Přebalovací pult Ikea

2.2.16 19:45

přebalovací pult Ikea

Máte prosím někdo doma přebalovací pult z Ikei?

http://www.ikea.com/…ts/20045205/

stačí vám nebo je lepší větší? děkuji

Příspěvek upraven 02.02.16 v 19:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

729
2.2.16 19:57

Odkaz mi nefunguje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 19:58

Omlouvám se už by to mělo fungovat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
2.2.16 20:01

My ho mame a je super :palec: Ale miminko se tam vejde max do 6 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8547
2.2.16 20:05

Mam a staci, ale jak pise @Niki02 . Mala ma ted skoro 5m uz a klepe nohama dole o to drevo(jak tema nohama haze). Predpokladam ale, ze otaceci dite se na tom uz moc asi prebalit neda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 20:06
@Niki02 píše:
My ho mame a je super :palec: Ale miminko se tam vejde max do 6 měsíců.

já si právě řikám jestli to není na kratší dobu :? ale nechce se mi do přebalováku moc investovat a v pokojíčku musím hlídat i každý centimetr no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
2.2.16 20:07

My ho budeme brzy prodávat pokud mas zájem. Je v perfektním stavu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 20:10

Takže spíš ne na šířku, ale na tu hloubku co? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 20:11
@Niki02 píše:
My ho budeme brzy prodávat pokud mas zájem. Je v perfektním stavu :)

mám termín až v létě takže budu kupovat někdy v květnu tak se ozvu třeba ho ještě budeš mít :-) ještě jsem koukala na ikea gulliver, ten už jenom bazarově, ale je trošičku větší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
2.2.16 20:32

Mám ho taky i s tou jejich nafukovací podložkou a velká spokojenost! A ségra ho má taky a přebaluje na něm ještě devatenácti měsíčního klučíka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8547
2.2.16 20:34
@smajlicek90 píše:
Takže spíš ne na šířku, ale na tu hloubku co? 8o

Ja myslim, ze hloubka je taky v pohode. Mam v tom taky tu ikea podlozku. Jen kdyz se mi mala mrska (a zveda nohy a pousti je dolu) tak se parkrat jakoby bouchla. Ale nic nerikala, nevadilo ji to asi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
2.2.16 20:37

Taky máme, používáme v koupelně. Dítě aktuálně 22 měsíců a 14 kilo a stále jsme spokojeni. Za ty peníze jsem nic zázračného nečekala, ale je to super. Doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 20:40

Je fajn

Ja ho měla u dcery i teď ho mám u kluka. Kamarádka na něm přebaluje i 20 měsíční holku. A pokud jde o otáčející se dítě, tak to se přetočí na jakýmkoliv přebalováku když bude chtít :) Já jsem spokojená mám k němu i tu poličku na vlhčené ubrousky a hodně se mi líbí místo i dole.Tam jsem si koupila dvě krabice a mám tam plínky, náhradní potahy, podložky apod.
Za mně určitě spokojenost a hlavně cena super a pak ještě prodáš dál je o něj pořád zájem. :) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
2.2.16 20:44

Holky a jak s podlozkou do toho IKEA pultu? Klasicka 70×50 se tam nevejde a tu jejich nafukovaci moc nechci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
2.2.16 20:50

@baracudas
My to vyřešili poskládanou dekou, na ní osuška (i přes ty vystouplé okraje, aby to bylo měkčí když se dítě uhodí), nepromokavá podložka (igelit), osuška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama