti od lidí, co neznáš ty osobně, tak tam bych byla taky opatrná - myslím jako třeba kdyby ti nějakej jeho známej začal cpát do hlavy to nebo ono, tak to brát s rezervou, protože nevíš, jestli nejde o nějaký vyřizování účtů atp :nevim:

Další věc je třeba i to, že minulost nezměníš a i to, že třeba o někom zjistíš, že byl takový nebo onaký, vůbec nemusí mít vliv na jeho žití s tebou.
Já si taky prošla kdečím, a věřím, že znát mě některý lidi v jistých obdobích mýho života, tak by si nic moc pěknýho nepomysleli…ale to už je dávno pryč… ;)

Takže já radím jít do toho s hlavou otevřenou a srdcem na dlani, hlídat si jen takový ty zcela zásadní věci ;) Dokud si s ním nevezmeš hypotéku a neuděláš děti, tak můžeš celkem bez větších potíží vycouvat vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
15.6.20 15:31

Hodne napovi, rodina, pratele, hodnoty. Zrovna pozornost a zahrnovani “laskou” mezi to nepatri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
15.6.20 15:35

Ahoj,
no nějaké jasné znamení asi není. Přetvářka se ale nakonec vždy ukáže, takže je to prostě jen o té vzájemné zkušenosti a poznání.
Ono asi do značné míry v počátcích vztahů chceme každý působit co nejlépe a teprve časem tu sebekontrolu ztrácíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
15.6.20 15:41

Já myslím, že prvotně je třeba si dát pozor na extrémní chování. Tedy extrémní uklízecí manévry, extrémní projevy lásky, manipulaci atp. No a potom to chce čas, jak píše Přemek, přetvářku nejde dělat věčně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
15.6.20 15:49
@Anonymní píše:
Nikdy nemáš jistotu. Nikdy. Jsem docela mladá a na chlapi už mám úplně averzi. Dítě už mám, tak si můžu dovolit rezignovat. Po nepodařených vztazích jsem myslela, že už jsem našla toho pravého, chtěl dítě. No a ještě než skončilo šestinedělí že prý není rodinný typ, protože se cítí svázaný a chce mít svůj prostor. :zed: A jevil se celé 2 roky jako pozorný, milý, ochotný, v domácnosti pomáhal…

Chlap bez chlapa - pán bez pána
Na chlapy už mám úplně averzi - Na pány už mám úplně averzi.

Máš dítě, tak snad má na ZŠ češtinu. Nebo zase to opravuje ten blbej mobil :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
15.6.20 15:56
@NikolBrab píše:
Na chlapy už mám úplně averzi - Na pány už mám úplně averzi.Máš dítě, tak snad má na ZŠ češtinu. Nebo zase to opravuje ten blbej mobil :think:?

To jako fakt? Ty jsi češtinářka? Smysl tvého komentu vůbec nechápu. Ale zase chápu, že si potřebuješ zvednout sebevědomí, jaká že jsi inteligentní a umíš pravopis :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
15.6.20 16:08
@Martha03 píše:
To jako fakt? Ty jsi češtinářka? Smysl tvého komentu vůbec nechápu. Ale zase chápu, že si potřebuješ zvednout sebevědomí, jaká že jsi inteligentní a umíš pravopis :lol:

Aááá naše „vědkyně“ :mrgreen:
Chápu, že Ty nechápeš…

https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5214
15.6.20 16:13
@NikolBrab píše:
Aááá naše „vědkyně“ :mrgreen:
Chápu, že Ty nechápeš…https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

Máš tu 53 komentů, 5 srdíček, tak si nevyskakuj. Za češtinu tu můžu buzerovat jenom já, protože jsem byla na naší základce ze všech nejlepší a jenom ty, kteří se tu provinili proti dobrým mravům, nebo píšou faktické nesmysle. Tak zalez. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
15.6.20 16:26
@NikolBrab píše:
Na chlapy už mám úplně averzi - Na pány už mám úplně averzi.Máš dítě, tak snad má na ZŠ češtinu. Nebo zase to opravuje ten blbej mobil :think:?

Děkujeme za rychlokurz českého jazyka a posíláme klíčenku. :jazyk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mimochodem, v první větě ti chybí tečka, když už teda chceš radit. ;)

Příspěvek upraven 15.06.20 v 16:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
15.6.20 16:27
@Takyjedna píše:
Máš tu 53 komentů, 5 srdíček, tak si nevyskakuj. Za češtinu tu můžu buzerovat jenom já, protože jsem byla na naší základce ze všech nejlepší a jenom ty, kteří se tu provinili proti dobrým mravům, nebo píšou faktické nesmysle. Tak zalez. Díky.

A víš proč tak málo???
Nooo hádej?…, protože na nevzdělance a blby obvykle nereaguji, tak proto :jazyk:

S Tebou si opravdu „skóre“ kazit nehodlám.
Co jsem si vyhledala, jsi IQ tykve Kelišová tak zdař bůh „faktické nesmysle“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 16:31
@Anonymní píše:

Píšu anonymně, aby mě nenaprášila sestra muže co sem chodí, že to byl záměr…
Já tohle vyřešila zvířatama. Za první dva roky jsem pořídila zvířata (kočky, psy) a tam se celkem „odhalil“ charakter mého muže. Lecos se ukázalo. Už jsme spolu 10let a za chvíli budu „konečně“ rodit :*

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama