Prodej domacích dortů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:11
Prdej domacich dortu

Holky prosim poradte kde a jak si udelat,,reklamu'' na vyrobu domacich dortu. Na fb samozrejme mam, neco se pomalu i rozkriklo a delam tak 1 do tydne. Mate nejake napady?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRavedd
Kecalka 286 příspěvků 13.06.19 14:12
@Anonymní píše:
Holky prosim poradte kde a jak si udelat,,reklamu'' na vyrobu domacich dortu. Na fb samozrejme mam, neco se pomalu i rozkriklo a delam tak 1 do tydne. Mate nejake napady?

Co stránka na instagramu? :nevim: pak možná ještě Twitter :think: ale nevím ten nepoužívám tak netuším jestli v tomhle může být nějak platný :)

Šarlota4
Extra třída :D 11366 příspěvků 13.06.19 14:13

Jestli je to na cerno, tak bych s tou reklamou byla opatrna.

Bubla_Bučková
Kelišová 6720 příspěvků 13.06.19 14:14

Napiš, že prdíš dorty! To mě přitáhlo :mrgreen:

jahuhudka
Extra třída :D 14359 příspěvků 13.06.19 14:18

Na domaci dorty bych opravdu inzerci neriskla, pokud nejsou ze schvalene provozovny a s ZL.

Lalelale
Závislačka 4783 příspěvků 13.06.19 14:19

Pokud jsi hodně dobrá a máš dorty vizuálně vymakané, tak sdílej na fb a třeba se přidej do místních skupin vašeho okolí, kde je povolená reklama. Takhle to dělala jedna místní pekařka (a dorty teda měla vizuálně neskutečné) a opravdu hodně lidí jí na to reagovalo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:20
@Šarlota4 píše:
Jestli je to na cerno, tak bych s tou reklamou byla opatrna.

Samozrejme je. Ofiko se doma ani delat neda, bohuzel. Ja nikde na fb nemam napsano ze prodavam, davam jen fotky vydledku. Proto se ptam jak se zviditelnit, ale nenasilnou formou :)

Verun83
Echt Kelišová 9942 příspěvků 13.06.19 14:23
@Bubla_Bučková píše:
Napiš, že prdíš dorty! To mě přitáhlo :mrgreen:
:lol: mě taky
mau-mau
Závislačka 3940 příspěvků 13.06.19 14:26
@Verun83 píše: :lol: mě taky

Mě taky. Dobrej překlep :lol: :lol: :palec:

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 13.06.19 14:37
@Anonymní píše:
Samozrejme je. Ofiko se doma ani delat neda, bohuzel. Ja nikde na fb nemam napsano ze prodavam, davam jen fotky vydledku. Proto se ptam jak se zviditelnit, ale nenasilnou formou :)

Zviditelnit az tak, ze te nejaka dobra duse naprasi? Pak se budes divit.
Na cerno bych to pro cizi lidi fakt nedelala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:42

Prosim zdrzte se komentaru, ktere nejsou k dotazu. Ano, preklepla jsem se a ano uvedomuju si rizika prodeje na cerno. Vzdyt komu se to nelibi, at si koupi dort v cukrarne. Diky

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7999 příspěvků 13.06.19 14:54
@Anonymní píše:
Vzdyt komu se to nelibi, at si koupi dort v cukrarne.

no, jenže ten, komu se to nelíbí, rozhodně nemusí být potenciální zákazník, který prostě půjde jinam, ale naopak konkurence, která tě s chutí napráší, protože když nemusíš platit oficiální provoz (zaplatit si podmínky pro dodržování hygienických pravidel, daně, pojistné…), tak můžeš být cenově úplně jinde a přebírat jim zákazníky :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 8935 příspěvků 13.06.19 14:57

Na FB inzerci bacha, videla jsem screeny, kde si „zakaznik“ udelal obejdnavku a pak ji naprasil. konkurence je svina.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 13.06.19 15:02

Myslim, ze to tady s tebou mysli vsichni dobre. Pokud to chces delat na cerno, tak jenom mezi tvymi nejblizsimi. Nikdo, kdo to tak dela, se tim verejne na internetu vazne nechlubi. Az si toho nejaka prejici duse vsimne, tak se budes divit a priprav si nejmin desetitisice na pokutu od hygieny a financaku. Bude ti to pak stat za to?

Šarlota4
Extra třída :D 11366 příspěvků 13.06.19 15:08

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama